trenčin

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „trenčin“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „trenčin“.

UEFA Jaunimo lygoje žalgiriečiai iškovojo pirmąją lietuvių pergalę

„Žalgirio“ jaunimo (U-19) komanda iškovojo pirmąjį savo ir Lietuvos laimėjimą UEFA Jaunimo lygoje. Pirmojo etapo pirmose rungtynėse rungtynėse Alytuje 2:1 įveikta Slovakijos jaunimo čempionė „Trenčin“ ekipa. Žalgiriečiams pergalę nulėmė Kajaus Bičkos ir Romualdo Jansono tikslūs smūgiai. UEFA Jaunimo lygoje rungtyniauja U-19 amžiaus grupės žaidėjai iš klubų akademijų. Šalies jaunimo čempionas „Žalgiris“ turnyre dalyvauja antrą kartą.
2022-09-15

Europos lygoje – minimali „Sevilla“ pergalė ir graikų antausis anglams

Prasidėjo UEFA Europos lygos lemiamos kvalifikacinio etapo futbolo kovos. Lietuvoje sensacingomis lygiosiomis sužaidė Marijampolės „Sūduva“, 1:1 (1:1) išsiskyrusi su garsiuoju Glazgo „Celtic“. Svečius 3-ąją minutę į priekį išvedė Olivier Ntchamas, bet 13-ąją minutę rezultatą išlygino Ovidijus Verbickas. Pralaimėjimą patyrė Klužo CF, svečiuose 0:2 (0:0) nusileidęs Diudelanžo F91 iš Liuksemburgo. 67-ąją minutę įmušė Davidas Turpelis, 80-ąją – Danelis Sinani.
2018-08-23

Europos lygoje – Nerijaus Valskio įvartis svečiuose

Nerijus Valskis įmušė Trenčyne. Lietuvio atstovaujama Tel Avivo „Bnei Yehuda“ (Izraelis) 1:1 (1:0) sužaidė su šeimininkais „Trenčin“ (Slovakija) futbolininkais. 29-erių lietuvis kamuolį į vartus pasiuntė 3-ąją rungtynių minutę. 59-ąją rezultatą išlygino Jakubas Pauras. „Bnei Yehuda“ rungtynes baigė dešimtiese. 80-ąją minutę antrąją geltoną kortelę prieš save išvydo Maoras Kandilas. N. Valskis žaidė iki 82-osios minutės. 69-ąją minutę lietuviui parodyta geltona kortelė.