tomasz sikora

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomasz sikora“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomasz sikora“.

Europos biatlono čempionato persekiojimo rungtyje Sigita Baušytė finišavo 25-a

Bulgarijoje vykstančiose Europos suaugusiųjų ir jaunimo (iki 20 metų) biatlono pirmenybėse 25-ąją vietą merginų 10 km persekiojimo distancijoje šeštadienį užėmė Sigita Baušytė. Lietuvos biatlonininkė šaudykloje suklydo 5 kartus, o finiše 11 minučių 6,9 sekundės pralaimėjo aukso medalį iškovojusiai austrei Iris Waldhuber (28 min. 49,38 sek.; 0 baudos minučių). Lina Kreivėnaitė (+12:24,9; 7) šeštadienį tarp 30 dalyvių tenkinosi 27-ąja pozicija.
2007-02-24

Europos biatlono čempionato sprinto rungtyje S.Baušytė - 25-a

Bulgarijoje vykstančiose Europos suaugusiųjų ir jaunimo biatlono pirmenybėse 25-ąją vietą merginų (iki 20 metų) 7,5 km sprinto distancijoje ketvirtadienį užėmė Sigita Baušytė.Lietuvos biatlonininkė 3 kartus suklydo šaudykloje, o finiše 5 minutes 41,7 sekundės pralaimėjo aukso medalį iškovojusiai rusei Svetlanai Slepcovai (26 min. 17,2; 2 baudos minutės).Sidabro medalis atiteko kartą šaudykloje suklydusiai austrei Iris Waldhuber (+ 37,5 sek.
2007-02-22

Išdalintas pirmasis planetos biatlono čempionato medalių komplektas

Italijoje prasidėjusiose pasaulio biatlono pirmenybėse šeštadienį išdalintas pirmasis medalių komplektas. Vyrų 10 km sprinto rungtyje aukso medalį iškovojo čempiono titulą apgynęs 33 metų norvegas Ole Einaras Bjoerndalenas. Šaudykloje suklydęs vos kartą, Norvegijos biatlonininkas distanciją įveikė per 26 minutes 18,8 sekundės bei pelnė jau aštuntąjį planetos pirmenybių aukso medalį per per savo karjerą.
2007-02-03

Europos biatlono čempionate Vadimas Gusevas finišavo 41-as

Baltarusijoje tęsiasi Europos suaugusiųjų ir jaunimo biatlono čempionatas.Ketvirtadienį rytinėse varžybose vyrai ir jaunimas (vaikinai) varžėsi 12,5 km persekiojimo lenktynėse. Vienintelis Lietuvos atstovas Vadimas Gusevas, išvakarėse 10 km sprinto lenktynėse užėmęs 46-ąją vietą aplenkė penkis varžovus ir, nugalėtojui pralaimėjęs beveik 10 minučių, pakilo į 41-ąją poziciją.
2004-02-19

Europos biatlono čempionate D. Rasimovičiūtė – keturiolikta

Trečiadienį Baltarusijoje prasidėjo Europos suaugusiųjų ir jaunimo čempionatas. Geriausiai pirmąją varžybų dieną iš Lietuvių pasirodė Diana Rasimovičiūtė. Jaunimo grupėje startavusi lietuvė 7,5 km sprinto distancijoje sugaišo 25 minutes 35,6 sekundės ir 2 min. 26,6 sek. pralaimėjo aukso medalį iškovojusiai Uljanai Denisovai iš Rusijos. Greitai šliuožusią D.Rasimovičiūtę pavedė netaiklūs šūviai - jai teko sukti net keturis baudos ratus.
2004-02-19

Išdalintas dar vienas planetos biatlono pirmenybių medalių komplektas

Vokietijoje vykstančiose pasaulio biatlono pirmenybėse sekmadienį aukso medalį vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse iškovojo vokietis Ricco Grossas. Vokietijos sportininkas šeštadienį sidabrą pelnė 10 km sprinto distancijoje. Sekmadienį R.Grossas aplenkė prancūzą Raphaelį Poiree ir norvegą Olą Einarą Bjoerndaleną: 1. Ricco Gross 38 min. 53,8 sek.2. Raphael Poiree atsiliko 13,3 sek.