travisas ortmayeris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „travisas ortmayeris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „travisas ortmayeris“.

Ž. Savickas pagerino planetos rekordą ir artėja aukso link!

Maltoje vykstančio pasaulio galiūnų čempionato finale puikiai kovoja Lietuvos galiūnas Žydrūnas Savickas – iš pirmų trijų rungčių jis laimėjo vieną, o kitoje užėmė antrą vietą ir yra vienas iš lyderių bendroje įskaitoje. Lietuvis rąstų vertimo rungtyje pagerino visų laikų planetos rekordą. 34-erių metų mūsiškis rungtį baigė per 28,69 sek. ir ankstesnį pasaulio rekordą pagerino 3 sek. Antrąją ir trečiąją vietas rąstų vertimo rungtyje užėmė amerikiečiai Dave‘as Ostlundas (32,08 sek.
2009-10-02

Galiūnas Ž. Savickas pateko į pasaulio čempionato finalą!

Lietuvos galiūnas Žydrūnas Savickas pateko į Maltoje vykstančio pasaulio galiūnų čempionato finalą. 34-erių metų lietuvis tapo 2 atrankos grupės nugalėtoju. Antrąją vietą grupėje užėmė amerikietis Brainas Shaw. Keturias dienas trukusiose atrankos varžybose (7 rungtys) dalyvavo 30 galiūnų, suskirstytų į penkias grupes. Į finalą iš kiekvienos grupės pateko po du stipriausius sportininkus.
2009-09-30

Pergalę Ž. Savickas vainikavo rekordais

Pasaulio galiūnų čempionų lygos penktąjį etapą Palangoje laimėjęs Žydrūnas Savickas dar labiau sustiprino savo pozicijas bendrojoje įskaitoje ir nuo čempiono vardo jį skiria tik žingsnelis. Po Vilniuje įvykusios pirmosios rungties - lėktuvo tempimo - pirmąjį trejetą sudarė lietuviai: Ž.Savickas, Vidas Blekaitis ir Saulius Brusokas. Tokia pati rikiuotė išliko ir po šeštadienį Palangoje įvykusių dar šešių rungčių.
2008-07-21

Galiūnas Ž. Savickas pagerino dar vieną pasaulio rekordą

Trečiojo 2008 metų pasaulio galiūnų čempionų lygos nugalėtoju vėl tapo Žydrūnas Savickas. Pergalingai šiose varžybose dalyvaujantis Lietuvos galiūnas pasiekė naują pasaulio rekordą rąsto kėlimo rungtyje - Ž. Savickas iškėlė 207,5 kg sveriantį rąstą. Antrąją vietą varžybose Olandijoje užėmė estas Andrusas Murumetsas, o trečias buvo amerikietis Travisas Ortmayeris. Visus tris čempionų lygos etapus šiemet laimėjęs Ž. Savickas yra vienvaldis lyderis bendrojoje įskaitoje.
2008-06-03

Ž. Savickas pergalingai pradėjo Čempionų lygos varžybas

Tituluočiausias Lietuvos galiūnas Žydrūnas Savickas Latvijos sostinėje tapo 2008 metų sezono galiūnų Čempionų lygos („Strongman Champions League“) pirmojo etapo nugalėtoju. Šešiose rungtyse lietuvis surinko 75 taškus bei aplenkė visus 13 savo varžovų. Rikiuotė:  1. Žydrūnas Savickas (Lietuva)    75 tšk.