thunders

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „thunders“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „thunders“.

Valančiūnas atakavo beveik be klaidų, o „Pelicans“ išsivežė pergalę iš Oklahomos

Jonas Valančiūnas atakavo beveik be klaidų, o jo atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ (30/28) klubas NBA lygoje svečiuose 103:100 (33:25, 27:26, 16:22, 27:27) pranoko Oklahomos „Thunder“ (27/29). Lietuvis per 24 minutes pelnė 14 taškų (5/5 dvit., 0/1 trit., 4/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet padarė tris klaidas ir keturis sykius prasižengė. Svečiai gerai pradėjo mačą ir visada kontroliavo jo eigą.
2023-02-14

Įspūdingame trileryje lemiamą pergalę serijoje iškovojo „Rockets“

Hiustono „Rockets“ komanda po dramatiškos kovos prasibrovė į Vakarų konferencijos pusfinalį. Mike‘o D‘Antoni auklėtiniai 104:102 (29:30, 32:29, 24:21, 19:22) palaužė Oklahomos „Thunder“ ir seriją laimėjo 4:3. Hjustono komanda pusfinalio etape susitiks su Los Andželo „Lakers“ krepšininkais. Mače likus žaisti 1:25 minutei P.J.Tuckeris išvedė „Rockets“ komandą į priekį 103:102 ir nuo to laiko ji pirmavo iki mačo pabaigos.
2020-09-03

Eilinis Stepheno Curry šou išvedė „Golden State Warriors“ ekipą į NBA finalą

Po septintų Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos finalo rungtynių galiausiai paaiškėjo antroji 2015/16 sezono superfinalininkė. Čempionų titulą ginanti Ouklando „Golden States Warriors“ ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 96:88 (19:24, 23:24, 29:12, 25:28) įveikė Oklahomos „Thunders“ ekipą ir laimėjo seriją rezultatu 4-3. Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo svečiai iš Oklahomos.
2016-05-31

Kevinas Durantas pagerino „Thunder“ rekordą

21 metų 206 cm ūgio Oklahomos „Thunder“ puolėjas Kevinas Durantas tampa vis sunkiau sustabdoma jėga NBA lygoje. Krepšininkas pergalingose rungtynėse su Jutos „Jazz“ ekipa pagerino savo klubo rekordą. Amerikietis šešiuose iš eilės susitikimuose pelnė daugiau nei 30 taškų ir taip pralenkė 1972 metais užfiksuotą Spencerio Haywoodo rekordą. Sėkmingas puolėjo žaidimas padėjo „Thunder“ komandai po ketverių metų pertraukos iškovoti penkias pergales iš eilės.