tamašauskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tamašauskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tamašauskaitė“.

Aurelijai Tamašauskaitei ir Jonei Paurytei – krikštas jojimo rungtyje

Minske vykusiame atvirajame Baltarusijos taurės turnyre jėgas išbandė net 9 jaunieji penkiakovininkai iš Lietuvos. Suaugusiųjų varžybose mūsiškiai nepasimetė, o 18-metė Aurelija Tamašauskaitė net pretendavo į prizines vietas. Lietuvos sportininkė laimėjo kombinuotąją bėgimo ir šaudymo rungtį ir tai leido jai pakilti į trečiąją vietą bendrojoje įskaitoje.
2015-01-13

A. Tamašauskaitei ir D. Vaivadai – Europos jaunių penkiakovės sidabras mišriose estafetėse

Švedijoje pasibaigusiame Europos jaunių (iki 19 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionate trečiąjį sidabro medalį Lietuvai pirmadienį iškovojo Aurelija Tamašauskaitė ir Dovydas Vaivada, užėmę antrąją vietą mišrios estafetės varžybose.
2014-07-22

D. Vaivadai ir A. Tamašauskaitei – Europos jaunių penkiakovės sidabras

Švedijoje vykstančiame Europos jaunių (iki 19 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionate lietuviai sekmadienį iškovojo du sidabro medalius! Vaikinų varžybų finale puikiai pasirodė Dovydas Vaivada. Lietuvis surinko 1169 taškus (be jojimo rungties) ir į priekį praleido tik rusą Aleksandrą Lifanovą (1191 tšk.). Trečias liko vengras Soma Tomaschofas (1157). D. Vaivada per šias varžybas buvo antras fechtavimo rungtyje, ketvirtas - plaukimo ir 14-as - kombinuotoje bėgimo ir šaudymo.
2014-07-20

Lenkijoje – penkiakovininkių E. Serapinaitės ir A. Tamašauskaitės pergalės

Lenkijoje šį savaitgalį vyksta tarptautinės jaunimo ir jaunių šiuolaikinės penkiakovės varžybos. Merginų turnyre dvi pirmosios vietos atiteko Lietuvos atstovėms! Jaunimo varžybose nepralenkiama buvo Emilija Serapinaitė. Fechtavimo rungtyje ji buvo antra, plaukimo - pirma, jojimo - aštunta, o kombinuotoje bėgimo ir šaudymo - trečia. Iš viso mūsų sportininkė surinko 1341 tašką.
2014-04-27

Minske – penkiakovininkės A. Tamašauskaitės pergalė

Baltarusijos sostinėje Minske vykusiose šiuolaikinės penkiakovės 18-mečių (gimusieji 1996 m. ir vėliau) varžybose pirmąją vietą tarp merginų užėmė Lietuvos atstovė Aurelija Tamašauskaitė. Mūsų sportininkė keturkovėje surinko 4232 taškus. Gabija Daraškevičiūtė (3352) tarp 32 dalyvių liko 8-a, Paulė Kairytė (3176) – 14-a, Eglė Švedaitė (3136) – 17-a. Vaikinų varžybose tarp 40 dalyvių iš mūsiškių geriausiai pasirodė Vladislavas Sosnovskis (4324) - 11 vieta.
2014-02-14

Lietuvos merginos – pasaulio jaunių šiuolaikinės penkiakovės vicečempionės estafetėje

Lietuvos merginos - Ieva Serapinaitė, Aurelija Tamašauskaite bei Emilija Serapinaite - Kinijoje vykstančiame pasaulio jaunių (iki 18 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionate iškovojo sidabro medalius estafetės varžybose. Lietuvos trijulė surinko 4080 taškų ir 116 taškų nusileido čempionėmis tapusioms Kinijos penkiakovininkėms - Danni Wei, Xiaoyu Shao bei Xiuting Zhong. Bronzos medaliai atiteko 4056 taškus surinkusiai Didžiosios Britanijos komandai.
2013-08-11

20-mečių krepšinio rinktinė viešnagę Rygoje užbaigė pralaimėjimu

Lietuvos merginų jaunimo (iki 20 metų) rinktinė viešnagę Rygoje užbaigė pralaimėjimu kaimynių rinktinei 54:82 (12:24, 16:17, 12:21, 14:20). Šį kartą mūsų komandoje rezultatyviausiai žaidė Greta Tamašauskaitė - 14 taškų.
2013-06-11

18-metės krepšininkės pergale pradėjo Europos čempionatą

Ketvirtadienį Makedonijoje prasidėjusio Europos jaunių (iki 18 metų) merginų krepšinio B diviziono čempionato pirmosiose D grupės rungtynėse Lietuvos rinktinė 76:60 (16:12, 16:15, 19:20, 25:13) nugalėjo Juodkalnijos krepšininkes. Lietuvos po dviejų kėlinių pirmavo 32:27, o po trijų - 51:47. Trenerės Diliaros Velišajevos vadovaujamai rinktinei po 14 taškų pelnė Justina Kraujūnaitė (8 klaidos) ir Greta Tamašauskaitė, 13 - Austėja Širšinaitytė, 11 - Elžbieta Čeponytė (9 atk. kam.