treveonas grahamas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „treveonas grahamas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „treveonas grahamas“.

NBA – užtikrintos „Hawks“, „Nuggets“ ir „Kings“ pergalės

NBA akistatose, kuriose nebuvo lietuvių, įtikinamas pergales iškovojo Atlantos „Hawks“, Denverio „Nuggets“ ir Sakramento „Kings“. Atlantos krepšininkai namie 103:76 ant menčių paguldė Šarlotės „Hornets“. Svečiai 5-ąją minutę pirmavo 12:10, bet vėliau iniciatyvą tvirtai perėmė ir skirtumą vis didino „Hawks“. Šeimininkai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 50:40. Jie atliko 30 rezultatyvių perdavimų, varžovai – 16. Tikslą pasiekė 41 „Hawks“ metimas iš 79 (52 procentai) ir 29 „Hornets“ bandymai iš...
2017-04-12

NBA. Po įspūdingos nakties liko vienintelis atkrintamųjų nežinomasis

Naktį iš pirmadienio į antradienį už Atlanto sužaistos devynerios NBA rungtynės. Neišvengta pratęsimo, krito favoritai, buvo ir rezultatyvių, ir gynybinių mačų. Dėl likusių dviejų kelialapių į atkrintamąsias kovoja Indianos „Pacers“, Čikagos „Bulls“ ir Majamio „Heat“. Geriausios „Pacers“ pozicijos. Indianos krepšininkai Filadelfijoje 120:111 nugalėjo vietos „76ers“. „Pacers“ pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios rungtynių minutės.