Tubis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Tubis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Tubis“.

Aukščiausiasis Teismas Anykščių merui Tubiui paliko galioti išteisinamąjį nuosprendį

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) trečiadienį paliko galioti išteisinamąjį nuosprendį dėl prekybos poveikiu anksčiau nuteistam Anykščių rajono merui Kęstučiui Tubiui. Šią bylą pirmasis nagrinėjęs Molėtų teismas priėmė išteisinamąjį nuosprendį, jį ir paliko galioti LAT išplėstinė septynių teisėjų kolegija. Politikas lieka visiškai išteisintas.
Aktualijos 2023-11-22

Aukščiausiasis Teismas skelbs sprendimą Anykščių mero korupcijos byloje

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) trečiadienį skelbs sprendimą Anykščių rajono mero Kęstučio Tubio korupcijos byloje. K. Tubis šioje byloje siekia visiško išteisinimo, nes sako nepadaręs nieko nusikalstamo, o jo gynėjas advokatas Giedrius Danėlius tvirtino, kad kriminalinės žvalgybos veiksmai K. Tubio atžvilgiu buvo pradėti neteisėtai.

Anykščių meras Tubis: niekada nieko, jokiomis aplinkybėmis nebandžiau paveikti

Anykščių rajono meras „valstietis“ Kęstutis Tubis Aukščiausiojo Teismo prašo panaikinti nuosprendį dėl epizodo, kuriame buvo nuteistas už prekybą poveikiu, ir tvirtina nieko jokiomis aplinkybėmis nebandęs nieko paveikti. Meras siekia, kad būtų paliktas galioti jį visiškai išteisinęs pirmos instancijos teismo nuosprendis. „Iš bylos medžiagos matyti, kad aš už jokį kyšį neįsipareigojau veikti vienokiu ar kitokiu būdu“, – per posėdį Lietuvos Aukščiausiajame Teisme antradienį sakė A. Tubis.
Aktualijos 2023-10-03

Lietuvos Aukščiausiajame Teisme – Anykščių mero Tubio prekybos poveikiu byla

Išplėstinė Lietuvos Aukščiausiojo Teismo septynių teisėjų kolegija antradienį nagrinės Anykščių mero „valstiečio“ Kęstučio Tubio prekybos poveikiu bylą.  Ši byla buvo paskirta nagrinėti ne eilės tvarka: nutartyje dėl skubesnio posėdžio paskyrimo teigta, kad prekyba poveikiu yra korupcinio pobūdžio nusikaltimas, meras yra tiesiogiai renkamas savivaldybės vadovas, todėl svarbu užtikrinti piliečių pasitikėjimą.
Aktualijos 2023-10-03

Apeliacinis teismas: nepasisakant dėl Tubio pareigų norima išlaikyti teisinį stabilumą

Nepasisakydamas dėl „valstiečio“ Kęstučio Tubio galimybės eiti Anykščių rajono mero pareigas Apeliacinis teismas tvirtina siekiantis teisinio stabilumo. „Tokį sprendimą lėmė siekis išlaikyti teisinį stabilumą ir nesukelti dar didesnės painiavos valstybėje, vykdant Panevėžio apygardos teismo sprendimą ir organizuojant naujus mero rinkimus“, – teigiama ketvirtadienio vakarą išplatintame Apeliacinio teismo pranešime.

Apeliacinis teismas neatsakė, ar Kęstutis Tubis gali eiti mero pareigas

Visi neaiškumai dėl Panevėžio apygardos teismo apkaltinamojo nuosprendžio „valstiečiui“ Kęstučiui Tubiui, taip pat ir dėl draudimo eiti pareigas, gali būti panaikinti tik Lietuvos Aukščiausiajame Teisme nagrinėjant baudžiamąją bylą, ketvirtadienį nusprendė Lietuvos apeliacinis teismas.

Teismas nagrinės Anykščių mero Tubio skundą dėl draudimo eiti mero pareigas

Lietuvos apeliacinis teismas ketvirtadienį rašytinio proceso tvarka nagrinės Anykščių rajono mero Kęstučio Tubio apskųstą teismo nutartį, kuria išaiškinta, kad jam dėl padarytų nusikaltimų draudžiama eiti mero pareigas.  Panevėžio apygardos teismas konstatavo, kad vasarį K. Tubiui nuosprendžiu korupcijos byloje paskirta baudžiamojo poveikio priemonė – teisės dirbti valstybės tarnyboje atėmimas ketveriems metams – apima ir mero pareigas.
Aktualijos 2023-07-20

Aurelijus Veryga apie teismo sprendimą dėl Tubio: rinkėjai – apgauti

Anykščių gyventojai ir vėl nežino, ar turi teisėtai išrinktą merą. Jau pusmetį vykstanti drama dėl prekybos poveikiu nuteisto Kęstučio Tubio nesibaigia – teismas paskelbė ankstesniems sprendimams prieštaraujančią išvadą. Dabar nusprendė, kad iš rinkimų vos nepašalintas Tubis negali dirbti ne tik valstybės tarnyboje, bet ir meru. „Įsivaizduokit, antrame ture aš turėjau tris dienas, kai mane teismas grąžino. Net plakatų nebuvo kada atsispausdinti“, – sako K. Tubis.

Teismas išaiškino: Kęstutis Tubis negali dirbti meru

Panevėžio apygardos teismas trečiadienį priėmė nutartį, kad vasarį Anykščių politikui Kęstučiui Tubiui nuosprendžiu korupcijos byloje paskirta baudžiamojo poveikio priemonė – teisės dirbti valstybės tarnyboje atėmimas ketveriems metams – apima ir mero pareigas.

VRK vadovė sako nematanti priežasties kreiptis į teismą dėl Tubio

Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) vadovė Jolanta Petkevičienė sako nematanti priežasčių aiškintis per teismą dėl mero rinkimus Anykščiuose laimėjusio „valstiečių“ iškelto Kęstučio Tubio galimybių prisiekti, bet sako, kad tokį klausimą gali iškelti kiti komisijos nariai.
Aktualijos 2023-03-22
REKLAMA
REKLAMA

Beveik du trečdaliai iki Tubio grąžinimo į rinkimus balsavusių anykštėnų perbalsavo

Beveik du trečdaliai iki „valstiečių“ kandidato Kęstučio Tubio grąžinimo į rinkimus balsavusių anykštėnų pasinaudojo galimybe perbalsuoti. Kaip penktadienį pranešė Vyriausioji rinkimų komisija (VRK), iš 100 pirmąją išankstinio balsavimo dieną savo valią pareiškusių rinkėjų balsuoti iš naujo atėjo 64 anykštėnai.  Pirmosios išankstinio balsavimo dienos Anykščių rajono savivaldybėje balsai anuliuoti, kai antradienio vakarą po teismo ir VRK sprendimų pasikeitė antrojo turo dalyviai.
Aktualijos 2023-03-17

TTK vadovas: po Tubio ir Štraupaitės atvejų rinkimuose reikia mokymų teisėjams

Kandidatų į merus Kęstučio Tubio ir Dalios Štraupaitės atvejai, kai jie buvo pašalinti iš rinkimų ir į juos grąžinti finišo tiesiojoje, atskleidė ne rinkimų, o teismų nuosprendžių rašymo problemas, sako Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto (TTK) pirmininkas. Stasio Šedbaro teigimu, reikia surengti mokymus teisėjams dėl to, kurią normą taikyti, skiriant baudžiamąją priemonę nusikaltusiam politikui ar pareigūnui.

VRK grąžino Tubį į rinkimų kovą Anykščiuose, antradienio balsavusiųjų valia neįskaityta

Prasidėjus išankstiniam balsavimui pakartotiniuose mero rinkimuose Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) grąžino „valstiečių“ kandidatą Kęstutį Tubį į rinkimų kovą dėl Anykščių rajono mero posto. Toks sprendimas antradienio vakarą priimtas, Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui (LVAT) panaikinus ankstesnį komisijos sprendimą pašalinti K. Tubį iš rinkimų.
Aktualijos 2023-03-14

Šiandien – išmeta, rytoj – vėl grąžina: paaiškino, kas vyksta dėl Štraupaitės ir Tubio

Teismams ir Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) susivėlus dėl dviejų kandidatų į merus galimybių toliau tęsti kovą dėl posto, netikrumo ir chaoso sekmadienį vyksiančiuose rinkimuose padaugėjo. Po pirmojo rinkimų turo Anykščių ir Visagino merais norintys tapti kandidatai dėl teistumo buvo pašalinti iš tolimesnės kovos, bet šiandien, jau prasidėjus išankstiniam balsavimui, aiškėja, kad jiedu rinkimuose, matyt, dalyvaus.

STT sulaikė Anykščių merą, įtaria prekyba poveikiu

Tiriant prekybos poveikiu bylą Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) pirmadienį pranešė sulaikiusi Anykščių rajono savivaldybės merą Kęstutį Tubį. STT ir prokuratūros atstovai BNS informavo, kad daugiau sulaikytųjų nėra. Daugiau informacijos apie ikiteisminį tyrimą žadama pateikti vėliau pirmadienį per spaudos konferenciją Panevėžyje. Savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka BNS patvirtino, kad STT pareigūnai nuo pirmadienio ryto lankosi savivaldybėje.
Aktualijos 2019-01-28

Pareigūnai: ar policininkas ir toliau turi būti alkanas ir piktas?

Buvęs Kriminalinės policijos biuro viršininkas teigia, kad sovietmečiu, kaip ir dabar kalbėta, jog milicininkas turi būti alkanas ir piktas. Panevėžyje triuškinęs nusikalstamus susivienijimus Kęstutis Tubis tikina, jog geriausiai policija gyveno dešimtame dešimtmetyje, kai finansavimas buvo pakankamas, kad pareigūnai nebūtų alkani, basi ir pikti. Buvęs Generalinio komisaro Vytauto Grigaravičiaus pavaduotojas Kęstutis Tubis  portalui Balsas.
Į viršų