tour

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tour“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tour“.

ATP sezono baigiamojo turnyro finale – serbo N. Džokovičiaus triumfas

Londone (Didžioji Britanija) vykusio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour“ finalinio turnyro nugalėtoju tapo pirmoji pasaulio raketė 25-erių metų serbas Novakas Džokovičius. Jis finale pirmadienį 7:6 (8-6), 7:5 įveikė šešiskart šio turnyro nugalėtoją antrąją pasaulio raketę 31-erių metų šveicarą Rogerį Federerį. Mačas truko 2 val. 14 min. N. Džokovičius šį turnyrą laimėjo antrą kartą. Jis finaliniame sezono turnyre triumfavo ir 2008 metais.
2012-11-13

Šveicaras R. Federeris iškopė į ATP sezono baigiamojo turnyro finalą

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour“ finalinio turnyro pusfinalyje sekmadienį nugalėtojo titulą ginantis 31-erių metų šveicaras Rogeris Federeris (2-oji pasaulio raketė) 7:6 (7-5), 6:2 įveikė 25-erių metų britą Andy Murray (3). Mačas truko 1 val. 34 min. R. Federeris šį turnyrą yra laimėjęs šešis kartus - 2003, 2004, 2006, 2007, 2010 ir 2011 metais.
2012-11-12

Serbas N. Džokovičius – ATP sezono baigiamojo turnyro finale

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour“ finalinio turnyro pusfinalyje sekmadienį pirmoji pasaulio raketė 25-erių metų serbas Novakas Džokovičius (Novak Djokovič) 4:6, 6:3, 6:2 įveikė septintąją pasaulio raketę 24-erių metų argentinietį Chuaną Martiną del Potrą (Juan Martin del Potro). Mačas truko 2 val. 12 min. N. Džokovičius šį turnyrą laimėjo 2008 metais. Serbas šiemet iš 86 mačų laimėjo 74. Ch.
2012-11-11

Britas A. Murray'us – ATP sezono finalinio turnyro pusfinalyje

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio finalinio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour“ turnyro A grupėje penktadienį trečioji pasaulio raketė 25-erių metų britas Endis Miurėjus (Andy Murray) 6:2, 7:6 (7-3) įveikė aštuntąją pasaulio raketę 27-erių metų prancūzą Žo Vilfridą Conga (Jo-Wilfried Tsonga) ir pateko į pusfinalį. Mačas, kurį O2 arenoje stebėjo 17 tūkst. 800 žiūrovų, truko 1 val. 36 min.
2012-11-10

Serbas N. Džokovičius – finalinio ATP sezono turnyro pusfinalyje

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio finalinio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour“ turnyro A grupėje penktadienį pirmoji pasaulio raketė 25-erių metų serbas Novakas Džokovičius (Novak Djokovič) 6:2, 7:6 (10-8) įveikė šeštąją pasaulio raketę 27-erių metų čeką Tomašą Berdichą (Tomaš Berdych) ir pateko į pusfinalį. Mačas truko 1 val. 38 min. N. Džokovičius, laimėjęs tris mačus iš tiek pat galimų, tapo A grupės nugalėtoju. T. Berdichas iš trijų mačų laimėjo vieną.
2012-11-09

Finaliniame ATP sezono turnyre – argentiniečio J. M. del Potro pergalė

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio finalinio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour“ turnyro B grupės mače ketvirtadienį septintoji pasaulio raketė 24-erių metų argentinietis Juanas Martinas del Potro) 6:0, 6:4 nugalėjo devintąją vietą pasaulio reitinge užimantį 28-erių metų serbą Janko Tipsarevičių ir iškovojo pirmąją pergalę. Mačas truko 1 val. 17 min.
2012-11-09

R. Federeris – finalinio ATP sezono turnyro pusfinalyje

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio finalinio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour“ turnyro B grupėje ketvirtadienį nugalėtojo titulą ginantis 31-erių metų šveicaras Rogeris Federeris 6:4, 7:6 (7-5) įveikė penktąją pasaulio raketę 30-metį ispaną Davidą Ferrerą ir užsitikrino kelialapį į pusfinalį. Mačas truko 1 val. 49 min. Antroji pasaulio raketė R. Federeris (2 pergalės/0 pralaimėjimų) šiame turnyre triumfavo šešis kartus.
2012-11-08

Finaliniame ATP sezono turnyre – pirmoji čeko T. Berdicho pergalė

Londone (Didžioji Britanija) vykstančiame finaliniame Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour“ turnyre trečiadienį šeštoji pasaulio raketė 27-erių metų čekas Tomašą Berdychas antrajame mače A grupėje 7:5, 3:6, 6:1 įveikė aštuntąją pasaulio raketę 27-erių metų prancūzą Jo-Wilfriedą Tsonga ir iškovojo pirmąją pergalę. Mačas, kurį O2 arenoje stebėjo 17,6 tūkst. žiūrovų, truko 1 val. 52 min. T. Berdichas laimėjo 60-ąjį mačą šį sezoną iš 81 galimo.
2012-11-08

Finaliniame ATP sezono turnyre – antroji serbo N. Džokovičiaus pergalė

Londone (Didžioji Britanija) vykstančiame finaliniame Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour“ turnyre pirmoji pasaulio raketė 25-erių metų serbas Novakas Džokovičius trečiadienį antrajame mače A grupėje 4:6, 6:3, 7:5 įveikė trečiąją pasaulio raketę 25-erių metų britą Andy Murray'ų ir iškovojo antrąją pergalę. Mačas truko 2 val. 35 min. Olimpinis čempionas A. Murray'us turi vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą. N. Džokovičius šį turnyrą yra laimėjęs 2008 metais.
2012-11-07

Ispanijos tenisininkas D. Ferreras laimėjo 11-ąjį mačą iš eilės

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio finalinio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour“ turnyro antrajame mače B grupėje antradienį penktoji pasaulio raketė 30-metis ispanas Davidas Ferreras 6:3, 3:6, 6:4 įveikė septintąją pasaulio raketę 24-erių metų argentinietį Juaną Martiną del Potro. Mačas truko 2 val. 17 min. D. Fereras iškovojo 11-ąją pergalę iš eilės.