švedijos futbolo rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „švedijos futbolo rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „švedijos futbolo rinktinė“.

Švedijos rinktinės žaidėjas paguldytas į ligoninę – pranešama apie ūmią smegenų ligą

Švedijos rinktinės vidurio gynėjas Kristofferis Olssonas buvo paguldytas į ligoninę ir prijungtas prie dirbtinio kvėpavimo aparato po to, kai namuose prarado sąmonę, antradienį pranešė jo klubas „Midtjylland“. 28-erių metų buvęs „Arsenal“ žaidėjas, kuris yra pelnęs 47 įvarčius Švedijos rinktinei, prarado sąmonę vasario 20 d., pranešė Danijos Superlygos komanda ir pridūrė, kad jis serga ūmia smegenų liga.
2024-02-28

Priimtas sprendimas dėl nutrauktų „Euro 2024“ atrankos rungtynių tarp Belgijos ir Švedijos

UEFA priėmė galutinį sprendimą dėl atrankos į 2024 metų Europos čempionato rungtynių, kurios buvo nutrauktas dėl teroro išpuolio. UEFA sprendimu, ši dvikova nebus užbaigta. Sutikus abejų šalių federacijoms, galutinis rungtynių rezultatas buvo užfiksuotas toks, koks jis buvo prieš nutraukinat rungtynes – 1:1. Primename, jog Belgijos ir Švedijos rungtynėse žaidėjai atsisakė tęsti susitikimą po to, kai jie sužinojo, jog Briuselyje buvo nušauti du Švedijos rinktinės gerbėjai.
2023-10-19

Po išpuolio Briuselyje, per kurį nušauti du žmonės, sustabdytas „Euro 2024“ atrankos mačas

Pirmadienio vakarą Belgijos sostinėje Briuselyje įvyko kruvinas išpuolis, kurio metu buvo nušauti du žmonės.  Vietos žiniasklaida pranešė, kad aukos buvo švedai, kurie, kaip skelbia goal.com, vilkėjo futbolo marškinėlius. Keliama prielaida, kad Briuselyje viešėję švedai galėjo būti atvykę palaikyti Švedijos rinktinės, kuri šiandien Europos čempionato atrankos rungtynėse susitiko su Belgijos ekipa.
2023-10-16

Europos čempionato atranka: Prancūzija sutriuškino Nyderlandus, o Lukaku smaginosi Švedijoje

Prancūzijos rinktinė Europos futbolo 2024 m. čempionato atrankos B grupės rungtynėse 4:0 sutriuškino Nyderlandų futbolininkus.  Antoine‘as Griezmannas jau 2-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Prancūzijos rinktinę į priekį 1:0. Dayotas Upamecano 8-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino prancūzų pranašumą 2:0. Čia pat prancūzų naujasis kapitonas Kylianas Mbappe 21-ąją minutę pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir rungtynių rezulta...
2023-03-25

Lenkija ir Portugalija iškovojo bilietus į pasaulio futbolo čempionatą

Portugalijos ir Lenkijos futbolo rinktinės iškovojo kelialapius į kitais metais vyksiantį pasaulio čempionatą. Portugalijos rinktinė papildomos atrankos finale 2:0 nugalėjo Šiaurės Makedonijos futbolininkus, kurie prieš tai sensacingai pašalino Italiją. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Bruno Fernandesas –  32–ąją ir 65-ąją minutėmis. Tuo tarpu kitame papildomos atrankos finale Lenkijos rinktinė 2:0 nugalėjo Švedijos futbolininkus.
2022-03-29

40-ąjį gimtadienį netrukus švęsiantis Zlatanas Ibrahimovičius vėl padės Švedijos rinktinei

Euro 2020 čempionate dėl kelio traumos negalėjęs rungtyniauti legendinis Zlatanas Ibrahimovičius vis tiek sugrįžta į Švedijos rinktinę ir padės jai spalio mėnesį vyksiančioje pasaulio čempionato atrankoje. 40-ą gimtadienį spalio 4-ąją dieną švęsiantis Z.Ibrahimovičius spalio 9 ir 12 dienomis rungtyniaus prieš Kosovo ir Graikijos ekipas.
2021-09-29

Dar viena staigmena: Švedija įveikė Šveicariją ir žengė į ketvirtfinalį

Švedijos futbolo rinktinė pratęsė fantastišką pasirodymą Rusijoje vykstančiame pasaulio čempionate. Jie turnyro aštuntfinalyje 1:0 (0:0) palaužė favorite laikytą Šveicarijos rinktinę, kuriai šios pirmenybės tapo eiliniu nusivylimu. Vienintelis mačo įvartis krito 66-ąją minutę, kai Švedijos rinktinės žvaigždė Emilis Forsbergas gavo neatleistinai daug erdvės baudos aikštelėje ir atsidūrė tiesiai prieš vartininką.
2018-07-03

Pasaulio čempionate – Švedijos rinktinės pergalė po VAR sistemos įsikišimo

Švedijos futbolo rinktinė pergalingai startavo pasaulio pirmenybėse. Janne Anderssono auklėtiniai 1:0 (0:0) palaužė Pietų Korėjos rinktinę. Vienintelį rungtynių įvartį pelnė 11 m baudinį 65-ąją minutę realizavęs Andreasas Granqvistas. Teisėjas baudinį skyrė tik po vaizdo peržiūrų asistento (VAR) pagalbos, kuri leido įsitikinti, jog Min-Woo Kimas sužaidė ne pagal taisykles. Švedai 57 proc. laiko kontroliavo kamuolį ir atliko 15 smūgių, iš kurių penki pataikė į vartų plotą.
2018-06-18

Įvartis, kurio pasaulis nepamirš: kaip kosminis Ibros šūvis sudaužė anglus

2012 metų, lapkričio 14 diena, Solna, Švedija. Į mūšį tuoj stos Anglijos ir Švedijos rinktinės. Nežinia, kas taip suerzino Zlataną Ibrahimovičių - galbūt anglų sirgalių lyginimai su vidutinioku Andy Carollu, bet netrukus šis vakaras įeis į futbolo istoriją. Per devyniasdešimt artimiausių minučių Ibra surengs vieną įspūdingiausių individualių pasirodymų ir pelnys pasakišką įvartį. Švedija mačą laimėjo 4:2, o visus įvarčius jiems pelnė Z.Ibrahimovičius - 20, 77, 84 ir 90 minutėmis.
2018-01-30

Jausmingas G. Buffono atsisveikinimas su rinktine – po Italijos fiasko liejo ašaras

Italijos futbolo rinktinė pirmą kartą per daugiau nei pusšimtį amžiaus sensacingai nepateko į pasaulio čempionatą, o komandos legenda Gianluigi Buffonas apsipylė ašaromis ir atsisveikino su rinktine bei asmeniniu rekordu. Italams į pasaulio futbolo čempionatą kelią užkirto Švedija. Giampiero Venturos auklėtiniai pirmą dvikovą išvykoje pralaimėjo 0:1, bet namie nesugebėjo pralaužti varžovų gynybos ir atsakomosios rungtynės baigėsi be įvarčių.