Minske vykusiame atvirajame Baltarusijos taurės turnyre jėgas išbandė net 9 jaunieji penkiakovininkai iš Lietuvos. Suaugusiųjų varžybose mūsiškiai nepasimetė, o 18-metė Aurelija Tamašauskaitė net pretendavo į prizines vietas.

Lietuvos sportininkė laimėjo kombinuotąją bėgimo ir šaudymo rungtį ir tai leido jai pakilti į trečiąją vietą bendrojoje įskaitoje. Po to A. Tamašauskaitė pirmą kartą išbandė jėgas jojimo rungtyje, bet su žirgu susitvarkyti nepavyko ir nebaigusi distancijos sportininkė galutinėje įskaitoje liko 14-ta (1054 taškai).

Laipteliu žemiau liko 19-metė Jonė Paurytė (968), Minske taip pat pirmą kartą išbandžiusi jėgas jojimo rungtyje ir, deja, taip pat nebaigusi distancijos.

Aukščiausiąją vietą iš mūsiškių užėmė Vilma Juchnevičiūtė, vienintelė įveikusi visas rungtis. 19-metė kaunietė iš viso surinko 1218 taškų ir varžybas baigė 13-joje vietoje.

Kitos Lietuvos atstovės dalyvavo tik 4 rungtyse. Tarp jų geriausiai sekėsi Eglei Švedaitei. 16-metė sportininkė plaukimo rungtyje užėmė antrąją vietą, o bendrojoje įskaitoje liko 19-ta (865). 21-ąją vietą užėmė Gabija Daraškevičiūtė (848), 22-ąją - Paulė Kairytė (834).

Vyrų varžybose visi mūsiškiai taip pat nedalyvavo jojimo rungtyje. Galutinėje įskaitoje Gytis Gudlevičius (1086) užėmė 18-ąją vietą, Vladislavas Sosnovskis (1078) - 21-ąją, Stanislavas Lukjanovas (993) - 27-ąją. Beje, V. Sosnovskis taip pat puikiai pasirodė plaukimo rungtyje - 2 vieta.