tadas steponaitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tadas steponaitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tadas steponaitis“.

Lietuvos futbolas: po rungtynių Telšiuose skraidė tara ir kumščiai?

Įspūdingos Pirmos lygos rungtynės sužaistos Telšiuose, kur vietos „Džiugas“ 3:4 (0:2) pralaimėjo „Pakruojui“. Liudininkai teigia, kad emocijos virė ne tik mačo metu, o ir po jo. Svečiai susitikimo pradžioje pirmavo 2:0. 2-ąją tikslus buvo Maksymas Pyrohovas, 18-ąją – Vaidas Viktoravičius. Po pertraukos rezultatas tapo 3:0. 56-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Donatas Strockis. „Džiugas“ per 16 minučių išlygino rezultatą.
2018-04-15

Lietuvos regbio čempionato mače susimušė net 30 žaidėjų

Paskutines atvirojo Lietuvos vyrų regbio čempionato antros grupės rungtynes Panevėžio „Ryšių statybos“ regbininkai žaidė sekmadienį namuose. Mūsiškių varžove buvo Kaliningrado „Atlanty“ ekipa (Rusija). Susitikimas prasidėjo aktyviais rusų antpuoliais, tačiau panevėžiečiai patikimai gynėsi. Atlaikę pirmąjį varžovų spaudimą, sukruto ir mūsiškiai. 8-ą susitikimo minutę trijų ketvirčių žaidėjas Svajūnas Gliaudelis pelnė 5 taškus.