tomas micė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomas micė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomas micė“.

Tomas Vaitkus išbandė jėgas MTB varžybose

Sekmadienį Tomas Vaitkus dalyvavo Vilniuje surengtame baigiamajame kalnų dviračių sezono renginyje „MTBF Rudens Krosas“ ir džiaugėsi pasiektu rezultatu, nes tokiose lenktynėse dalyvauja antrą kartą gyvenime. Tradicinėse „MTBF Rudens Krosas“ varžybose, kurios vyko Vilniuje, Verkių regioniniame parke prie Žaliųjų ežerų, Tomas Vaitkus užėmė 2 vietą ir apie lenktynes atsiliepė entuziastingai.
2009-10-18

Į Ignaliną suplaukė net 550 dviratininkų

Sekmadienį, birželio 28 d., Ignalinoje vykusiame tradiciniame jau 8 metus skaičiuojančiame dviračių maratone „Dviračių maratonų taurė 2009“ startavo per 550 dalyvių. Varžybose „Balsas.lt“ taurei laimėti, kurių trasa driekėsi Aukštaitijos nacionalinio parko miškais, jėgas išmėgino įvairaus amžiaus dalyviai iš Lietuvos, sulaukta gausaus būrio svečių iš Latvijos, bei stipriausių sportininkų iš Lenkijos.
2009-06-30

Dviračių čempionato grupinių lenktynių nugalėtojas – Egidijus Juodvalkis

Lietuvos dviračių plento čempionato vyrų grupines lenktynes ketvirtadienį Ignalinoje laimėjo Utenos kūno kultūros ir sporto centro atstovas Egidijus Juodvalkis. 21-erių metų dviratininkas 166,3 km nuvažiavo per 4 val. 7 min. 40 sek. Pirmą kartą šalies čempionu tapęs E. Juodvalkis finišo sprinte aplenkė penkis varžovus.
2009-06-25

E. Kovaliovas jaunimo dviratininkų lenktynėse Kanadoje užėmė ketvirtą vietą

Kanadoje pasibaigusių daugiadienių jaunimo (iki 23 metų) „Coupe des Nations Ville Saguenay“ dviratininkų lenktynių bendrojoje įskaitoje ketvirtąją vietą užėmė Edgaras Kovaliovas. Lietuvos dviratininkas 1 minutę ir 22 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojui danui Thomui Kvistui. Antrąją bei trečiąją vietas užėmė atitinkamai portugalas Rui Costa ir italas Alfredo Balloni.
2008-06-09

Dviratininkas E. Kovaliovas – jaunių lenktynių Kanadoje lyderis

Kanadoje vykstančių daugiadienių jaunimo (iki 23 metų) „Coupe des Nations Ville Saguenay” dviratininkų lenktynių trečiajame etape aštuntąją vietą užėmė Edgaras Kovaliovas. Šeštadienį Lietuvos dviratininkas 103,2 km distancijoje 43 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojui italui Alfredo Balloni, tačiau tapo lyderiu bendrojoje įskaitoje.
2008-06-08

Lietuvos dviratininkas Kanadoje - trečias

Kanadoje vykstančių daugiadienių jaunimo (iki 23 metų) „Coupe des Nations Ville Saguenay“ dviratininkų lenktynių antrajame etape trečiąją vietą užėmė Edgaras Kovaliovas. Penktadienį Lietuvos dviratininkas 159,9 km distancijoje finišavo kartu su etapo nugalėtoju kanadiečiu Ericu Boily ir antrąją vietą užėmusiu italu Matteo Busato.
2008-06-07

M. Bliakevičius dviratininkų lenktynėse Belgijoje finišavo 27-as

Belgijoje vykusiose klasikinėse "Ronde van Vlaanderen-Tour des Flandres Espoirs" dviratininkų lenktynėse 27-ąją vietą užėmė Mantas Bliakevičius. Lietuvos dviratininkas 160 km distancijos finiše 2 minutes bei 42 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojui latviui Gačiui Šmukuliui.