tajus gibsonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tajus gibsonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tajus gibsonas“.

Tomas Thibodeau pasikvietė savo itin mėgstamą žaidėją: kartu pergalių sieks jau ketvirtąjį kartą karjeroje

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) vidutiniokai Niujorko „Knicks“ rado pamainą traumą patyrusiam aukštaūgiui Mitchellui Robinsonui. „Knicks“ sudarė negarantuotą kontraktą iki sezono pabaigos su 38 metų 206 cm ūgio Taju Gibsonu. Šis tarpsezoniu buvo pratęsęs kontraktą su Vašingtono „Wizards“, tačiau atleistas sezonui net neprasidėjus. Veteranas yra puikiai pažįstamas su „Knicks“ strategu Tomu Thibodeau – jie jėgas sujungia jau ketvirtą kartą.
2023-12-14

Solidus Domantas Sabonis nuo košmariškos metų pabaigos „Pacers“ negelbėjo

Skaudžia nesėkme 2017-uosius baigė Domantas Sabonis ir „Indiana Pacers“ (19-18). Paskutinėse metų rungtynėse namuose Indianapolio ekipa 90:107 (13:23, 25:26, 20:38, 32:20) krito prieš „Minnesota Timberwolves“ (23-14). Lietuvis šiame mače pasireikšti gavo 29 minutes ir buvo arti dvigubo dublio. Puolėjas pelnė 8 taškus (3/8 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/3 baudų), sugriebė 11 ir perėmė kamuolį, atliko du rezultatyvius perdavimus, išrašė varžovui bloką, du sykius suklydo ir kartą prasižengė.
2018-01-01

Domanto Sabonio sezonas baigtas

Domanto Sabonio sezonas baigtas. Lietuvio atstovaujama Oklahomos „Thunder“ šiąnakt svečiuose 99:105 nusileido Hiustono „Rockets“ ir Vakarų konferencijos ketvirtfinalio seriją pralaimėjo 1:4. Ant bedugnės krašto atsidūrusi „Thunder“ nebeturėjo kur trauktis. Tai suprasdami Oklahomos krepšininkai geriau pradėjo rungtynes. Jie pirmavo 4:0 (2 minutė), 11:4 (6 min.
2017-04-26

Triuškinama „Thunder“ pergalė, naudingas Domantas Sabonis ir įspūdingas žvaigždės rekordas

NBA triuškinamą pergalę iškovojo Oklahoma Sičio „Thunder“. Ji namie 110:79 nugalėjo Milvokio „Bucks“. Lietuvis Domantas Sabonis žaidė naudingai. Rungtynių žvaigžde tapo Russellas Westbrookas, pakartojęs įspūdingą 55-erius galiojantį NBA rekordą. „Thunder“ varžovus pribloškė nuo pat rungtynių pradžios.
2017-04-05

„Raptors“ suklupo: Jonas Valančiūnas neblizgėjo

Antrą nesėkmę devintose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse - po penkių pergalių iš eilės - patyrė bei vienvaldžio penkiolikos ekipų Rytų konferencijos lyderio poziciją prarado Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto "Raptors" klubas. Ketvirtadienį namuose "Raptors" krepšininkai 19,8 tūkst.