Madrido „Real“ klubas trečius metus iš eilės prasibrovė į Čempionų lygos finalą. Rezultatas 2:2 leido ispanų klubui pusfinalyje peržengti Miuncheno „Bayern“ barjerą. Tačiau ir šiose rungtynėse neapsieita be grubių teisėjų klaidų, kurios itin palankios karališkajam klubui.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje „Bayern“ surezgė reidą dešiniuoju aikštės kraštu, o Joshua Kimmicho į baudos aikštelę pakeltas kamuolys kliudė brazilo Marcelo ranką.

Nors rungtynių teisėjo turko Cuneito Cakiro švilpukas tylėjo, po mačo pats „Real“ gynėjas pripažino, kad kontaktas su kamuoliu buvo. „Kamuolys pataikė į mano ranką. Jūs žinote, aš nesikalbu su teisėjais. Jis sykį buvo neteisus prieš mus“, - teisėjo klaidą pripažino Marcelo.

tv3.lt primena, kad gerokai kontraversišką sprendimą teisėjai priėmė Čempionų lygos ketvirtfinalyje, kada atsakomųjų Madrido „Real“ ir Turino „Juventus“ rungtynių pabaigoje skyrė vienuolikos metrų baudinį. Tuomet „Juventus“ pirmavo rezultatu 3 – 0, kas būtų reiškę pratęsimą, tačiau tiksint paskutinei pridėto laiko minutei rungtynių arbitras Michaelis Oliveris užfiksavo Medhi Benatios pražangą baudos aikštelėje. Prie 11 metrų žymos stojęs Cristiano Ronaldo užtikrintai pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė savo komandą į pusfinalį.