Bulgarijoje vykstančiose Europos suaugusiųjų ir jaunimo biatlono pirmenybėse 25-ąją vietą merginų (iki 20 metų) 7,5 km sprinto distancijoje ketvirtadienį užėmė Sigita Baušytė.

Lietuvos biatlonininkė 3 kartus suklydo šaudykloje, o finiše 5 minutes 41,7 sekundės pralaimėjo aukso medalį iškovojusiai rusei Svetlanai Slepcovai (26 min. 17,2; 2 baudos minutės).

Sidabro medalis atiteko kartą šaudykloje suklydusiai austrei Iris Waldhuber (+ 37,5 sek.), o bronza - be klaidų šaudžiusiai ukrainietei Liudmilai Žyber (+55,9).

Lina Kreivėnaitė (+6:16,7 ir 3 baudos minutės) ketvirtadienį finišavo 30-a, o Miglė Bindoriūtė (+6:28,2 ir 5 baudos minutės) buvo 31-a tarp 35 biatlonininkių.

Kitų rungčių Europos biatlono pirmenybių nugalėtojais ir prizininkais Bulgarijoje ketvirtadienį tapo: