tomas lenart

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomas lenart“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomas lenart“.

Populiariausių dietų pliusai ir minusai: Dukano, Adkinsono ir Paleo

Dukano, Adkinsono ir Paleo dietos ko gero labiausiai žinomos Lietuvoje. Daugelis susižavi jų žadamais rezultatais, tačiau apie galimas pasekmes greitai sulieknėti norintys žmonės nesusimąsto… „Lieknėjimo ir sveikatingumo centro“ sveikos mitybos specialistas Tomas Lenart pasakoja ne tik apie šių dietų privalumus bet ir trūkumus. Tomo Lenart teigimu visos šios dietos yra iš esmės baltyminės dietos su tam tikrom modifikacijomis. Bendri privalumai: 1. Daugeliui žmonių lengvai suprantamos.
2016-05-18

Geras miegas būtinas sėkmingam lieknėjimui

Lieknėjimo ir sveikatingumo centro mitybos specialistas Tomas Lenart sako „jei neišsimiegosi svorio nenumesi“. Pasak mitybos specialisto miego trūkumas svorį įtakoja dvejopai. Lieknėms žmonėms, miego trūkumas ir jo sukeltas stresas organizmui dar mažins svorį. Linkusiems priaugti svorio miego trūkumas, kaip tik skatina svorio priaugimą. „Keletą metų stebėjome moterų, sportavusių apimčių mažinimo (lieknėjimo) grupėse, lieknėjimo rezultatus. Visos moterys dalyvavo tose pačiuose užsiėmimuose.
2014-11-29

Sveikas greitasis maistas – ar tai įmanoma?

Ar galime maitintis greitai ir sveikai? Tikrai taip, jei pasitelksime bent kiek vaizduotės ir nebijosime paeksperimentuoti – įsitikinęs „Lieknėjimo akademijos“ sveikos mitybos ir gyvensenos specialistas Tomas Lenart. Ar gali būti sveikas – greitas maistas? Greitasis maistas dažniausiai mums asocijuojasi su greitojo maisto užkandinėmis, kur galime įsigyti skanaus, riebaus, saldaus, sūraus, tačiau labai mažos „mitybinės“ vertės maisto.
2013-06-03

Gastronominėse apgaulėse skęsta ir lietuviai

Šiandien jau beveik nebeliko maisto produktų, kurių sudėtyje nebūtų sintetinių maisto skonį gerinančių, galiojimo terminus pratęsiančių visagalių E. Maisto priedų priskaičiuojama apie 1 500, iš jų Europos Sąjungoje leidžiama naudoti 360. Nors Europos Komisija tvirtina, kad visi leistini priedai yra saugūs ir sveikatai nekenksmingi, tačiau praktika rodo ką kita.
2008-10-24
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų