taurą

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „taurą“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „taurą“.

Kovotojas, laužantis stereotipus: išėjęs iš narvo esu visai kitoks žmogus

„Tik atvykęs į Ameriką nuolat kartojau, kad ši šalis – tikrai ne man. Buvo labai sunku ieškoti kovų: atrankos didelės, mano asmeniniai rezultatai ringe yra labai gerai, niekas nenori kovoti“, - šypsodamasis pasakoja vienas geriausių Lietuvos mišrių kovos menų kovotojas Egidijus Valavičius. 2013-ųjų metų antroje pusėje į Čikagą išvykusi Lietuvos ringo žvaigždė teigia, kad už Atlanto visi kovotojai varžovus renkasi atsargiai.
2015-05-04

Vienišas keliautojas pasaulio vandenyse

Aud­rius Dau­nys be­veik 22 me­tus plau­kio­ja pa­sau­lio jū­ro­mis ir van­de­ny­nais. Vie­nas per 54 pa­ras per­plau­kė At­lan­tą. Be ki­tų dar­bų dirbo ved­liu džiung­lė­se, ban­gi­nių me­džio­to­ju, nar­dy­mo inst­ruk­to­riu­mi. Ke­liau­to­jas yra re­tas sve­čias Šiau­liuo­se. „Esu na­mie, kai ne­su na­mie“, – sa­ko šyp­so­da­ma­sis. Ne­di­de­lis bur­lai­vis, da­bar nu­lei­dęs in­ka­rą vie­na­me Ar­gen­ti­nos uos­te, yra jo tik­rie­ji na­mai.
2012-07-14

Lietuvos pirmoji futbolo lyga: REO Tauragėje iš taurės turnyro eliminavo „Taurą“

Lietuvos pirmosios futbolo lygos lyderis sostinės REO (Vilniaus FK) LFF taurės turnyro aštuntfinalyje gražiu stiliumi Tauragėje 2:1 įveikė A lygoje rungtyniaujantį „Taurą“, kuris po pirmojo kėlinio buvo priekyje 1:0. „Žaidėme tikrai gerai. Nors po pirmojo kėlinio pirmavo varžovai per pertrauką vaikinams pasakiau, jog jei ir toliau žaisime taip pat tai tikrai prieš „Taurą“ laimėsime. Kai išlyginome rezultatą jau neabejojau pergale“, - džiaugėsi REO treneris Stasys Baranauskas.
2011-10-19

2009-10-19

A lygoje – sunki „Ekrano“ pergalė

Lietuvos futbolo „A lygos“ čempionato 25-ajame ture sekmadienį lyderė Vilniaus „Vėtra“ namuose 5:2 (3:0) įveikė Šiaulių „Šiaulius“. Nugalėtojams du įvarčius pelnė Mindaugas Grigalevičius. Nugalėtojo titulą ginantis Panevėžio „Ekranas“ namuose 1:0 (1:0) įveikė Tauragės „Taurą“. Vienintelį įvartį 9-ąją min. įmušė rezultatyviausias čempionato žaidėjas Valdas Trakys. Dabar jo sąskaitoje – 16 įvarčių.
2009-10-05

„Ekrano“ ir „Vėtros“ mačai – lyg karas

„Ekrano“ gynėjas Dainius Gleveckas į rytinę treniruotę atėjo su mėlyne paakyje. Ši atsirado po trečiadienį vykusių „A lygos“ lyderių „Ekrano“ ir „Vėtros“ rungtynių. Su juo pakalbėjome apie mačo aistras, įtampą aikštėje ir galimą intrigą iki paskutiniųjų sezono rungtynių. – Dainiau, stebint rungtynes iš tribūnų, atrodė, jog aikštėje vyksta kažkas panašaus į Trečiąjį pasaulinį karą. Kaip viskas atrodė rungtynių dalyvio akimis? – Kai susitinka čempionato lyderiai visąlaik būna vyriška kova.
2009-10-02

„A lygoje“ – sunkios „Sūduvos“, „Ekrano“ ir „Vėtros“ pergalės

Lietuvos futbolo „A lygos“ čempionato 11-ojo turo rungtynėse trečiadienį lyderė Marijampolės „Sūduva“ svečiuose 1:0 (0:0) įveikė Pakruojo „Kruojos“ futbolininkus. Vienintelį susitikimo įvartį 9-ąją min. įmušė Povilas Krasnovskis. „Sūduva“ po 11 rungtynių turi 27 taškus. Antrąją ir trečiąją vietas užimančios Vilniaus „Vėtros“ bei Panevėžio „Ekrano“ komandos turi po 24 taškus.
2009-06-18

„Sūduvos“ futbolininkai susigrąžino lyderių poziciją

Lietuvos futbolo A lygos čempionato devintojo turo rungtynėse trečiadienį šių metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės bei Supertaurės savininkė Marijampolės „Sūduva“ namuose 3:0 (3:0) nugalėjo Tauragės „Taurą“ ir susigrąžino aukščiausiosios lygos lyderės poziciją. Nugalėtojams du įvarčius pelnė Povilas Lukšys (18 ir 45 min.), kartą pasižymėjo Vaidas Slavickas (41). “Sūduva“ po devynerių rungtynių turi 21 tašką ir į antrąją poziciją nukritusią Vilniaus „Vėtrą“ lenkia vienu tašku.
2009-06-10

Svečiui iš Gruzijos Tauragėje nenuobodu

Besikas Čigladzė (draugų vadinamas Beso) su mūsų šalies futbolu susipažino dar 2005 m., kai pasirašė sutartį su Marijampolės „Sūduvos“ klubu. Šiemet, kaip ir pusę praėjusio sezono, gruzinas vilkės Tauragės „Tauro“ marškinėlius. - Į „Taurą“ jūs su broliu Davitu atvykote praėjusių metų liepos mėnesį. Tiesa, kad už tai turite būti dėkingi savo tautiečiui, buvusiam FBK „Kauno“ saugui Givi Kvaracchelijai? - paklausėme B. Čigladzės, rašo „Respublika“. - Absoliuti tiesa.
2009-03-04

Į A lygą nusitaikęs „Tauras“ treniruosis ir Lenkijoje

Pernai Lietuvos futbolo pirmosios lygos pirmenybes laimėjęs Tauragės „Tauras“ šiemet tvirtai pasiryžęs rungtyniauti A lygoje. Nuo vasario vidurio komanda sezonui rengsis Lenkijoje. Rimtai į elitinę šalies futbolo lygą nusitaikę tauragiškiai naujam sezonui pradėjo rengtis jau pirmąją šių metų savaitę. Fizinio pasirengimo stovykloje plušantys „Tauro“ futbolininkai naujas taktines gudrybes galės išmėginti kiek daugiau nei po savaitės Lenkijoje.