sylvia fowles

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sylvia fowles“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sylvia fowles“.

Moterų Eurolygos žvaigždžių rungtynėse – dėjimas iš viršaus

Sekmadienį Prancūzijos sostinėje Paryžiuje vykusioje FIBA moterų Eurolygos žvaigždžių dienoje įspūdingą žaidimą pademonstravo Maskvos srities „Spartak“ ekipoje rungtyniaujanti amerikietė Sylvia Fowles. Trečiajame mačo kėlinyje Pekino olimpinių žaidynių čempionė ties aikštės viduriu perėmė kamuolį ir, pabėgusi nuo varžovių, viena ranka įdėjo jį į krepšį. „Tai - žvaigždžių rungtynės. Turime daryti tai, kad susirinkę žiūrovai liktų patenkinti“, - po rungtynių sakė S.Fowles.
2009-03-09

JAV rinktinė sutriuškino australes ir iškovojo aukso medalius

Australijos moterų krepšinio rinktinei iš trečią kartą iš eilės olimpiniame finale nepavyko įveikti JAV rintinę. Šeštadienį Pekino olimpiados finale JAV ekipa įtikinamai 92:65 (22:15, 25:15, 22:24, 23:11) nugalėjo Susitikimą sėkmingiau pradėjo planetos čempionės australės, kurios sužaidus keturias minutes įgijo penkių taškų persvarą 9:4. Visgi suaktyvinusios veiksmus gynyboje amerikietės po truputį perėmė iniciatyvą ir likus žaisti dvi minutes iki pirmojo kėlinio pabaigos Kara Lawson dviem tik...
2008-08-23

JAV krepšininkės sudorojo Rusijos rinktinę ir pateko į finalą

Jungtinių Amerikos Valstijų moterų krepšinio rinktinė žais olimpinių žaidynių finale. Ketvirtadienį amerikietės pirmosiose pusfinalio rungtynėse 67:52 (13:16, 20:16, 15:8, 19:12) įveikė Rusijos krepšininkes. Po apylygės pirmosios mačo pusės amerikietės spurtavo trečiajame ketvirtyje.
2008-08-21

JAV rinktinė sutriuškino Pietų Korėją

Trečiąja olimpinių žaidynių moterų krepšinio turnyro pusfinalio dalyve tapo JAV rinktinė. Sekmadienį amerikietės 104:60 (25:21, 26:9, 26:9, 27:21) sutriuškino Pietų Korėjos komandą. Korėjietės šiose rungtynėse patyrusioms ir labai galingą žaidimą demonstruojančioms Amerikos krepšininkėms pasipriešino tik pirmajame kėlinyje. Vėliau JAV ekipa be didesnių problemų nutolo nuo varžovių ir iškovojo triuškinančią pergalę.
2008-08-19

JAV krepšininkės sutriuškino Ispanijos rinktinę

Ketvirtąją pergalę iš eilės olimpiniame moterų krepšinio turnyre iškovojo JAV rinktinė, kuri B grupės mače 93:55 (22:17, 17:17, 23:10, 31:11) sutriuškino antrąją nesėkmę patyrusią Ispanijos ekipą. Amerikietėms pergalę lėmė puikiai sužaista antroji mačo pusė, kurią JAV krepšininkės laimėjo net 54:21. Nugalėtojoms 17 taškų pelnė Tina Thompson, 14 - Lisa Leslie (11 atk. kam.), 13 - Candace Parker, 12 - Diana Taurasi, 10 - Sylvia Fowles, 9 - Tamika Catchings.
2008-08-15

JAV moterų rinktinė net 45 taškų skirtumu pranoko Kiniją

Antrąją triuškinančią pergalę iš eilės olimpinių žaidynių moterų krepšinio turnyre iškovojo JAV rinktinė. Pirmadienį antrosiose B grupės rungtynėse amerikietės be gailesčio 108:63 (33:11, 28:16, 20:19, 27:17) sutriuškino aikštės šeimininkes kines. Pirmosiose rungtynėse JAV ne ką mažiau įspūdingai 97:57 sutriuškino Čekijos krepšininkes. Nugalėtojoms 27 taškus pelnė Tina Thompson, 18 - Sylvia Fowles, 12 - Candace Parker, 10 - Lisa Leslei (10 atk. kam.
2008-08-11

Paskelbta JAV moterų krepšinio rinktinės sudėtis

Tamika Catchings, DeLisha Milton-Jones ir Kara Lawson tapo trimis paskutinėmis olimpinės JAV moterų rinktinės narėmis. Šios trys krepšininkės prisijungs prie jau gegužės pabaigoje paskelbtų kitų devynių rinktinės žaidėjų. T.Catchings ir D.Milton-Jones jau yra tapusios olimpinėmis čempionėmis. Pirmoji triumfavo 2004 metais Atėnuose, o antroji - 2000 metų Sidnėjaus olimpiadoje.