Glazge (Didžioji Britanija) penktadienį prasidėjusiame pasaulio uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate pirmasis iš lietuvių startavo Tomas Keršulis.

Vyrų 400 m atrankos antrajame bėgime lietuvis pasirodė nesėkmingai – finišavo per 47.92 sek. ir praleido visus keturis varžovus į priekį. 2 garantuotus kelialapius į pusfinalį šiame bėgime iškovojo čekas Matejus Krsekas (46.07) bei jamaikietis Rusheenas McDonaldas (46.25). Beje, M.Krseko rezultatas buvo apskritai geriausias iš visų atrankos dalyvių.

T. Keršulis bendroje atrankos įskaitoje užėmė 17-ą vietą tarp 22 dalyvių. Norint į pusfinalį patekti pagal laiką, reikėjo bėgti bent jau per 47.04 sek.

Į pasaulio čempionatą atvyko ir Norvegijos žvaigždė Karstenas Warholmas. Olimpinis, pasaulio ir Europos čempionas laimėjo pirmąjį atrankos bėgimą – 46.68 sek.

T. Keršuliui priklausantis geriausias Lietuvos sezono rezultatas yra 47.30 sek. Pernai jis bėgo kur kas greičiau ir pagerino Lietuvos uždarų patalpų rekordą (45.78).