thomas tuchelis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „thomas tuchelis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „thomas tuchelis“.

Laukia permainos: „Bayern“ po sezono išsiskirs su treneriu

Miuncheno „Bayern“ nusprendė nutraukti bendradarbiavimą su treneriu Thomu Tucheliu pasibaigus šiam sezonui, nors sutartis galioja iki 2025 m., trečiadienį pranešė klubas. „Bayern“ pralaimėjo trejas paskutines rungtynes visose varžybose ir nuo lyderių Leverkuzeno „Bayer“ Bundeslygoje atsilieka aštuoniais taškais.  Praėjusią savaitę Čempionų lygos 16-ojo turo pirmosiose rungtynėse jie taip pat 1:0 pralaimėjo „Lazio“ ekipai. T. Tuchelis 2023 m. kovo mėn.
2024-02-21

Kane'as prakalbo apie „Man Utd“ ir kitus vasaros pasiūlymus: „Džiaugiuosi, kad pasirinkau „Bayern“

Dabartinio Miuncheno „Bayern“ komandos puolėjo Harry Kane‘o paklausus apie „Manchester United“ ekipos susidomėjimą vasarą, žaidėjas atskleidė, kad „vyko derybos tarp kelių klubų“, tačiau teigė besidžiaugiantis, kad pasirinko Vokietijos ekipą. H.Kane‘as „Tottenham“ paliko už 100 mln.
2023-09-19

Žemės drebėjimas Londono komandoje: „Chelsea“ atleido Tuchelį

Tris pralaimėjimus per pastarąsias penkerias rungtynes patyrusioje Londono „Chelsea“ komandoje – permainos. Oficialiai paskelbta, kad vakar pralaimėjimu Dinamo „Zagreb“ komandoje startavusi „Chelsea“ atleidžia vyriausiąjį trenerį Thomą Tuchelį. „Visų klubo darbuotojų vardu norime išreikšti padėką T. Tucheliui ir jo komandai už visas pastangas dirbant klube.
2022-09-07

Anglijos grandų mūšis Londone: du greiti „Liverpool“ įvarčiai „Chelsea“ neišgąsdino

Anglijos „Premier“ lygos 21-ojo turo rungtynės Londone tarp vietos „Chelsea“ ir „Liverpool“ jau antrą kartą šiame sezone baigėsi taikiai 2:2 (0:2). Nors kovingame susitikime daugiau progų pasižymėti turėjo aikštės šeimininkai, visgi pirmieji į priekį užtikrintai išsiveržė Jurgeno Kloppo auklėtiniai.
2022-01-02

„Chelsea“ strategą įsiutino neįskaitytas Timo Wernerio įvartis: „Man tai nesuprantama“

Londono „Chelsea“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:1 nugalėjo „Southampton“ futbolininkus. Iki 84-os min. rezultatas dar buvo lygus (1:1), bet tada „Chelsea“ per 5 min. atkarpą įmušė 2 įvarčius ir išplėšė pergalę. Tiesa, rungtynių pabaiga „Chelsea“ galėjo būti ir lengvesnė, jei ne 41-ą minutę neįskaitytas Timo Wernerio įvartis. „Chelsea“ tuomet rezgė ilgą ataką ir po trečio perdavimo į baudos aikštelę T.Werneris įmušė galva.
2021-10-03

Prireikė baudinių: „Chelsea“ antrą kartą klubo istorijoje iškovojo UEFA Supertaurę

Londono „Chelsea“ klubas UEFA Supertaurėje po dramatiškos baudinių serijos 2:1 palaužė „Villarreal“ futbolininkus ir iškovojo trofėjų. Įdomūs faktai: Anglijos klubas laimėjo UEFA Supertaurę antrą kartą istorijoje (1998 ir 2021 metais), tuo tarpu pralaimėjo tris kartus (2012, 2013 ir 2019 metais) „Chelsea“ komandai pavyko laimėti vos antrąją baudinių seriją iš paskutinių penkių, kuriose teko dalyvauti visuose turnyruose.
2021-08-12

Nusipelnė: „Chelsea“ įteikė Tucheliui naują sutartį

Londono „Chelsea“ klubas penktadienį oficialiai paskelbė, jog dvejiems metams pratęsė kontraktą su vyriausiuoju komandos treneriu Thomasu Tucheliu. „Negalėjau įsivaizduoti geresnės progos kontrakto pratęsimui. Esu dėkingas už sukauptą patirtį, labai džiaugiuosi likdamas „Chelsea“ komandos šeimos dalimi. Mūsų ateityje laukia dar daugiau“, – kalbėjo strategas. 47-erių metų strategas perėmė Anglijos komandos vairą sausio mėnesį, šiose pareigose pakeitęs Franką Lampardą.
2021-06-04

Triumfuojantis Tuchelis: „Mes tai padarėme“

Šeštadienį Londono „Chelsea“ UEFA Čempionų lygos finale minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Manchester City“ ir antrą kartą klubo istorijoje iškovojo šio turnyro trofėjų. Po rungtynių „Chelsea“ strategas Thomas Tuchelis teigė, kad ateiti į šį finalą buvo kitoks jausmas, nei tai buvo su Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa. „Dalytis tai su visais yra neįtikėtina. Mes tai padarėme. Net nežinau ir ką jausti“, – susijaudinęs sakė T.Tuchelis. „Buvau labai dėkingas už tai, kad antrą kartą dalyvauju finale.
2021-05-30

„Chelsea“ era su nauju treneriu prasidėjo prarastais taškais

Thomasui Tucheliui pergalingai debiutuoti prie „Chelsea“ komandos vairo nepavyko. Londono klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynes namuose su „Wolves“ futbolininkais baigė nulinėmis lygiosiomis 0:0. Kai Havertzas 15-ąją minutę atliko reidą į baudos aikštelę, tačiau pastarojo smūgiuotą kamuolį sėkmingai sugavo Rui Patricio. Antonio Rudigeris 39-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau svečius dar kartą nuo praleisto įvarčio išgelbėjo vartų sargas.