todd martin

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „todd martin“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „todd martin“.

Teniso turnyrą JAV korto šeimininkai pradėjo pergalėmis

Pirmadienį Kalifornijos valstijoje (JAV) prasidėjo ATP serijos "Siebel Open" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 380 tūkst. JAV dolerių. Sėkmingai varžybas pradėjo korto šeimininkai amerikiečiai. Ketvirtoji turnyro raketė Tayloras Dentas 6:4, 6:4 nugalėjo tautietį Paulą Goldsteiną, o Janas-Michaelis Gambillas 6:7 (12:14), 7:6 (7:5), 6:1 įveikė aštuntąjį pagal reitingą Pietų Afrikos Respublikos (PAR) tenisininką Wayne`ą Ferreirą.
2004-02-10

Atvirosiose Australijos teniso pirmenybėse

Pirmadienį Melburne prasidėjo pirmasis šio sezono "Grand Slam" serijos turnyras - atvirasis Australijos teniso čempionatas, kurių prizų fondą sudaro 19 mln. Australijos dolerių.
2004-01-19

Tarptautiniame "Heineken Open" vyrų teniso turnyre Naujojoje Zelandijoje

Naujojoje Zelandijoje tęsiasi ATP serijos "Heineken Open" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 404 tūkst. JAV dolerių. Nugalėtojo titulą ginantis trečias pagal reitingą brazilas Gustavo Kuertenas antradienį (01.13) pirmojo rato mače tik po 2 valandų ir 49 minučių kovos 6:7 (9:7), 7:6 (7:3), 7:5 nugalėjo ispaną Alexą Corretją.
2004-01-13

Atvirosiose JAV teniso pirmenybėse Niujorke

Pirmadienį (08.25) Niujorke prasidėjo atvirasis JAV teniso čempionatas, kurio prizų fondą sudaro 17 mln. JAV dolerių. Varžybų favoritė belgė Kim Clijsters (Kim Kleisters) 6:2, 6:3 nugalėjo korto šeimininkę Amber Liu, trečioji pagal reitingą amerikietė Lindsay Davenport (Lindsėj Davenport) 6:1, 6:0 sutriuškino belgę Els Callens (Els Kalens), devintoji turnyro raketė slovakė Daniela Hantuchova 6:3, 6:2 įveikė prancūzę Marion Bartoli, o septynioliktoji pagal skirstymą amerikietė Meghann Shaughnes...
2003-08-26

Tarptautiniuose teniso turnyruose

Anglijoje tęsiasi WTA serijos "Edgbaston Open" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 170 tūkst. JAV dolerių. Trečiadienį pergales antrojo tapo mačuose iškovojo bei į kitą etapą pateko bulgarė, Pietų Korėjos atstovė, rusė, Venesuelos tenisininkė bei prancūzė: 3-Magdalena Malejeva (Bulgarija) - Jane O`Donoghue (D.Britanija) 6:2, 6:4;Cho Yoon-jeong (Pietų Korėja) - Jill Craybas (JAV) 7:5, 7:5;Marija Šarapova (Rusija) - 5-Nathalie Dechy (Prancūzija) 6:3, 6:2;Maria Vento-Kabchi (Venesu...
2003-06-11

Atvirajame Prancūzijos teniso čempionate baigėsi antrojo rato mačai

Paryžiaus "Roland Garros" kortuose vykstančiame atvirajame Prancūzijos teniso čempionate (French Open) ketvirtadienio vakarą baigėsi antrojo rato susitikimai.
2003-05-30

Favorito pergalė atvirosiose Prancūzijos teniso pirmenybėse

Paryžiaus ""Roland Garros" kortuose vykstančiame atvirajame Prancūzijos teniso čempionate varžybų favoritas 22 metų australas Lleytonas Hewittas (Leitonas Hjuvitas) antradienį pirmojo rato mače po 3 valandas ir 15 minučių trukusios kovos 6:4, 6:1, 6:7 (6:8), 6:3 nugalėjo metais vyresnį amerikietį Brianą Vahaly.
2003-05-27

Čekija - komandinio pasaulio vyrų teniso taurės turnyro Vokietijoje finale

Vokietijoje vykstančio komandinio planetos vyrų teniso taurės turnyro, kuriame dalyvauja aštuonios ekipos, pirmąja finalininke tapo Čekijos komanda. Čekijos tenisininkai ketvirtadienį (05.22) 2:1 įveikė JAV komandą ir nugalėjusi keturių komandų Raudonojoje grupėje trečią kartą pateko į šio turnyro finalą, kur susitiks su Mėlynosios grupės nugalėtoja Argentinos arba Čilės ekipa. 1996 metais čekai finale 1:2 nusileido Šveicarijos rinktinei, o po dvejų metų 0:3 pralaimėjo Vokietijos komandai.