tapinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tapinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tapinas“.

Orlauskas nesutinka su Tapino ieškiniu: tai yra politinis šou, jis dergia mane, vadindamas „fiureriu“

Komikas Artūras Orlauskas nesutinka su visuomenininko Andriaus Tapino ieškiniu, kuriuo jis prašo teismo pripažinti Šeimų sąjūdžio aktyvisto teiginius apie lėšų rinkimą Ukrainai neatitinkančius tikrovės. A. Orlauskas tvirtina, kad pareikštas ieškinys yra politinis šou, o A. Tapinas esą propagandistas, užsiimantis jo puolimu.

„Skaidrinam“ Akmenės rajone: į savivaldybės biudžetą grąžinta beveik 14 tūkst. eurų

Po „Skaidrinam“ vizito, į Akmenės rajono savivaldybės biudžetą meras ir savivaldybės nariai grąžino beveik 14 tūkst. eurų. Naujasias Ryto Staselio „Skaidrinam“ tyrimas rodo, kad beveik visi Akmenės politikai atsiskaitydami už degalus naudojosi mažiausiai 10 skirtingų mokėjimo kortelių. Savivaldybės meras socialdemokratas V. Mitrofanovas grąžino 1,7 tūkst. eurų. Politikas degalams panaudojo 12 kortelių fiziniam asmeniui. Visgi, dauguma mero mokėjimų už kurą buvo grynaisiais pinigais.

Lingė užbėgo Tapinui už akių: aiškina, kam jam reikia dvejų „iPhone“ ir kodėl kurui išleido 10 tūkst. eurų

Seimo narys Mindaugas Lingė paaiškino, kur išleidžia savo parlamentinei veiklai skirtas lėšas. Jis paaiškino, kam jam reikalingi du išmanieji telefonai ir kodėl išleidžia tūkstantines sumas kurui bei automobilio remontui. Apie tai jis antradienį paskelbė savo „Facebook“ paskyroje. Mindaugas Lingė paskelbė savo išlaidas M. Lingė nurodo, kad nusprendė nelaukti, kol kils klausimai dėl jo išleidžiamų lėšų.

Prabangius telefonus ir kompiuterius parlamentarai įsigijo nepaisydami turimos privilegijos: tai duoda kanceliarija

Aiškėja, kad prabangius kompiuterius ir telefonus už parlamentines lėšas įsigiję parlamentarai turi dar vieną privilegiją – šiomis priemonėmis juos aprūpina ir Seimo kanceliarija. Parlamentarai, neišleidę nė vieno Seimo nario veiklai skirto euro, per kadenciją gali gauti po vieną darbui skirtą kompiuterį bei telefoną. Šia galimybe pasinaudojo praktiškai visi parlamentarai – tarp jų ir iniciatyvos „Skaidrinam“ akiratyje atsidūrę politikai.

Prabilo tūkstančius telefonams ir kompiuteriams išleidę Seimo nariai: nesijaučia nusižengę

Seimo nariai už parlamentinei veiklai skirtas lėšas pirkę brangius kompiuterius, planšetes, telefonus nesijaučia kaip nors nusižengę. Politikai teigia, kad šie įrenginiai yra reikalingi jų darbui.

Tapinas paskelbė 19 labai brangius daiktus mėgstančių Seimo narių: pirko „iPhone“, kompiuterius žaidimams

Į Seimą persikėlusios akcijos „Skaidrinam“ iniciatoriai skelbia naujas detales apie atliekamą parlamentinių lėšų panaudojimo tyrimą. Politikų piktnaudžiavimo atvejus demaskuojančios iniciatyvos autorius Andrius Tapinas teigia, kad Seimo nariai, baigiantis kadencijai, suskubo įsigyti itin brangius ir vargu ar Seimo nario darbui būtinus pirkinius.

VRK atidėjo „Laisvės TV“ leidinio svarstymą,. Tapinas tyrimą vadino nesąžiningu

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) nutarė kitai savaitei atidėti darbo grupės išvados dėl visuomenininko Andriaus Tapino ir viešosios įstaigos „Laisvės TV“ per savivaldos rinkimus Kaune organizuotą akciją „Viso, Visvaldai?“ svarstymą. Klausimo svarstymas atidėtas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos bei Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovų prašymu, nes jie tvirtino nespėję įsigilinti į didelės apimties tyrimą.

Teismas: Žemaitaitis apie Tapiną paskleidė tikrovės neatitinkančią informaciją

Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmuose 2023 m. gruodžio 13 d. išnagrinėta civilinė byla pagal ieškovų Andriaus Balio Tapino ir VšĮ Laisvės TV ieškinį atsakovui Remigijui Žemaitaičiui dėl paskleistų duomenų pripažinimo neatitinkančiais tikrovės ir žeminančiais asmens garbę ir orumą, dalykinę reputaciją, tokių duomenų paneigimo ir neturtinės žalos atlyginimo.

Šokiruojantis Prienų politikų piktnaudžiavimas pinigais: Tapinas paviešino naujas detales

Visuomenininkas Andrius Tapinas tęsia akciją „Skaidrinam“. Šį kartą jis viešina Prienų rajono politikų išlaidas ir piktnaudžiavimo atvejus. „Praėjusio tyrimų herojė viena svarbiausių LSDP figūrų Birštono merė pateikė paaiškinimą, kad jai posėdžiaujant kurą tuo metu pylėsi vyras, o šiaip reikia daug važinėti, tarnybinio automobilio nepakanka, važiuoji su savu ir per savaitgalius. Primenu, kad merė išvažinėjo maždaug 200 000 kilometrų.

Tapinas stebisi Birštono merės elgesiu: „Išmokas sėmė lyg rytojaus nebūtų“

Visuomenininko Andriaus Tapino iniciatyva „Skaidrinam“ atskleidžia vis daugiau klausimų keliančių politikų veiksmų. Šį kartą A. Tapinas pasidalijo informacija apie Birštono merės Nijolės Dirginčienės imtas išmokas. Apie tai visuomenininkas penktadienį paskelbė savo „Facebook“ paskyroje.
REKLAMA
REKLAMA

Tapino tyrimo, Ukmergės „valstiečiai“ Kopūstas ir Pivoras sustabdė savo narystę LVŽS

Ukmergės rajono savivaldybės tarybos nariai Algirdas Kopūstas ir Romas Pivoras sustabdė narystę Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungoje (LVŽS). Apie tai partija penktadienį paskelbė savo „Facebook“ paskyroje. A. Kopūstas ir R. Pivoras tokį sprendimą priėmė po penktadienį pasirodžiusio visuomenininko Andriaus Tapino tyrimo „Skaidrinam“, kuriame nurodoma, kad A. Kopūstas už kurą toje pačioje degalinėje atsiskaitinėjo 54 kortelėmis, dažniausiai buvo aptarnaujamas to paties kasininko.

Mokytojus riebiai sukritikavęs Skaistys pats kadaise dalyvavo jų proteste: „Archyvai toks bjaurus dalykas“

Streikuojančius mokytojus riebiai sukritikavęs finansų ministrės Gintarės Skaistės sutuoktinis Audrius Skaistys dar 2018-aisiais pats dalyvavo mokytojų proteste, sako visuomenininkas Andrius Tapinas. A. Tapinas pasidalijo dviem nuotraukomis iš A .Skaisčio „Facebook“ paskyros. „Archyvai toks bjaurus dalykas.

Tapinas pasiekė savo: Žemaitaitis privalės dalyvauti teismo posėdžiuose

 Klaipėdos apylinkės teismas trečiadienį turėjo iš esmės nagrinėti civilinę bylą dėl Seimo nario Remigijaus Žemaitaičio pareiškimų apie visuomenininką Andrių Tapiną ir jo įkurtos „Laisvės TV“ veiklą, tačiau parlamentaro atstovams iki teismo posėdžio likus pusvalandžiui pateikus šūsnį papildomų dokumentų, posėdis buvo atidėtas, suteikiant laiko bylos šalimis susipažinti su nauja informacija.

Tapinas skelbia Lazdijų politikų lėšas: už žmonių pinigus pirkti ledai, sausainiai ir net cigaretės

Visuomenininkas Andrius Tapinas tęsia akciją „Skaidrinam“. Šį sykį jis viešina Lazdijų rajono savivaldybės tarybos narių lėšas.  Kaip skelbia A. Tapinas, tai, ką išvydo tikrinant Lazdijų politikų lėšas pranoko visus.   „Yriausi per maklių, sukčiavimo, piktnaudžiavimo ir svetimų čekių krūvas kaip tas personažas ieškodamas nors vieno sąžininingo politiko Lazdijuose. Vieną šiaip taip radau. Vieną“, – feisbuke rašo jis.

Po Tapino paviešintų dokumentų socialdemokratas skubiai grąžino pinigus į savivaldybės biudžetą

Visuomenininkui Andriui Tapinui ketvirtadienį paviešinus dokumentus, įrodančius galimą socialdemokrato Justo Pankausko savivaldybės lėšų švaistymą, politikas suskubos savivaldybei pinigus grąžinti.  Apie tai jis paskelbė socialiniame tinkle „Facebook“.   „Praėjusioje kadencijoje nuo 2019 m. iki 2021 m. buvau Lazdijų rajono savivaldybės tarybos nariu.

DIENOS PJŪVIS. Kodėl valstybės žaizdas atskleidžia ne institucijos, o Tapinas?

Seimas ruošiasi užbaigti „čekiukų“ skandalą – ketina priimti Vietos savivaldos įstatymo pataisas, kad atlygis savivaldybių tarybų nariams siektų penktadalį mero algos. Tačiau išmokų problemas savivaldose iškėlęs visuomenininkas Andrius Tapinas nedžiūgauja ir teigia, kad vien priimti įstatymo neužteks.

Andrius Tapinas siunčia žinią dėl Mindaugo Sinkevičiaus: tikiuosi, kad nedelsiant stabdys narystę partijoje

Socialdemokratas Jonavos meras Mindaugas Sinkevičius turėtų stabdyti narystę partijoje, sako visuomenininkas Andrius Tapinas. Anot jo, taip elgtis įpareigoja partijos Statutas. Apie tai A. Tapinas trečiadienį parašė savo „Facebook“ paskyroje. „Kiekviena „Skaidrinam“ diena atneša kokią nors naujieną. Iš Palangos savivaldybės pagaliau gavome visus dokumentus, bet  iš visų čekių yra ištrinti paskutiniai keturi kortelių numeriai.

70 skirtingų kortelių už kurą atsiskaitęs buvęs Ignalinos meras grąžino beveik 14 tūkst. eurų

Visuomenininkui Andriui Tapinui paviešinus Ignalinos tarybos narių išlaidas į savivaldybės biudžetą pinigus grąžina buvęs meras Justas Rasikas. J. Rasikas per kadenciją pateikė 70 skirtingų kortelių kurui apmokėti.   „Atsiprašau visų Ignalinos krašto gyventojų. Prisiimu atsakomybę dėl panaudotų lėšų susijusių su darbu Ignalinos savivaldybės taryboje. Apgailestauju dėl susiklosčiusios situacijos.

Tapinas skelbia Ignalinos politikų išlaidas: paviešino naują kortelių panaudojimo rekordą

Visuomenininkas Andrius Tapinas ir toliau vykdo akciją „Skaidrinam“. Šį kartą jis viešina Ignalinos savivaldybės tarybos narių išlaidas.  Fiksuotas naujas piktnaudžiavimo lėšomis rekordas – per kadenciją Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) atstovas Jonas Baltakis pateikė kuro čekius, apmokėtus 112 skirtingų mokėjimo kortelių.  „Tas momentas, kai tikrai reikia paskambinti 112 “ – feisbuke rašo A. Tapinas.

Matas Maldeikis: „Tiesą sakant, mėgaujamės tuo, ką iškėlė ponas Tapinas“

Prieš Seimo rinkimus konservatorių partijos lyderiai žadėjo aukščiausius skaidrumo standartus, tačiau bėgant kadencijai daugelis ima pastebėti kitokį jų elgesį. Nemaža dalis rinkėjų nusivylė ir premjere, kuri čekių skandalo metu atsisakė atleisti švietimo ministrę.

Tapinas apie Matijošaitį: „Šitą žmogų gali sustabdyti prokurorai ir pasėdėjimas“

Kauno merui Visvaldui Matijošaičiui ginant išmokų skandale įsipainiojusius miesto politikus, profesorius Vytautas Sinkevičius ir visuomenininkas Andrius Tapinas sako, kad toks jo elgesys yra aukščiausio lygio cinizmas. Anot A. Tapino, „šitą žmogų gali sustabdyti prokurorai ir pasėdėjimas valstybinėje įstaigoje ir ne savivaldybėje“. Savivaldybių lėšų grobstymo istorija iš pareigų jau privertė pasitraukti prezidento patarėją, švietimo, mokslo ir sporto ministrę.

Tapinas viešina, kaip pinigus ėmė Vilniaus tarybos nariai: Gediminas Jaunius, Artūras Zuokas ir kiti

Tyrimą „Skaidrinam“ vykdantys žurnalistai vis dar laukia ministrės Jurgitos Šiugždinienės prašytų Kauno tarybos narių ataskaitų, sako tyrimo iniciatorius visuomenininkas Andrius Tapinas. Jis toliau viešina Vilniaus savivaldybės tarybos narių elgesį. Apie tai jis antradienį parašė savo „Facebook“ paskyroje. „Vis dar laukiam ministrės Šiugždinienės paprašytų Kauno tarybos narių ataskaitų.

Aiškėjant neregėtam pinigų grobstymo mastui – politologės kirtis: politikai spjovė į atsakomybę prieš rinkėjus

Besiplečiantis pinigų grobstymo savivaldybėse skandalas yra absoliutus cinizmas, sako Mykolo Romerio universiteto politologė Rima Urbonaitė. Anot jos, mokesčių mokėtojų pinigus nusisavinę politikai turėtų galvoti ne apie narystės partijose stabdymą, o apie mandato atsisakymą, pinigų grąžinimą ir baudžiamąją atsakomybę.

Griežtas kirtis pinigų grobstymu įtariamiems politikams: reikėtų galvoti apie atsistatydinimą

Visuomenininko Andriaus Tapino pradėtas savivaldybių skaidrinimo tyrimas įsisiūbuoja ir jau duoda pirmuosius vaisius – dalis politikų jau stabdo narystes partijoje, įtarimams pasitvirtinus turės grąžinti pasisavintus pinigus. Anot politologo Ainiaus Lašo, kylantis skandalas yra vienas didžiausių pastarojo meto smūgių Lietuvos politinei sistemai, o pinigų grobstymu įtariami politikai turėtų galvoti apie atsistatydinimą.

Zelenskis apdovanojo būrį lietuvių, tarp jų – ir Gabrielius Landsbergis su Andriumi Tapinu

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis skyrė valstybinius apdovanojimus per šimtui asmenų, tarp jų – Lietuvos užsienio reikalų ir kultūros ministrai Gabrielius Landsbergis, Simonas Kairys. Rugpjūčio 22-osios V. Zelenskio įsakymu apdovanojimai taip pat skirti europarlamentarui Petrui Auštrevičiui, „Laisvės TV“ įkūrėjui, paramos akcijų Ukrainai organizatoriui Andriui Tapinui.

Gražulį teismas įpareigojo paneigti apie Tapiną išsakytus teiginius

2022 m. liepos 8 d. Lietuvos Aukščiausiasis Teismas išnagrinėjo bylą, kurioje buvo sprendžiamas klausimas dėl asmens pareigos paneigti paskleistus duomenis, žeminančius jo garbę ir orumą ir neatitinkančius tikrovės, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Neapsigaukite: plinta melaginga žinia apie lietuvių pirktą „Bayraktar“ panaudojus tv3.lt logotipą

Lietuvai surinkus 5 mln. eurų nupirkti Ukrainai bepilotį orlaivį „Bayraktar“, internete pasklido netikra naujiena, esą pirkimo akcijos organizatorius visuomenininkas Andrius Tapinas įsivėlęs į nemalonumus su FNTT, o pinigus gavęs iš Elono Musko. Žinia plinta panaudojus naujienų portalo tv3.lt logotipą. Išgalvotoje naujienoje rašoma, kad A. Tapinas esą nuslėpė bepiločio orlaivio pirkimui pats paaukojęs 4 mln. eurų, kuriuose neva gavo iš milijardieriaus Elono Musko.
290 2022-06-10

Ukrainoje atstatytas tiltas greta liūdnai pagarsėjusios Irpinės

Greitkelyje Kyiv-Chop netoli Stojankos kaimo, Kijevo srityje, buvo atnaujintas sunkvežimių judėjimas iš dalies atkurtu tiltu per Irpino upę, kuris buvo sunaikintas per karo veiksmus. Apie tai pranešė infrastruktūros ministras Aleksandras Kubrakovas. „Šiandien atidarėme kairįjį praėjimą tarptautiniame kelyje M-06 Kijevas – Chopas prie automobilių stovėjimo aikštelės ir atnaujinome eismą greitkelyje sunkvežimiams“, – sakė ministras.
Aktualijos 2022-05-29

„Laisvės kelio“ organizatoriai: apdovanojimo už iniciatyvą iš Nausėdos rankų nepriimsime

Praėjusią vasarą, rugpjūčio mėnesį, įvyko „Laisvės kelias“, kurio metu nuo Vilniaus iki Baltarusijos sienos rankomis susijungė gyva žmonių grandinė. Prie šios akcijos prisijungė ir dar keliasdešimt valstybių. Tokiu būdu buvo išreikštas palaikymas prieš Aliaksandro Lukašenkos režimą sukilusiems Baltarusijos žmonėms. Šio projekto iniciatoriai, Laisvės TV komanda, sulaukė apdovanojimo „Už Lietuvos garsinimą pasaulyje“. Netrukus turėtų įvykti gyvas laureatų apdovanojimas.

Prastos naujienos Tomaševskiui: Konstitucinis Teismas atmetė Seimo skundą

Konstitucinis Teismas ketvirtadienį dėl praleisto termino atsisakė priimti parlamentarų paklausimą, ar Andriaus Tapino organizuota akcija prieš Lietuvos lenkų rinkimų akciją-Krikščioniškų šeimų sąjungą pažeidė Seimo rinkimų įstatymą. Konstitucinis Teismas konstatavo, kad parlamentas praleido įstatyme numatytą 72 valandų terminą nuo oficialaus Seimo rinkimų rezultatų paskelbimo.

Netrukus vaiko sulauksiantis Andriulis grasina medikams: keršysiu, skaudinsiu ir naikinsiu, jei kas nors bus ne taip

Medikams kovojant su koronavirusu patyliukais vyksta ir kita kova. Moterys, kurios netrukus gimdys yra priverstos susitaikyti su mintimi, kad turės tai daryti be partnerių. Poros, kurios ketino susilaukti naujagimio privačiose klinikose, taip pat turi atsisakyti savo planų. Griūvant planams kyla nerimas, kuris kartais virsta kaltinimais ir bauginimais medikams, esą su jais bus susidorota, jei gimdymas bus ne toks sklandus, kaip tikėtasi. Tiesa, vėliau šių žodžių buvo atsisakyta.

Tapinas paviešino rezidentės atsiprašymą: „Galvojau ir apie save, ir apie draugus medikus“

Penktadienį žurnalistas Andrius Tapinas savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo žinia, kad vilnietė gydytoja- rezidentė internetu perpardavinėjo respiratorius, kurie už suaukotus pinigus buvo nupirkti Lietuvos medikams. Dar tą patį vakarą žurnalistas paskelbė moters, perpardavinėjusios respiratorius, atsiprašymą. Kiek vėliau šis įrašas buvo ištrintas.
Aktualijos 2020-04-03

Tapinas ir Skvernelis galanda ginklus: paskelbė advokato pavardę

Nerimsta aistros dėl visuomenininko ir žurnalisto Andriaus Tapino bei premjero Sauliaus Skvernelio nesutarimo. Vos prieš kelias dienas A. Tapinas viešai pareiškė reikalaujantis premjero atsiprašymo, o jei jo negaus – eis į teismą. Savo ruožtu premjeras per savo atstovą pareiškė, kad neketina viešai paneigti savo apie Andrių Tapiną Seime išsakytų žodžių.

Pavalkis pamiršo patylėti: mokytojus išvadino prašvinkusiais

Trečiadienį vakare buvęs Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis nepagarbiai atsiliepė apie ministeriją užėmusius ir šiandien ją palikusius mokytojus. Pasak buvusio ministro: „Gerai. Išsipraus, nes prašvinkę. Ir nesmirdės. Pailsės iki kito streiko dėl ko nors“, – rašė D.Pavalkis komentuodamas straipsnį apie mokytojų streiką „Facebook“ tinkle.  Į šį buvusio politiko komentarą netruko sureaguoti visuomenininkas Andrius Tapinas.

Streikas plečiasi: iniciatyvos ėmėsi Tapinas – bus masinis protestas

Trečiadienio vakarą vykusiame susitikime apie 50 profsąjungų susitarė organizuoti visuotinę streikuojančius mokytojus palaikančią akciją. Sekmadienį Vilniuje viešojo sektoriaus darbuotojai gyva grandine susikibs nuo Švietimo ir mokslo ministerijos (ŠMM) iki Seimo. Po to visi protesto dalyviai susiburs į mitingą prie Vyriausybės. „Mes daugiau negu dvi valandas diskutavome, kaip padėti mokytojams, kaip sutelkti visuomenę ir kaip apskritai kalbėti su valdžios žmonėmis.

Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos išvakarėse – valstybės apdovanojimai

Trečiadienį, Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos išvakarėse, prezidentė Dalia Grybauskaitė valstybės ordinais ir medaliais apdovanojo per 40 Lietuvos ir užsienio piliečių. Prezidentės teigimu, apdovanotųjų dėka Lietuva šiandien yra inovatyvi, girdima pasaulyje ir kaip niekada anksčiau turinti daug draugų.
Aktualijos 2017-07-05

Prezidentė teiks apdovanojimus

Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos išvakarėse prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį valstybės ordinus ir medalius įteiks daugiau kaip 40 Lietuvos ir užsienio piliečių. Už nuopelnus Lietuvai Vytauto Didžiojo ordino Didžiuoju kryžiumi bus apdovanotas Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas. Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Komandoro didysis kryžius bus įteiktas Vytauto Didžiojo universiteto mokslininkui Liudui Mažyliui, Vokietijos archyve radusiam Vasario 16-osios aktą.
Aktualijos 2017-07-05

Prezidentė: žiniasklaida apgynė žodžio laisvę

Lietuvoje matėme mėginimus atriboti visuomenę nuo informacijos iš uždarų teismo posėdžių, tačiau žiniasklaida apgynė žodžio laisvę, savo metiniame pranešime pažymėjo prezidentė Dalia Grybauskaitė. „Prieš bandymus užčiaupti žiniasklaidą solidariai sukilusi ketvirtoji valdžia apgynė žodžio laisvę“, – apie Seimo pataisas dėl baudžiamosios atsakomybės už informacijos iš uždarų posėdžių paviešinimą sakė prezidentė.
Aktualijos 2016-06-09

„Sidabrinė gervė“ vedėjas Andrius Tapinas: išsipildys didžiausia gyvenimo svajonė

Šeštadienio vakarą, 18.30 val. LRT Didžiojoje studijoje įvyks jau 8-ieji Lietuvos kino apdovanojimai „Sidabrinė gervė“. Organizatoriai jau atskleidė ne vieną intriguojančią detalę, tačiau iki pat renginio dienos paslaptyje laikė, kas gi scenoje pasirodys šalia žavingosios aktorės Sandros Daukšaitės-Petrulėnės. Aktorės partneriu tapo aštraus proto ir pagaląsto liežuvio žurnalistas, LRT laidų vedėjas ir rašytojas Andrius Tapinas.
2015-05-30

Egidijus Dragūnas socialiniuose tinkluose auklėja Andrių Tapiną

Laidos „Pinigų karta“ vedėjas Andrius Tapinas keiksnojamas atlikėjo Egidijaus Dragūno laiške. Televizijos profesionalas, į programą pasikvietęs interneto sensacija tituluojamą Moniką Šalčiūtę, sulaukė ir žymaus pramogų pasaulio atstovo kritikos.  (red. pastaba - kalba netaisyta) „Visada megau Jusu laida ir galvojau apie Jus daug geriau, nei tai ka matau: man ne juokinga, o graudu. Pasiziurejau Jusu laida.
2015-01-21

Skanėstas alkaniems televizijos žiūrovams – interneto sensacijos?

Įvairios mintys pradėjo suktis galvoje, socialiniuose tinkluose išvydus vienos dailios, populiarios merginos, pasipuošusios, kaip pabrėžė vienas naujienų portalas, „lašišų spalvos kombinezonu“, nuotraukas su žinomu šalies žurnalistu, rašytoju, televizijos laidų vedėju. Negirdėjote šalies pramogų portaluose eskaluojamos naujienos? LRT televizijos laidoje „Pinigų karta“ Andriaus Tapino pašnekove tapo ne kas kitas, o Monika Šalčiūtė.
2015-01-14

Andrius Tapinas ir Marijonas Mikutavičius susitiks vienoje scenoje

Gerai pažįstami veidai ir tikri socialinės erdvės muflonai Andrius Tapinas, Paulius Ambrazevičius ir Aidas Puklevičius iš pokštavimo internete pagaliau kartu žengia į sceną. Tinklalaidės „Auksiniai berniukai“ autoriai į pagalbą kviečiasi Marijoną Mikutavičių ir pristato pirmąjį improvizacinio sąmojo šou „Auksiniai berniukai gyvai.
2014-10-27

Rubikoną peržengęs „Auksinio proto” dalyvis turi šansą apskristi pasaulį

Kaip ir kiekvieną trečiadienį 21.15 val. LRT eteris rugsėjo 17-osios vakarą skirtas intelektinių žaidimų gerbėjams. Šįkart TV žaidimo „Auksinis protas” studijoje azartas ir įnirtinga kova vyks tarp šešių vyrų, tačiau tik vienas jų pateks į žaidimo finalą ir toliau kovos dėl „Auksinio proto” titulo bei svajonių prizo – kelionės aplink pasaulį.
2014-09-16

„Auksiniame prote” koją pakišo dramblys

Trečiadienį, rugsėjo 10 d. 21.15 val. LRT eteris bus skirtas intelektinių žaidimų mėgėjams. Sezono naujiena – naujas žaidimas „Auksinis protas”, kurio kūrėjai ir vedėjai Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas studijoje sunks žinias iš šešių pirmųjų žaidėjų, į TV žaidimą patekusių iš visos Lietuvos.
2014-09-08

„Auksinio proto“ ieškos A. Valinskas ir A. Tapinas

Nuo rugsėjo 5 d. LRT eteryje – brangiausias ir didžiausias visų laikų intelektinis TV žaidimas Lietuvoje „Auksinis protas“, kurio nugalėtojas ne tik bus paskelbtas Lietuvos auksiniu protu, bet ir laimės išskirtinį prizą – kelionę aplink pasaulį. Trečiadienį LRT studijoje nufilmuota pirmoji unikalaus intelektinio žaidimo „Auksinis protas“ laida.
2014-08-21

A. Tapinas: „Kardų audra“ skirta tik stiprių nervų žmonėms

Lietuvos knygynų lentynas pasiekė trečioji visame pasaulyje milžiniško populiarumo sulaukusios George R. R. Martin romanų serijos „Ledo ir ugnies giesmė“ knyga „Kardų audra“. Trečia epinės sagos, prasidėjusios „Sostų žaidimu“, dalis išsiskiria ne tik netikėtais personažų likimų vingiais ar meistriškai pinamomis intrigomis, bet ir apimtimi – knygą sudaro daugiau nei 900 puslapių.
2014-03-25

Į žaidimą „Taip.Ne“ po daugelio metų sugrįžo A. Tapinas

„Andriau, ar tiesa, kad prieš dvidešimt metų, kai dalyvavote pirmuosiuose „Taip.Ne“ žaidimuose, Jūsų tėtis, tuometinis Lietuvos televizijos vadovas, po trečio laimėjimo uždraudė eiti į mūsų filmavimus? Ar tiesa, kad jis išsigando kalbų, jog siunčia sūnų laimėti, nes neva gauna per mažą algą?“ − po ilgos pertraukos į „Taip.Ne“ atkeliavusio Andriaus Tapino šį ketvirtadienį klaus Arūnas Valinskas.
2014-03-05

A. Tapinas: tai, kad žmonės žinos, jog H. Hesė nėra alaus pavadinimas, bus gerai

Siekiantiems tobulėti ir mėgstantiems skaityti, tačiau pritrūkstantiems laiko atsirinkti vertingus kūrinius, knygynas „Pegasas“ sudarė populiariosios klasikos kolekciją. Joje – populiarūs išliekamąją vertę turintys žinomų rašytojų kūriniai – nuo A. de Sent Egziuperi, R. Bacho iki H. Hesės – kuriuos rekomenduojama ne tik perskaityti, bet ir turėti savo namų bibliotekoje.
2014-03-04

Kas pretenduoja tapti Lietuvos metų knyga?

 Devintą kartą Lietuvoje rengiami Metų knygos rinkimai. Šiemet juose dalyvauja ir pripažintų autorių, ir debiutantų kūriniai. Skaitytojai Metų knygas rinks trijose kategorijose: suaugusiųjų, poezijos ir vaikų. Ekspertų komisijos iš viso atrinko penkiolika knygų, po penkias kiekvienoje kategorijoje, pranešė Nacionalinė M. Mažvydo biblioteka.
2013-10-22

A.Tapinas: kad galėčiau pamatyti Lietuvos rinktinę Brazilijoje užstatyčiau namą

Žurnalistą ir laidų vedėją Andrių Tapiną su futbolu sieja sena draugystė. Andrius yra dirbęs prisidėjęs prie įvairiausių projektų, siekiančių į Lietuvos stadionus pritraukti daugiau žiūrovų. Vien ko vertas faktas, kad savo vestuves jis planavo taip, jog būtų galima gyvai stebėti futbolo rungtynes. Žurnalistas tikina, kad futbole jam numeris vienas buvo, yra ir bus Lietuvos nacionalinė rinktinė. „Tai didžiausia mano meilė sporte. Būtent futbolo rinktinė.
2012-09-05
Į viršų