travis moenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „travis moenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „travis moenas“.

Prasidėjo NHL finalo serija

Pirmadienį pirmosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės turnyro finalo serijos iki keturių pergalių rungtynėse Anahaimo "Ducks" klubas namuose 3:2 (1:1, 0:1, 2:0) įveikė Otavos "Senators" ekipą.
2007-05-29

"Ducks" išlygino NHL Vakarų konferencijos finalo serijos rezultatą

Antrosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės turnyro Vakarų konferencijos finalo rungtynėse Anahaimo "Ducks" klubas sekmadienį svečiuose per pratęsimą 4:3 (1:0, 1:2, 1:1, 1:0) įveikė Detroito "Red Wings" komandą ir išlygino serijos keturių pergalių rezultatą 1:1.Pergalingą įvartį 15-ąją pirmojo pratęsimo minutę įmušė Scottas Niedermayeris. Kitus įvarčius nugalėtojams pelnė Robas Niedermayeris, Andy McDonaldas ir Travis Moenas.