telecom german

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „telecom german“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „telecom german“.

D. Safina – Berlyno moterų teniso turnyro nugalėtoja

Vokietijos sostinėje pasibaigusį WTA serijos „Qatar Telecom German Open" moterų teniso turnyrą laimėjo 22-jų metų rusė Dinara Safina. Sekmadienį vienetų varžybų finale tryliktoji pagal skirstymą D. Safina 3:6, 6:2, 6:2 įveikė septintąjį reitingą turėjusią tėvynainę Jeleną Dementjevą ir laimėjo šeštąjį karjeroje WTA serijos turnyrą. Be pagrindinio prizo D. Safinai atiteko ir 196,9 tūkst. JAV dolerių čekis. Bendrą Berlyno moterų teniso turnyro prizų fondą sudarė 1,34 mln. JAV dolerių.
2008-05-12

Berlyno moterų teniso turnyro finale žais rusės

Vokietijos sostinėje vykstančio WTA serijos "Qatar Telecom German Open" moterų teniso turnyro finale žais rusės Dinara Safina ir Jelena Dementjeva. Šeštadienį vienetų varžybų pusfinalyje tryliktoji pagal skirstymą D. Safina 6:4, 6:1 nugalėjo baltarusę Viktoriją Azarenką, o septintąjį reitingą turinti J. Dementjeva pateikė staigmeną 6:2, 7:5 įveikdama praėjusių metų šio turnyro laimėtoją antrąją turnyro raketę serbę Aną Ivanovič.
2008-05-11

Berlyno teniso turnyre – sensacingi S. Williams ir J. Jankovič pralaimėjimai

Vokietijos sostinėje vykstančiame WTA serijos „Qatar Telecom German Open" moterų teniso turnyre penktadienį vienetų varžybų ketvirtfinalyje užfiksuoti netikėti rezultatai. Didžiausią staigmeną pateikė septyniolikmetė baltarusė Viktorija Azarenka, 7:6 (7:2), 6:2 nugalėjusi penkioliktąją pagal skirstymą ukrainietę Alioną Bondarenko.
2008-05-10

Baigėsi moterų teniso turnyro Berlyne varžybų aštuntfinalis

Vokietijos sostinėje ketvirtadienį baigėsi WTA serijos "Qatar Telecom German Open" moterų teniso turnyro vienetų varžybų aštuntfinalio etapas. Pergales iškovojo bei į ketvirtfinalį pateko dvi serbės, amerikietė ir vengrė: 2-Ana Ivanovič (Serbija) - Sybille Bammer (Austrija) 7:5, 4:6, 6:4; 4-Jelena Jankovič (Serbija) - Marija Kirilenko (Rusija) 6:2, 6:4; 5-Serena Williams (JAV) - 11-Agnieszka Radwanska (Lenkija) 6:3, 6:1; 10-Agneš Szavay (Vengrija) - 8-Marion Bartoli (Prancūzija) 7:5, 7...
2008-05-08

Berlyno teniso turnyrą laimėjo devyniolikmetė serbė

WTA serijos "Qatar Telecom German Open" moterų teniso turnyro Vokietijoje vienetų varžybų nugalėtoja tapo dvyliktoji pagal reitingą devyniolikmetė serbė Ana Ivanovič, sekmadienį finale per 135 minutes 3:6, 6:4, 7:6 (7:4) įveikusi trečiąją turnyro raketę 21 metų rusę Svetlaną Kuznecovą. Prieš tai išvakarėse nebaigtame pusfinalio susitikime Rusijos tenisininkė 6:4, 5:7, 6:4 privertė pasiduoti turnyro favoritę belgę Justine Henin.
2007-05-13

Favoritė iškopė į WTA serijos teniso turnyro Vokietijoje pusfinalį

WTA serijos "Qatar Telecom German Open" moterų teniso turnyro Vokietijoje vienetų varžybų ketvirtfinalio mače, kuris buvo užbaigtas šeštadienį, favoritė belgė Justine Henin 3:6, 6:4, 6:4 nugalėjo penktąją pagal reitingą serbę Jeleną Jankovič. Belgijos tenisininkės varžove pusfinalyje bus trečioji raketė rusė Svetlana Kuznecova, o kitą pusfinalio porą sudarys ukrainietė Julija Vakulenko bei dvyliktoji pagal skirstymą serbą Ana Ivanovič. Berlyno moterų teniso turnyro prizų fondą sudaro 1,34 mln.
2007-05-12

WTA serijos moterų teniso turnyre Vokietijoje

WTA serijos "Qatar Telecom German Open" moterų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 1,34 mln. JAV dolerių, penktadienį pagaliau baigėsi vienetų varžybų aštuntfinalio etapas.Išvakarėse dėl lietaus nebaigtame mače antroji turnyro raketė prancūzė Amelie Mauresmo netikėtai 6:2, 1:6, 2:6 pralaimėjo ukrainietei Julijai Vakulenko bei pasitraukė iš tolesnės kovos.
2007-05-11

Berlyno moterų teniso turnyre sužaisti dar trys aštuntfinaliai

Ketvirtadienį WTA serijos "Qatar Telecom German Open" moterų teniso turnyre vakare buvo sužaisti dar trys vienetų aštuntfinalio mačai.Staigmeną pateikė šveicarė Patty Scnyder, 6:4, 6:0 nugalėjusi ketvirtąjį reitingą turėjusią tėvynainę Martiną Hingis.Kituose susitikimuose rusė Dinara Safina 3:6, 6:3, 6:2 įveikė čekę Lucie Safarovą, o penktajai turnyro raketei serbei Jelenai Jankovič buvo įskaityta pergalė prieš kinę Peng Shuai, kuri nebaigė susitikimo dėl traumos.
2007-05-11

Šveicarių bei ukrainiečių pergalės Berlyno teniso turnyre

Vokietijos sostinėje tęsiasi WTA serijos tarptautinis "Qatar Telecom German Open" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 1,34 milijono JAV dolerių.
2007-05-09

Belgė, dvi rusės ir serbė - Berlyno teniso turnyro aštuntfinalyje

Vokietijos sostinėje vykstančiame WTA serijos tarptautiniame "Qatar Telecom German Open" moterų teniso turnyre trečiadienį paaiškėjo pirmosios keturios vienetų varžybų aštuntfinalio dalyvės.