Lenkija ir Portugalija iškovojo bilietus į pasaulio futbolo čempionatą

Portugalijos ir Lenkijos futbolo rinktinės iškovojo kelialapius į kitais metais vyksiantį pasaulio čempionatą.

Portugalijos rinktinė papildomos atrankos finale 2:0 nugalėjo Šiaurės Makedonijos futbolininkus, kurie prieš tai sensacingai pašalino Italiją.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Bruno Fernandesas –  32–ąją ir 65-ąją minutėmis.

Tuo tarpu kitame papildomos atrankos finale Lenkijos rinktinė 2:0 nugalėjo Švedijos futbolininkus.

Lenkų vartininkas Wojciechas Szczesny pirmojo kėlinio pradžioje kelis kartus sėkmingai atrėmė varžovų smūgius.

Robertas Lewandowskis 49-ąją minutę realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė Lenkijos rinktinę į priekį 1:0.

Pergalę lenkams įtvirtino Piotras Zielinskis, kuris 72-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką.