tamošaitytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tamošaitytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tamošaitytė“.

Sonata Tamošaitytė: sportas turi būti malonumas, o ne pareiga

Savo vardo sporto studiją moterims atvėrusi daugkartinė Lietuvos barjerinio bėgimo čempionė ir rekordininkė Sonata Tamošaitytė sako „ne“ pasipinigavimui ir nekokybiškoms treniruotėms, ir siūlo sportą paversti malonumu, o ne pareiga. „Dar net prieš pradėdama treniruoti merginas žinojau, kokias sąlygas norėčiau joms suteikti, kokią aplinką sukurti. Norėjau, kad mano treniruotės nebūtų vien tik sportas, - tv3.lt pasakojo S. Tamošaitytė.
2016-03-02

TOP 10: garsiausios Lietuvos sportininkų poros

Šviežiai užsimezgusi draugystė tarp pajėgiausios Lietuvos tenisininkės Linos Stančiūtės ir krepšininko Martyno Gecevičiaus davė mintį pasižvalgyti ir po kitas garsias mūsų šalies sportininkų poras. tv3.lt pristato garsiausias Lietuvos sportininkų poras, kurių draugystė tęsiasi nuo kelių mėnesių iki dešimtmečio.  Vieni jau vedę ir augina vaikus, kiti susižadėję, treti žengia pirmuosius romantiškų santykių žingsnius, dar kiti savo antrąją pusę rado už Lietuvos sienų ribų.
2015-07-29

Rekordus „mušę“ Lietuvos lengvaatlečiai pateko į Europos komandinio čempionato I lygą

Lietuvos lengvaatlečiai kaip tarė taip ir padarė – pateko į Europos lengvosios atletikos I lygos čempionatą. Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione savų žiūrovų siekė ne tik kuo daugiau iškovoti taškų komandai, tačiau ir „mušė“ rekordus. Be lietuvių kelialapį į aukščiausią Senojo žemyno lygą iškovojo slovėnai.
2013-06-23

D. Tamošaitytė: kas nutiko TS-LKD?

Regis, nuo 2004–tųjų sapnuoju keistą sapną: nežinau, ar gyvenu Lietuvoje, ar ne Lietuvoje. Tada – kur? Gal Mariaus Ivaškevičiaus Madagaskare? Po 2012 metų rudens rinkimų į Seimą paaiškėjo, kad miega visa tauta. Užmigdyta iš TV ekranų rodomų hipnozės seansų ji kaip somnambulas svirduliuoja ties bedugnės kraštu, o atsibudus gali išvysti, kad neatpažįstamai pasikeitė kraštovaizdis, gatvių pavadinimai, kalba, žmonės.

Sprinterė S. Tamošaitytė olimpinėse žaidynėse nepateko į pusfinalį

Londono olimpinių žaidynių moterų 100 m barjerinio bėgimo atrankos varžybose pirmadienį Lietuvos atstovė Sonata Tamošaitytė užėmė 34-ąją vietą ir nepateko į pusfinalį. 25-erių metų sprinterė distanciją įveikė per 13,59 sek. ir penktajame atrankos bėgime finišavo penkta. Atrankoje greičiausiai bėgo Pekino olimpinių žaidynių vicečempionė 25-erių metų australė Salė Persons (Sally Pearson) - 12,57 sek. Atrankos varžybose dalyvavo 48 sportininkės.
2012-08-06

K. Jezepčikas: olimpinės žaidynės – ne vienos dienos kelionė

Pirmi Lietuvos lengvosios atletikos rinktinės atstovai jau išvyko į Londoną, kur penktadienį įvyks olimpinių žaidynių atidarymo ceremonija. Rinktinės vyriausiasis treneris Kęstutis Jezepčikas prieš kelionę buvo puikios nuotaikos ir tikėjosi sėkmingo mūsų šalies atletų pasirodymo rašoma pranešime spaudai. „Išvykstame geros nuotaikos. Čia juk ne vienos dienos kelionė, tam ruošėmės ketverius metus.
2012-07-26

Lietuvos bėgikės Šveicarijoje pasiekė geriausius sezono rezultatus

25-osiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose Ženevoje (Šveicarija) Lietuvos atstovė Agnė Šerkšnienė laimėjo 400 m bėgimo rungtį. Lietuvė nuotolį įveikė per 52,46 sek. ir pasiekė asmeninį rekordą. Eva Misiūnaitė distanciją įveikė per 55,26 sek. Pirmajame 100 m bėgime Lina Grinčikaitė finišavo trečia (11,54 sek.), o tarp visų dalyvių jos rezultatas buvo ketvirtas. Silva Pesackaitė nuotolį įveikė per 12,37 sek. 100 m barjeriniame bėgime Sonata Tamošaitytė buvo šešta (13,29 sek.
2012-06-03

S. Tamošaitytei iki pasaulio čempionato bronzos pritrūko 0,06 sekundės

Lietuvos bėgikė Sonata Tamošaitytė Stambule (Turkija) vykstančio 14-ojo pasaulio lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionato moterų 60 m barjerinio bėgimo varžybose šeštadienį užėmė ketvirtąją vietą. 24-erių metų lietuvė finale distanciją įveikė per 8,03 sek. ir pakartojo Lietuvos rekordą, kurį pasiekė pusfinalyje. Nugalėjo australė Sally Pearson (7,73 sek.). Sidabro medalį iškovojo britė Tiffany Porter (7,94 sek.), o bronzą pelnė baltarusė Alina Talai (7,97 sek.
2012-03-10

S. Tamošaitytė pagerino Lietuvos rekordą ir pateko į pasaulio čempionato finalą

Stambule (Turkija) tęsiasi pasaulio lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionatas. Puikiai šeštadienio vakarines varžybas pradėjo Sonata Tamošaitytė. 24 metų lietuvė 60 metrų barjerinio bėgimo pusfinalyje distanciją įveikė per 8,03 bei pagerinusi Lietuvos rekordą pateko į finalą. Savo bėgime lietuvė finišavo trečia.
2012-03-10

Lengvaatlečių tikslai Stambule: pusfinalis, jei pasiseks – finalas ir medalis

Trečiadienį anksti ryte į Stambulą išvyksta penkių Lietuvos lengvaatlečių rinktinė, kovo 9–11 dienomis kovosianti pasaulio uždarų patalpų čempionate. Medalių nė vienas nežadėjo, tačiau žadėjo gerinti asmeninius rezultatus. Jauna, bet patyrusi komanda Antradienį Vilniuje vykusioje spaudos konferencijoje Lietuvos lengvosios atletikos federacijos prezidentas Eimantas Skrabulis teigė, kad rinktinė vyksta optimaliai didelė.