tatjana pučiok

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tatjana pučiok“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tatjana pučiok“.

Rusijos tenisininkių pergalės turnyre Taškente

Uzbekistano sostinėje tęsiasi WTA serijos moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 145 tūkst. JAV dolerių. Antradienį vienetų varžybų šešioliktfinalyje pergales iškovojo keturios rusės.
2007-10-02

2007-10-02

Estijos tenisininkė iškopė į Barselonos turnyro aštuntfinalį

Ispanijoje tęsiasi WTA serijos (Barcelona KIA) moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 145 tūkst. JAV dolerių.Į vienetų varžybų aštuntfinalį iškopė ketvirtoji raketė estė Kaia Kanepi, šešioliktfinalyje 6:2 (7:6 (9:7) įveikusi italę Karin Knapp, bei aštuntoji pagal reitingą Italijos tenisininkė Flavia Pennetta, 6:2, 6:3 sutriuškinusi korto šeimininkę Conchitą Martinez-Granados.
2007-06-12

Estė bei lenkė pergalingai pradėjo WTA serijos teniso turnyrą JAV

Trečiadienį Kalifornijos valstijoje (JAV) prasidėjo pagrindinis WTA serijos "Pacific Life Open" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,1 mln. JAV dolerių. Vienetų varžybų pirmojo rato mače estė Kaia Kanepi 3:6, 7:5, 6:0 nugalėjo Puerto Riko tenisininkę Kristiną Brandi, o Lenkijos atstovė Agnieszka Radwanska 4:6, 6:2, 6:4 įveikė rusę Aliną Židkovą.
2007-03-08

Atvirosiose JAV teniso pirmenybėse Niujorke

Pirmadienį (08.25) Niujorke prasidėjo atvirasis JAV teniso čempionatas, kurio prizų fondą sudaro 17 mln. JAV dolerių. Varžybų favoritė belgė Kim Clijsters (Kim Kleisters) 6:2, 6:3 nugalėjo korto šeimininkę Amber Liu, trečioji pagal reitingą amerikietė Lindsay Davenport (Lindsėj Davenport) 6:1, 6:0 sutriuškino belgę Els Callens (Els Kalens), devintoji turnyro raketė slovakė Daniela Hantuchova 6:3, 6:2 įveikė prancūzę Marion Bartoli, o septynioliktoji pagal skirstymą amerikietė Meghann Shaughnes...
2003-08-26

Prasidėjo Vimbldono teniso turnyras

Pirmadienį (06.23) Anglijoje prasidėjo 117-ą kartą rengiamas Vimbldono teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą šiemet sudaro 9,37 mln. svarų (15,54 mln.