Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tornike šengelia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tornike šengelia“.

Pavyzdys sportininkams: Ukrainai palaikymą išreiškęs kartvelas palieka CSKA klubą

Palaikymą Ukrainai išreiškusi Maskvos CSKA žvaigždė Tornike Šengelija dėl Rusijos karo veiksmų palieka komandą. Apie tai skelbia Sakartvelo žiniasklaida. „Tai yra mano protesto simbolis prieš Rusijos invaziją į Ukrainą. Aš daugiau nežaisiu Rusijos armijos klube“, – krepšininko žodžius cituoja commersant.ge portalas.  T. Šengelija pažymėjo, kad dabar kartu su šeima jis išvyks į Ispaniją.
2022-02-26

Geriausias Eurolygoje praėjusį mėnesį – „Baskonia“ vedlys

Eurolyga paskelbė naudingiausią kovo mėnesio krepšininką. Juo tapo Vitorijos „Baskonia“ vedlys Tornike Šengelia. Ispanijos komanda kovą laimėjo visas šešerias rungtynes ir užsitikrino vietą ketvirtfinalyje. Šeši laimėti mačai per vieną mėnesį – naujas Eurolygos rekordas. 26-erių gruzinas kovą per penkis susitikimus fiksavo 10,8 taško, 6,6 atkovoto kamuolio ir 2,8 rezultatyvaus perdavimo rodiklius.
2018-04-02

Eurolygoje – rezulatyviausios Jono Mačiulio rungtynės

Rezultatyviausias Eurolygos sezono rungtynes sužaidė Jonas Mačiulis. Krepšininkas iš Lietuvos padėjo komandai laimėti – Madrido „Real“ savo aikštėje 87:68 (20:14, 19:16, 21:17, 27:21) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“. Svečiai rimčiau priešinosi pusę kėlinio. Vėliau dominavo šeimininkai.
2018-01-26

Eurolygoje – užtikrintas CSKA triumfas ir „Baskonia“ pergalė tašku

Eurolygos penktadienį pradėjo užtikrinta Maskvos CSKA ir dramatiška Vitorijos „Baskonia“ pergalės. Ispanijos ekipa svečiuose 82:81 (24:19, 21:23, 20:26, 17:13) palaužė Stambulo „Anadolu Efes“. Svečiai pirmavo didžiąją mačo dalį.
2017-12-15

Eurolygos penktadienį pradėjo minimali „Chimki“ pergalė

91:90 (18:21, 22:27, 21:16, 30:26). Tokiu rezultatu baigėsi pirmosios penktadienio Eurolygos rungtynės. Jose Maskvos srities „Chimki“ krepšininkai savo aikštėje palaužė Vitorijos „Baskonia“. Mačo pradžioje 8:1 pirmavo „Chimki“. Vėliau iniciatyvą perėmė svečiai. Jie 18-ąją minutę buvo priekyje 42:32. Rungtynių pabaigą geriau sužaidė „Chimki“. Šios komandos krepšininkai varžovams nepaliko šansų taikliai mesdami baudas.
2017-11-10

Prastas Eurolygos vakaras lietuviams

Ketvirtadienį stipriausiame Senojo žemyno krepšinio turnyre Eurolygoje nesėkmę patyrė Artūro Gudaičio bei Manto Kalniečio Milano „AX Armani“. Itin apmaudžiai pralaimėjo ir Luko Lekavičiaus Atėnų „Panathinaikos“. „AX Armani“ neturėjo jokių šansų Tel Avive, kur 68:79 (18:14, 21:15, 21:13, 19:26) nusileido „Maccabi“. Milano komanda pirmavo 3:2, bet vėliau sąlygas diktavo „Maccabi“. Jos pranašumas 32-ąją minutę buvo išaugęs iki 21 taško (66:45). „Maccabi“ laimėjo, pataikiusi du tritaškius iš 12 (17 ...
2017-11-02

Italai gruzinus nustūmė į nepavydėtiną padėtį

Italijos rinktinė užsitikrino trečiąją Europos krepšinio čempionato B grupės vietą. Italai trečiadienį po atkaklios kovos 71:69 (27:10, 11:20, 20:17, 13:22) nugalėjo gruzinus. Italai rungtynes pradėjo 16:2 (6 minutė), o antrojo kėlinio pradžioje pirmavo 29:10. Gruzinai, visas rungtynes besiviję varžovus, juos aplenkė paskutinę minutę (68:67). Tačiau likusį laiką sėkmingiau sužaidė italai. Pastarieji atliko 20 rezultatyvių perdavimų, gruzinai – 10. Italai blokavo penkis varžovų metimus.
2017-09-06

B grupė: viskas lietuvių rankose

Lietuviai, norėdami išvengti matematikos, turi laimėti prieš vokiečius. Antradienį po fantastiškos kovos triumfavo gruzinai. Lietuvos rinktinė 94:62 sutriuškino Ukrainos komandą. Trečiadienio lietuvių varžovai rungtynių išvakarėse 61:55 (16:17, 13:12, 14:9, 18:17) palaužė italus. Pastarieji rungtynes pradėjo 8:3, bet vokiečiai bemat išlygino rezultatą (8:8). Vienodi skaičiai švieslentėje degė ir po dviejų kėlinių (29:29). Atkakli kova vyko iki rungtynių pabaigos.
2017-09-06

Lietuvių skriaudikai suklupo dar kartą – šįkart prieš autsaiderius

Europos čempionate antrąjį pralaimėjimą iš eilės patyrė Gruzijos rinktinė. Ji sekmadienį 81:88 (20:21, 18:30, 25:16, 18:21) nusileido autsaideriams ukrainiečiams. Gruzinai pirmajame ture paguldė ant menčių lietuvius.