tomas gaubys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomas gaubys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomas gaubys“.

Lietuvos treko dviratininkai tęs kovą dėl olimpinių kelialapių

Trečiadienį Apeldorne (Nyderlandai) prasidėsiančiame 15-ajame Europos dviračių treko čempionate dalyvaus trys Lietuvos atstovai. Jiems tai bus vienos iš paskutinių ketverių varžybų, kuriose galima iškovoti olimpinės atrankos taškų. Penkias dienas Šveicarijoje vyksiančiame Europos čempionate Lietuvai atstovaus Olivija Baleišytė, Miglė Lendel ir Vasilijus Lendel. Lietuvos dviratininkai varžybas pradės ketvirtadienį.
2024-01-09

Ž. Lekavičiui – dziudo čempionato bronza

Europos jaunių (iki 17 metų) dziudo čempionate Slovėnijoje sekmadienį Lietuvos atstovas Žilvinas Lekavičius (svorio kategorija iki 90 kg) pelnė bronzos medalį. 16-metis vilnietis C grupėje įveikė Portugalijos ir Rumunijos sportininkus, tačiau pralaimėjo Rusijos atstovui Magomedrasului Gašimovui. Paguodos varžybose Ž. Lekavičius nugalėjo Viačeslavą Romanonoką iš Latvijos, o kovoje dėl bronzos medalio įveikė ukrainietį Glebą Buchariną. Šioje svorio kategorijoje kovojo 19 sportininkų.
2009-06-28

Lietuvos kanojininkai – penkti

Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Vokietijoje Lietuvos atstovai Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis dviviečių kanojų varžybų olimpinėje 500 m distancijoje užėmė penktąją vietą. Nugalėjo vokiečiai Robertas Nukas (Robert Nuck) ir Štefanas Holcas (Stefan Holtz). Jie finale sekmadienį distanciją įveikė per 1 min. 40,365 sek. Lietuviai nuo jų atsiliko 2,067 sek. Sidabras atiteko Lenkijos, bronza - Azerbaidžano, o ketvirtoji vieta - Rusijos atstovams.
2009-06-28

R. Gedutytė – Europos dziudo čempionė

Europos jaunių (iki 17 metų) dziudo čempionate Slovėnijoje Lietuvos atstovė Renalda Gedutytė iškovojo pirmąją vietą. Tai - pirmasis aukso medalis per visą Lietuvos moterų dziudo istoriją. 16-metė R. Gedutytė svorio kategorijos iki 63 kg finale šeštadienį nugalėjo savo bendraamžę Azerbaidžano atstovę Chanim Huseinovą. Pakeliui į finalą lietuvė įveikė Izraelio, Prancūzijos ir Olandijos atstoves. Šioje svorio kategorijoje dalyvavo 24 sportininkės.
2009-06-28

Lietuviai nugalėjo Naujosios Zelandijos krepšininkus

etuvos jaunimo (iki 19 metų) vaikinų krepšinio rinktinė, besirengianti pasaulio čempionatui Naujojoje Zelandijoje, draugiškose rungtynėse šeštadienį įveikė pasaulio čempionato šeimininkų ekipą 77:71. Penktadienį į Naująją Zelandiją atvykusioje mūsų šalies komandoje rezultatyviausias buvo Gediminas Orelikas. Jis pelnė 16 taškų. Donatas Motiejūnas surinko 13, Tautvydas Šležas - 10, Dovydas Redikas - 11, o Gediminas Bertašius - 9 taškus.
2009-06-28

Lietuvos rankininkės pralaimėjo prancūzėms

Antrąjį pralaimėjimą Serbijoje vykstančiame Europos jaunių (iki 17 metų) merginų rankinio čempionate patyrė Lietuvos rinktinė, antrosiose rungtynėse C grupėje šeštadienį 28:36 (15:14) nusileidusi Prancūzijos komandai. Mūsų šalies ekipai net 13 įvarčių pelnė Deimantė Bagdonaitė, 5 - Diana Šatkauskaitė, 4 - Greta Kavaliauskaitė, po 2 - Ernesta Burinskytė ir Erika Norkutė, po 1 - Greta Sipavičiūtė ir Rūta Vaičiulaitytė.
2009-06-28

Penkiakovininkė D. Rimšaitė Europoje – penkta

Lietuvos penkiakovininkė Donata Rimšaitė Leipcige (Vokietija) vykstančiame Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate užėmė penktąją vietą. Europos čempione pirmą kartą tapo dukart pasaulio čempionė 24-erių metų prancūzė Amelija Kazė (Amelie Caze). Sidabras atiteko britei Heterai Fel (Heather Fell), o bronza - rusei Jevdokijai Grečičnikovai. Praėjusių metų Europos vicečempionė 25-erių metų Laura Asadauskaitė tarp 36 finalo dalyvių buvo aštunta. „Merginų rezultatus vertinu gerai.
2009-06-27

Kanojininkas J. Šuklinas – ketvirtas

Vokietijoje vykstančio Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato vienviečių kanojų varžybų 1000 m distancijoje šeštadienį Lietuvos atstovas Jevgenijus Šuklinas užėmė ketvirtąją vietą. Nugalėjo vengras Atila Vaida (Attila Vajda) - 3 min. 51,934 sek. J. Šuklinas nuo nugalėtojo atsiliko 3,15 sek. Antrąją vietą užėmė vokietis Sebastianas Brendelis (+0,92 sek.), trečiąją - ispanas Chosė Luisas Bousa (Jose Luis Bouza, +3,073 sek.). Iki medalio J. Šuklinui pritrūko 0,077 sek.
2009-06-27

L. Padegimaitė pralaimėjo tik finale

16-metė Lietuvos tenisininkė Lina Padegimaitė užėmė antrąją vietą Danijoje vykusiame Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) IV kategorijos turnyre. Kaunietė finale šeštadienį 4:6, 3:6 nusileido 14-metei ukrainietei Julijai Lisai (367-oji pasaulio jaunių raketė). Pakeliui į finalą L. Padegimaitė (939) įveikė keturias varžoves.
2009-06-27

K. Vasiliauskas „Formulės-2“ etape – dešimtas

„Formulės-2“ automobilių lenktynių čempionato penktajame etape Belgijoje šeštadienį lietuvis Kazimieras Vasiliauskas užėmė 10-ąją vietą ir įskaitinių taškų nepelnė. Nugalėjo vokietis Tobiasas Hegevaldas (Tobias Hegewald). Jis 11 ratų po 7 km nuvažiavo per 25 min. 59,481 sek. (vid. greitis - 177,8 km/h). Antras finišavo Ispanijos atstovas Endis Sučekas (Andy Soucek, +4,149 sek.), trečias - serbas Milošas Pavlovičius (+7,896 sek.). K. Vasiliauskas nuo nugalėtojo atsiliko 36,39 sek.