Lietuvos boksininkas Eugenijus Tutkus tapo Lenkijos sostinėje Varšuvoje vykusio 29-ojo tarptautinio Felikso Štamo  atminimo bokso turnyro nugalėtoju.

Svorio kategorijos iki 91 kg finale 22-ejų metų Eugenijus Tutkus 10:11 (2:4, 5:4, 3:3) nugalėjo turką Yildirim Avni.

Svorio kategorijoje virš 91 kg, vicečempionu tapo 33 metų kaunietis Vitalijus Subačius. Lietuvis po atkaklios dvikovos, rezultatu 9:17 (2:3, 3:7, 4:7), turėjo pripažinti 2011 metų Europos jaunimo bokso čempiono 18-mečio Rusijos atstovo Gasano Gimbatovo pranašumą.

19-metis Edgaras Skurdelis (iki 60 kg), 21 metų Paulius Petronis (iki 69 kg) ir 25 metų Eduardas Špakovas (iki 75 kg) pralaimėjo ketvirtfinalyje.

Varšuvoje (Lenkija) įvykusiame tarptautiniame 29 – ąjame Felikso Štamo bokso turnyre dalyvavo 87 kovotojai, įskaitant 24 moteris boksininkes, iš 20 šalių.