tour of qatar

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tour of qatar“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tour of qatar“.

Dviratininkas A. Kruopis lenktynėse Katare po dviejų etapų – 20-as

Katare vykstančių 12-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių "Tour of Qatar" antrajame etape - 14 km komandų atskiro starto lenktynėse - pirmadienį "Orica-GreenEdge" komanda su lietuviu Aidžiu Kruopiu užėmė aštuntąją vietą. Nugalėjo BMC ekipa. Ji distanciją įveikė per 16 min. 7 sek. "Orica-GreenEdge" nugalėtojai pralaimėjo 23 sek. "Ag2r-La Mondiale" su Gediminu Bagdonu užėmė 12-ąją vietą (+33 sek.). Lenktynėse dalyvauja 18 komandų.
2013-02-04

Dviratininkas A. Kruopis lenktynėse Katare finišavo trečias

Lietuvos dviratininkas Aidis Kruopis („GreenEdge“) Katare vykstančių 11-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Tour of Qatar“ trečiajame etape antradienį finišavo trečias. 25 metų lietuvis finišo sprinte nusileido tik pasaulio čempionui britui Markui Cavendishui („Sky“) ir lenktynių lyderiui belgui Tomui Boonenui „Omega Pharma-Quick Step“). Lyderiu išliko T. Bonenas.
2012-02-07

Dviratininkas A. Kruopis lenktynėse Katare finišavo 35-as

Katare vykstančių 11-ųjų dviračių lenktynių „Tour of Qatar“ pirmejame etape sekmadienį lietuvis Aidis Kruopis („Greenedge“) finišavo pagrindinėje grupėje ir užėmė 35-ąją vietą. Nugalėjo belgas Tomas Bonenas (Tom Boonen, „Omega Pharma-Quick Step“). Tai buvo jo 19-oji pergalė šiose lenktynėse. Belgijos dviratininkas 141,5 km nuvažiavo per 3 val. 11 min. 32 sek. Kitas lietuvis - Ramūnas Navardauskas („Garmin-Cervelo“) finišavo 50-as. Iš viso klasifikuoti 126 dviratininkai.
2012-02-06

Lenktynės Katare baigėsi be siurprizų

Antrą pergalę Kataro lenktynių paskutiniajame (6) etape laimėjo italas Francesco Chicchi („Liquigas“), už nugaros palikęs amerikietį Tylerį Farrarą („Garmin“) ir argentinietį Juan Josė Haedo („Saxo Bank“). Bendroje įskaitoje, kaip ir buvo prognozuota, lyderio pozicijas įtvirtino olandas Wouteris Molas („Vacansoleil“), vilkintis lyderio marškinėlius nuo 2 etapo.
2010-02-13

Lenktynėse Katare – antroji belgo pergalė

5 etapą (iš 6) lenktynėse Katare vakar laimėjo belgų sprinteris Tomas Boonenas („Quick Step“). Suprasdamas, kad dar viena etapo pergalė vargu ar bepadėtų jam 4-ąkart užlipti ant lyderio pakylos, kurioje yra įsitvirtinęs olandas Wouteris Molas („Vacansoleil“), T. Boonenas garbingai pripažįsta savo konkurento pranašumą. Kataras – be vėjo? Distancija „Lusail – Madinat Al Shamal“ (142 km), nusidriekusi iš rytinės Kataro pakrantės šiaurės kryptimi į Šamalo uostą (liet.
2010-02-12

Italo pergalė Katare – F. Ballerini atminimui

Trečiadienį „Tour of Qatar“ lenktynėse 4 etapą laimėjo italas ir savo pergalę skyrė praėjusį sekmadienį tragiškai žuvusio Italijos dviračių sporto profesionalo Franco Ballerini atminimui. Lenktynių lyderio pozicijų – trečią dieną iš eilės – niekam neužleidžia W. Molas („Vacansoleil“). 4-asis lenktynių etapas „The Pearl – Al Khor Corniche“ vyko rytinėje Kataro pakrantėje. Dar vienas lygumų etapas ir neišvengiamos sprinterių atakos.
2010-02-11

Lenktynėse Katare – belgo pergalė

Įpusėjus „Tour of Qatar“ lenktynėms (3 etapas), prasiplėtė nukentėjusiųjų sąrašas, o Tomas Boonenas iškovojo pirmą etapo pergalę šiame sezone, bendroje įskaitoje pakildamas iš 4 į 3 vietą. Tomui Boonenui – daugiausiai laurų šių lenktynių istorijoje pelniusiam belgų komandos „Quick Step“ sprinteriui (iškovota 15 etapo pergalių ir 3 lenktynių čempiono titulai) – ši pergalė yra pirmoji 2010 m. sezone, todėl itin brangi ir reikšminga.
2010-02-10

Lenktynėse Katare – pirmosios aukos

„Sky“ komandai, į 2 etapo startą išvažiavusiai be kapitono K. A. Arveseno, nepavyko išsaugoti lyderio marškinėlių ant E. Boasson Hageno pečių. Naujuoju lyderiu po aršios dvikovos tapo belgas W. Molas („Vacansoleil“), išplėšęs pergalę iš olando G. Steurso („Topsport“). Pagerbė tylos minute Vakar, prieš prasidedant „Tour of Qatar“ lenktynių 2 etapui, tylos minute buvo pagerbtas sekmadienį autolenktynių trasoje (Toskanoje) žuvęs, buvęs italų dviračių čempionas, Franco Ballerini (45). Prisimen...
2010-02-09

Lenktynėse Katare – teisėjų bauda

Sekmadienį prasidėjo vyrų dviračių lenktynės „Tour of Qatar“, kuriose pirmąją pergalę komandinėse atskiro starto lenktynėse iškovojo britų ekipa „Sky“, ir skaudaus teisėjų nuosprendžio sulaukė šveicarų komanda „Cervelo“, kuriai buvo skirta 1 min. nuobauda.
2010-02-08

R. Leleivytė Katare prarado lyderės poziciją

Katare vykstančių moterų dviračių lenktynių "Tour of Qatar" antrajame etape ketvirtadienį lietuvė Rasa Leleivytė, atstovaujanti Lietuvoje registruotai Italijos komandai "Safi-Pasta Zara-Titanedi", finišavo devinta ir prarado lyderės poziciją. Antrasis etapas dėl labai stipraus vėjo buvo sutrumpintas nuo 107 iki 86 km. Pergalę iškovojo ir lydere tapo Italijos rinktinės narė Džordža Brondzini (Giorgia Bronzini). Ji ketvirtadienį distanciją įveikė per 2 val. 55 min. 19 sek.