Londono „Chelsea“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:1 nugalėjo „Southampton“ futbolininkus. Iki 84-os min. rezultatas dar buvo lygus (1:1), bet tada „Chelsea“ per 5 min. atkarpą įmušė 2 įvarčius ir išplėšė pergalę.

Tiesa, rungtynių pabaiga „Chelsea“ galėjo būti ir lengvesnė, jei ne 41-ą minutę neįskaitytas Timo Wernerio įvartis. „Chelsea“ tuomet rezgė ilgą ataką ir po trečio perdavimo į baudos aikštelę T.Werneris įmušė galva. Visgi, po VAR peržiūros įvartis buvo neįskaitytas, nes Cesaras Azpilicueta prasižengė ankstesniame epizode. Tai buvo net 16-as neįskaitytas T.Wernerio įvartis per tą laiką, kai jis atstovauja „Chelsea“.

Klubo strategas Thomas Tuchelis po rungtynių stebėjosi teisėjo sprendimu.

„Prieš sezoną buvo daug kalbų, kad vėl grįšime prie angliško futbolo stiliaus, kad minkštų pražangų nebešvilpsime ir leisime žaidimui tekėti savo vaga. Tada ateina rungtynes Londono centre, aikštėje pliaupia lietus, vyksta intensyvios rungtynės ir 40-ą minutę mes mušame įvartį. Buvo vienas perdavimas į baudos aikštelę, tada antras, tada trečias kamuolio pakėlimas į baudos aikštelę ir galiausiai pelnytas įvartis. Tada jie atsisuka įrašą iš pačios atakos pradžios, ten pastebi pražangą ir įvarčio neįskaito, nors ta pražanga vėliau įmuštam įvarčiui nepadarė jokios įtakos. Aš tokių sprendimų nesuprantu“, – pyko vokietis.

„Chelsea“ su 16 taškų tapo lygos lyderiais, bet šią poziciją gali prarasti po sekmadienio super mačo tarp „Liverpool“ ir „Man City“.