Tomas Keršulis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Tomas Keršulis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Tomas Keršulis“.

Pasaulio čempionate visas jėgas atidavęs Tomas Keršulis: „Apie tokius čempionatus ir svajoju“

Penktadienį Glazge (Škotija) prasidėjo pasaulio uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas, o pirmąją varžybų dieną į maniežą žengė sprinteris Tomas Keršulis. Pastarasis dalyvavo 400 m atrankoje, bendroje įskaitoje tarp 22 dalyvių užėmė 17 vietą (47,92 sek.) ir į pusfinalį nepateko. Jausdamas pėdos skausmą herojiškai prieš varžovus kovojęs pasaulio čempionato debiutantas startavo antrajame atrankos bėgime, kuriame liko penktas.
2024-03-02

Tomui Keršuliui pasaulio uždarų patalpų čempionatas susiklostė nesėkmingai

Glazge (Didžioji Britanija) penktadienį prasidėjusiame pasaulio uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate pirmasis iš lietuvių startavo Tomas Keršulis. Vyrų 400 m atrankos antrajame bėgime lietuvis pasirodė nesėkmingai – finišavo per 47.92 sek. ir praleido visus keturis varžovus į priekį.
2024-03-01

Asmeninius tikslus lengvosios atletikos čempionate mūsiškiams įgyvendinti linkintis Eimantas Skrabulis: tegul mėgaujasi čempionatu

Jau šį penktadienį Glazge (Škotija) prasidės pasaulio uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame Lietuvos spalvas gins trišuolininkė Dovilė Kilty ir 400 m distancijos bėgikas Tomas Keršulis. Nors čempionatas vyks tik 3 dienas (kovo 1–3 d.), per jas startuos daugiau nei 650 lengvaatlečių iš 133 šalių – visi jie sieks tapti geriausiais pasaulyje. Lengvoji.
2024-02-29

Pasaulio lengvosios atletikos čempionate Lietuvai atstovaus Tomas Keršulis ir Dovilė Kilty

Iki pasaulio uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionato likus kiek daugiau nei savaitei, paaiškėjo Lietuvos atstovų sudėtis. Lietuvos lengvosios atletikos federacija praneša, kad teisę startuoti čempionate iškovojo Tomas Keršulis (400 m) ir Dovilė Kilty (trišuolis). Jau 19-ame pasaulio uždarų patalpų čempionate iš viso startuos daugiau nei 650 lengvaatlečių iš daugiau nei 130 šalių.
2024-02-22

Europos U23 čempionate pasirodęs Tomas Keršulis: „Gavau labai geros patirties“

Penktadienį 4 Lietuvos lengvaatlečiai startavo Espoo mieste (Suomija) vykstančiame Europos lengvosios atletikos U23 čempionate. Tomas Keršulis (400 m) finale atbėgo aštuntas, Olivija Vaitaitytė (septynkovė) užėmė 20-tą vietą, o Domas Gailevičius (110 m b/b – 28 vieta) ir Gabija Klimukaitė (100 m b/b – 30 vieta) pasirodymą baigė atrankose. Ketvirtadienį 400 m rungties atrankos (46,47 sek.) ir pusfinalio (46,30 sek.
2023-07-15

Į finalą su geriausiu rezultatu patekęs Mykolas Alekna: „Trūko miego, o pirmo bandymo metu slystelėjau“

Espo mieste (Suomija) prasidėjo Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionatas. Ketvirtadienį vaikinų disko metimo kvalifikaciją įveikė lietuvis Mykolas Alekna. Pirmas lietuvio metimas buvo gana kuklus (55,65 metro), bet antru mėginimu M.Alekna įrankį nuskraidino 61,42 m ir gerokai viršijo kvalifikacinį normatyvą (58,50). Trečiojo bandymo jam neprireikė. Kvalifikacijoje lietuvio rezultatas buvo apskritai geriausias.
57
2023-07-13

Lengvosios atletikos estafetėje pagerintas 19 metų gyvavęs Lietuvos rekordas

Penktadienį Vilniuje, Vingio parko stadione, vykusiose tradicinėse sporto klubo „Cosma“ vasaros taurės varžybose buvo pagerintas vyrų 4×400 m rungties rekordas. Einius Trumpa, Matas Janarauskas, Lukas Sutkus ir Tomas Keršulis visą distanciją įveikė per 3 min. 09,65 sek. bei pagerino dar 2004 metais Rygoje (Latvija) užfiksuotą estafetės rekordą (Vitalij Kozlov, Vitalij Gorbunov, Raimondas Turla, Mažvydas Butkus – 3 min. 09,93 sek.). Vyrų disko metimą laimėjo Martynas Alekna.
82
2023-07-07

Fantastiškas pasirodymas už Atlanto – vienose varžybose pagerinti 2 Lietuvos rekordai

Šeštadienį Bostone (JAV) vykusiose studentų „Valentine Invitational“ varžybose geriausius karjeros rezultatus fiksavo 21-erių metų sprinteris Tomas Keršulis. Lengvaatletis laimėjo 200 m ir 400 m bėgimo rungtis bei pagerino 2 Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų rekordus. 200 m bėgimo distanciją per 21,05 sek. įveikęs sportininkas 0,06 sek. pagerino jam pačiam priklausiusį rekordą, kuris buvo užfiksuotas vos prieš tris savaites. 400 m bėgimo rungtis buvo įveikta per 45,78 sek.