tutkus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tutkus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tutkus“.

Buvęs kariuomenės vadas Tutkus skelbia kandidatuosiantis į prezidentus

Buvęs Lietuvos kariuomenės vadas Valdas Tutkus apsisprendė kandidatuoti į prezidentus. Apie tai jis ketvirtadienį ryte užsiminė savo „Facebook“ įraše komentuodamas dabartinio kariuomenės vado Valdemaro Rupšio buto nuomos iš sūnaus skandalą. „Jau tikrai ne paslaptis, kad sklando informacija, gal ir neteisinga, kad mūsų „vanagaičiai“ ieško preteksto, kaip įsivelti į konfliktą su Rusija, atlieka vieną bandymą po kito. Niekas nežino, ar vyksta pokalbiai su partneriais (ir kokiais) dėl koalicijų.

E. Tutkus Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionate įveikė bušido žvaigždę T. Pakutinską

Kėdainių arenoje tęsiasi Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionatas, kuriame ketvirtadienį paaiškėjo kas iškopė į varžybų pusfinalį ir užsitikrino bronzos medalius. Didesnių staigmenų ketvirtfinalyje neužfiksuota. Bokso ringe debiutavęs, garsus bušido kovotojas Tomas Pakutinskas svorio kategorijoje virš 91 kg, jau pirmame raunde aiškia persvara turėjo pripažinti kito vilniečio, Eugenijaus Tutkaus pranašumą.
2014-04-10

Po patenkinto protesto boksininkas V. Subačius 15-ą kartą tapo Lietuvos čempionu

Kauniečiui Vitalijui Subačiui vis tik pavyko iškovoti 15-ąjį Lietuvos čempiono titulą ir pagal šį rodiklį aplenkė 14-ą kartų šalies pirmenybių auksą iškovojusį Vidą Bičiulaitį, praneša Lietuvos bokso federacija. Tiesa, tai paaiškėjo ne savaitgalį pasibaigusiame 2013 metų Lietuvos bokso čempionato finale, o trečiadienį, kai Lietuvos bokso federacijoje buvo patenkintas V. Subačiaus trenerio Vido Bružo pateiktas protestas. Sekmadienį (vasario mėn.
2013-02-27

Boksininkas E. Tutkus: duoną iš sporto valgo labai maža dalis sportininkų

Tik prieš dvi dienas iš Lenkijos sostinės į Lietuvą parvežęs didžią pergalę, tradicinio – prestižinio Felikso Štamo bokso turnyro auksą, jau šiandien, Lietuvos sunkiasvorių bokso čempionas, pasaulio studentų čempionato trečios vietos laimėtojas ir daugelio kitų tarptautinių turnyrų čempionas bei prizininkas Eugenijus Tutkus rado laiko, kad atsakytų į keletą jam užduotų klausimų, teigiama pranešime spaudai.
2012-03-31

E. Tutkus Lenkijoje iškovojo aukso medalį, V. Subačius liko antras

Lietuvos boksininkas Eugenijus Tutkus tapo Lenkijos sostinėje Varšuvoje vykusio 29-ojo tarptautinio Felikso Štamo  atminimo bokso turnyro nugalėtoju. Svorio kategorijos iki 91 kg finale 22-ejų metų Eugenijus Tutkus 10:11 (2:4, 5:4, 3:3) nugalėjo turką Yildirim Avni. Svorio kategorijoje virš 91 kg, vicečempionu tapo 33 metų kaunietis Vitalijus Subačius.
2012-03-28

Boksininkas E. Tutkus pasaulio čempionate pralaimėjo antrąją kovą

Azerbaidžano sostinėje Baku vykstančio 16-ojo pasaulio bokso čempionato svorio kategorijos iki 91 kg šešioliktfinalyje pirmadienį 22-ejų metų Lietuvos atstovas Eugenijus Tutkus 2:26 (1:7, 0:11, 1:8) pralaimėjo 2008 metų Europos čempionui bei 2009 metų pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtojui 24-erių metų ukrainiečiui Aleksandrui Usikui.