Anglijoje tęsiasi WTA serijos "Edgbaston Open" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 170 tūkst. JAV dolerių.

Trečiadienį pergales antrojo tapo mačuose iškovojo bei į kitą etapą pateko bulgarė, Pietų Korėjos atstovė, rusė, Venesuelos tenisininkė bei prancūzė:

3-Magdalena Malejeva (Bulgarija) - Jane O`Donoghue (D.Britanija) 6:2, 6:4;Cho Yoon-jeong (Pietų Korėja) - Jill Craybas (JAV) 7:5, 7:5;Marija Šarapova (Rusija) - 5-Nathalie Dechy (Prancūzija) 6:3, 6:2;Maria Vento-Kabchi (Venesuela) - Janet Lee (Taivanas) 2:6, 7:5, 6:2;Virginie Razzano (Prancūzija) - Alexandra Stevenson (JAV) 3:6, 7:5, 6:3.

Londono "Stella Artois Championship" vyrų teniso turnyre

Londone vykstančiame ATP serijos "Stella Artois Championship" vyrų teniso turnyre trečiadienį baigėsi trys antrojo turo mačai.

Pergales juose iškovojo bei į kitą varžybų etapą pateko olandas, šveicaras ir belgas:

5-Sjeng Schalken (Olandija) - Todd Martin (JAV) - olandui pergalė įskaitytabe kovos;Marc Rosset (Šveicarija) - 9-Jarkko Nieminen (Suomija) 7:5, 7:5;Dick Norman (Belgija) - Andre Sa (Brazilija) 6:3, 7:6 (9:7).

Turnyro Londone prizų fondą sudaro 800 tūkst. eurų.

ATP serijos vyrų teniso turnyre Halėje

Vokietijoje tęsiasi ATP serijos "Gerry Weber Open" tarptautinis vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 800 tūkst. eurų.

Trečiadienį jau sužaisti pirmieji du antrojo rato susitikimai.Turnyro šeimininkas vokietis Nicolas Kieferis trijų setų kovoje 6:1, 3:6, 7:5 įveikė ispaną Feliciano Lopezą (Feličianą Lopesą), o šeštas pagal skirstymą rusas Michailas Južnas 6:4, 7:5 nugalėjo švedą Joną Bjorkmaną.