teisėjo klaida

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „teisėjo klaida“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „teisėjo klaida“.

Nedovanotina teisėjo klaida atėmė taškus iš „Premier“ lygos čempionų

Šeštadienį startavo trečiasis Anglijos futbolo „Premier“ lygos turas. Pirmose savaitgalio rungtynėse čempionų titulą ginantys Mančesterio „City“ futbolininkai varžovų aikštelėje sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Wolves“ klubu. 57-ą dvikovos minutę aikštelės šeimininkų žaidėjas Willy Boly standartinės situacijos metu įmušė kamuolį į Edersono ginamus vartus. Iš pirmo žvilgsnio atrodė, kad įvartis buvo įmuštas galva, tačiau po pakartojimo pasimatė, jog gynėjas kamuolį į vartus nukreipė savo ranka.
2018-08-25

Juokiasi ir kvatoja visas pasaulis: „aklą“ teisėją apgavo šešėlis

Antroje pagal pajėgumą Anglijos futbolo lygoje užfiksuota komiška situacija. 46-o turo akistata tarp „Cardiff City“ ir „Reading“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis, o futbolo gerbėjų ir ekspertų dėmesį atkreipė neeilinė mačo teisėjų klaida.
2018-05-07

Dar viena teisėjo klaida gelbėjo „Real“: tą pripažino pats Marcelo

Madrido „Real“ klubas trečius metus iš eilės prasibrovė į Čempionų lygos finalą. Rezultatas 2:2 leido ispanų klubui pusfinalyje peržengti Miuncheno „Bayern“ barjerą. Tačiau ir šiose rungtynėse neapsieita be grubių teisėjų klaidų, kurios itin palankios karališkajam klubui. Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje „Bayern“ surezgė reidą dešiniuoju aikštės kraštu, o Joshua Kimmicho į baudos aikštelę pakeltas kamuolys kliudė brazilo Marcelo ranką.