tetervkova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tetervkova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tetervkova“.

Puikios žinios: Navikonis iškovojo sidabrą, Teterevkova – auksą ir bilietą į Paryžiaus žaidynes

Tomas Navikonis pasaulio universitetų žaidynėse iškovojo sidabro medalį. Lietuvos plaukikas 200 m plaukimo laisvu stiliumi finale distanciją įveikė per 1 min. 47,73 sek., pagerino karjeros rekordą ir finišavo antras. Lieutuvos plaukimo federacija netrukus savo socialiniuose tinkluose pasidalino ir dar viena džiugia žinia. Olimpinį normatyvą pasiekė ir bilietą į Paryžiaus olimpines žaidynes siučiupo Lietuvos plaukikė Kotryna Teterevkova.
2023-08-03

Antras medalis: Kotryna Teterevkova iškovojo jaunimo olimpiados bronzą!

Plaukikės Kotrynos Teterevkovos greitis Lietuvai atnešė dar vieną medalį. Buenos Airėse vysktančiose jaunimo olimpinėse žaidynėse K. Teterevkova (1:08,95 min) 100 metrų krūtine finale finišavo trečia ir Lietuvos sąskaitą papildė antru medaliu. 100 metrų krūtine plaukime užtikrintai triumfavo Rusijos sportininkė Anastasija Makarova (1:07,88 sek.), antra atplaukusi airė Niamh Coyne (1:08,90 min.) lietuvę aplenkė vos 0,05 sek.