Šveicarijos rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Šveicarijos rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Šveicarijos rinktinė“.

Europos čempionų lygiosiomis pasinaudoję šveicarai išplėšė kelialapį į pasaulio futbolo čempionatą

Šveicarijos rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankos C grupės lemiamose rungtynėse 4:0 sutriuškino Bulgarijos futbolininkus ir iškovojo tiesioginį kelialapį į šį čempionatą.
2021-11-16

Pasaulio čempionato atrankoje – italų ir šveicarų lygiosios ir neįtikėtinai greita raudona kortelė

Anglijos rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankos I grupės rungtynėse net 5:0 sutriuškino Albanijos futbolininkus. Harry Maguire‘as 9-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė Anglijos rinktinę šiose rungtynėse į priekį 1:0. Harry Kane’as 18-ąją minutę tiksliu smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino anglų pranašumą 2:0. Jordanas Hendersonas 28-ąją minutę pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir šių rungtynių rezultatas tapo 3:0. Netrukus ...