the christian science monitor

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „the christian science monitor“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „the christian science monitor“.

Pribloškiantis islamistų žiaurumas: paviešino amerikiečio nukirsdinimą

Džihadistų grupuotė „Islamo valstybė“ (IS) antradienį paskelbė vaizdo įrašą, kuriame veikiausiai matoma amerikiečių žurnalisto Jameso Foley (Džeimso Folio) egzekucija, taip pat pagrasino nužudyti kitą reporterį, jeigu Jungtinės Valstijos nesustabdys aviacijos smūgių Irake. Vaizdo įraše, paskelbtame tos islamistų grupuotės, matomas kaukėtas kovotojas, stovintis šalia klūpančio vyro, panašaus į J.Foley, kuris buvo pagrobtas Sirijoje 2012 metų lapkritį.
2014-08-20

Už ką balsavo ukrainiečiai?

 Ukraina pravedė Europai gerą demokratijos pamoką, teigiama prezidento rinkimų komentaruose Vakarų spaudoje. Ukrainiečiai balsavo už judėjimą į vakarus, tačiau kokį lyderį jie išsirinko? Gudrų oligarhą ir prisitaikėlį, teigia „Le Monde“. P. Porošenka įkūnija tipinius Ukrainos politikos bruožus, kuriuose visuomeniniai ir asmeniniai interesai neatskiriami vienas nuo kito.
2014-06-03

Saugumo ekspertas: atverta kiberkaro Pandoros skrynia

Prieš metus paplitęs kompiuterinis virusas ,,Stuxnet„ tapo pirmuoju oficialiai patvirtintu kibernetiniu superginklu – skaitmenine valdoma raketa, kuri iš kibererdvės gali sunaikinti fizinį taikinį realiame pasaulyje, rašo ,,The Christian Science Monitor“. Ralphui Langneriui prireikė mėnesio išsiaiškinti ,,Stuxnet„ veikimo principą. R. Langneriui, pramoninių valdymo sistemų saugumo ekspertui, pavyko dešifruoti ir išbandyti ,,Stuxnet“ savo laboratorijoje.
2011-09-25

Vakarų diplomatijos jėga ir bejėgiškumas

Bejėgiškumas ar veikiau jo regimybė yra tikroji Vakarų diplomatijos jėga, nes dialektikos tėvynė – Vakarai tiesiog pagal apibrėžimą privalėjo tos dialektikos išmokti geriausiai. Tarkime, bendradarbiavimo derybų su Rusija atnaujinimo atvejis. Lapkričio 10-ąją ES priimtas  sprendimas atnaujinti derybas sulaukė kokių tik nori antraščių ir vertinimų. Britų „The Wall Street Journal“ konstatavo, kad Bendrija negali arba nelabai nori bausti Rusiją už konfliktą su Gruzija.
2008-11-18

Italijoje didėja nepakantumas imigrantams

Italijoje vis daugiau diskusijų kelia rasiniai išpuoliai ir griežta imigracijos politika. Garsiai kalbama apie nepakantumo bangą, grasinančią sukrėsti visos visuomenės pamatus. Mirtis už vagystę Kaip rašo JAV leidinys „The Christian Science Monitor“, turtingame Šiaurės Italijos Milano mieste jau kelios savaitės nesiliauja tylaus protesto akcijos.
2008-10-04

JAV diplomatija: ieškant Gudručio

Visam pasauliui laukiant, kaip būsimi JAV prezidento rinkimai pakeis šios valstybės užsienio politikos kursą, vis aktualesnis tampa būsimo valstybės sekretoriaus klausimas. Į jį tiek Barackas Obama, tiek ir Johnas McCainas turės atsakyti jau netrukus, rašo trečiadienio „Lietuvos žinios“. Šiuo metu JAV netyla diskusijos apie tai, kas B.Obamos arba J.McCaino pergalės atveju taptų JAV viceprezidentu.
2008-08-20

San Paulo mieste uždrausta reklama

Brazilai uždraudė viską: plakatus, skrajutes, skelbimus autobusuose, reklaminius skydus ir paprastus lipdukus. Didžiausiame Brazilijos mieste gyvena 17 milijonų žmonių. Dabar San Paulas, ko gero, „švariausias“ miestas planetoje. Miesto meras Gilberto Kassabas įgyvendino įstatymą, draudžiantį išorinės reklamos naudojimą. Draudimas apima ir stacionarią lauko reklamą, ir reklamą transporte - taksi, autobusuose. Parduotuvių vitrinų reklama bus ribojama taip pat.
2008-02-28

Naujas šaltasis karas: demokratija ir jos priešai

Demokratijos plėtra pasaulyje įstrigo, konstatuoja JAV dienraštis „The Christian Science Monitor“. Jo teigimu Putinas ir Chavesas leidžia naftos dolerius alternatyviems demokratinės santvarkos modeliams kurti, o kitos valstybės paprasčiausiai žengė žingsnį atgal. Per paskutiniuosius 25 metus demokratijos plitimas pasaulyje buvo viena svarbiausių geopolitinių tendencijų, tvirtina „The Christian Science Monitor“. 1975 m. savo valdžią rinko 30 pasaulio šalių gyventojai.
2007-11-23

Demokratinis eksperimentas – senojoje chanų žemėje

Nepaisant pastarojo meto Jungtinių Valstijų „pastangų“ Irake ir Afganistane, klausimas, ar islamo tikėjimo nulemta kultūra gali palaikyti stabilų demokratinį politinį režimą, iki šiol neturi vienareikšmio atsakymo. „The Christian Science Monitor“ apžvalgininkai vilties nepraranda ir kreipia savo dėmesį į vieną iš potencialių „karštųjų taškų“ – Ukrainos Krymo regioną. Krymo istorija – ilga ir sudėtinga, pažymėta unikalios tautos palikimu bei netikėta tragedija.
2007-02-21

Naminė elektra: pasidaryk pats

Nors ir palengva, bet neišvengiamai artėjantys žiemos šalčiai verčia galvoti ne tik apie didėjančias sąskaitas už šildymą, bet ir apie neįkvepiančią perspektyvą už šilumą ir elektros energiją kasmet mokėti vis daugiau.
2006-11-28
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų