16
Oklahoma Sičio „Thunder“ – Milvokio „Bucks“ 110:79 (nuotr. SCANPIX)

NBA triuškinamą pergalę iškovojo Oklahoma Sičio „Thunder“. Ji namie 110:79 nugalėjo Milvokio „Bucks“. Lietuvis Domantas Sabonis žaidė naudingai. Rungtynių žvaigžde tapo Russellas Westbrookas, pakartojęs įspūdingą 55-erius galiojantį NBA rekordą.

16

„Thunder“ varžovus pribloškė nuo pat rungtynių pradžios. Šeimininkai pirmąjį kėlinį laimėjo 28:20.

Oklahoma Sičio krepšininkai 14-ąją minutę pirmąkart įgijo dviženklę persvarą (30:20). Po pirmosios rungtynių dalies švieslentė skelbė įspūdingą „Thunder“ pranašumą – 63:39.

30-ąją minutę skirtumas po taiklių Domanto Sabonio baudų metimų pasiekė 32 taškus – 80:48. 38-ąją minutę, po dviejų lietuvio tritaškių – 36 (97:63).

Didžiausia „Thunder“ persvara – 39 taškai (102:63 – 40 min.).

Oklahoma Sičio komanda kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 53:38. „Thunder“ atliko 29 rezultatyvius perdavimus, „Bucks“ – 16.

D. Sabonis aikštėje praleido 16 minučių, per kurias pelnė 11 taškų ir atkovojo penkis kamuolius.

Rungtynių žvaigžde tapo R. Westbrookas. „Thunder“ lyderis surinko 12 taškų, sugriebė 13 atšokusių kamuolių ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų. Tai – 41-asis krepšininko trigubas dublis sezone. 28-erių gynėjas pakartojo legendinio Oscaro Robertsono rekordą, pasiektą 1961–1962 metų sezone.

„Thunder“: Enesas Kanteris 17 (6/8 metimų, 5/5 baudų, 5 atkovoti kamuoliai), Russellas Westbrookas 12 (13 atkovotų kamuolių, 13 rezultatyvių perdavimų), Tajus Gibsonas 12 (5/7 met.), Alexas Abrinesas 12, Domantas Sabonis 11 (5 atk. kam.), Semajus Christonas 10 (7 atk. kam.).

„Bucks“: Michaelas Beasley 14 (5/8 met.), Giannis Antetokounmpo 11 (5/8 baud., 10 atk. kam.), Spenceris Hawesas 10 (5 atk. kam.).

„Thunder“ (44 pergalės / 33 pralaimėjimai) užsitikrinusi vietą atkrintamosiose. D. Sabonio komanda Vakarų konferencijoje rikiuojasi šešta. „Bucks“ (40/38) – penkta Rytuose.