supertaurė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „supertaurė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „supertaurė“.

Vinicius Junioras pareiškė: „Aikštėje visi nori mane sužaloti“

Po pergalės Ispanijos Supertaurės rungtynėse tris įvarčius „Real“ komandai pelnęs Vinicius Junioras pripažino, jog jis aikštėje jaučiasi medžiojamas savo oponentų. Sekmadienį vykusiose Ispanijos Supertaurės rungtynėse Vinicius Junioras dar per pirmąjį kėlinį pelnė „hat-tricką“ ir padėjo „Real“ 4:1 laimėti prieš „Barceloną“. Po rungtynių brazilas pripažino, jog aikštėje jis jaučiau, kad varžovai siekia jį sužaloti.
2024-01-15

Lietuvė Staniulytė – Prancūzijos Supertaurės laimėtoja

Spalio mėnesį kovas užsienio šalių tinklinio lygose pradėjo ir Lietuvos sportininkai. Viena iš jų – Rūta Staniulytė – jau džiaugėsi ir pirmuoju trofėjumi. Prancūzijos čempionė „Volero Le Cannet“ komanda, kuriai atstovauja R. Staniulytė, sezoną pradėjo iškovodama Prancūzijos supertaurę. Turo mieste vykusiame supertaurės mače „Volero Le Cannet“ tinklininkės 3-0 (25:14, 25:17, 25:17) sutriuškino „Beziers“ komandą. R. Staniulytė buvo registruota rungtynėms, bet aikštėje nepasirodė.
2023-10-17

Izraelio Supertaurės pusfinalyje – sirgalių protestas, riaušės ir atšauktas mačas

Tel Avivo „Maccabi“ ir Tel Avivo „Hapoel“ turėjo sužaisti derbį Izraelio Supertaurės pusfinalyje, tačiau mačas baigėsi net neprasidėjęs. Tel Avivo policija prieš rungtynes ėmėsi visų papildomų priemonių: tikrino kiekvieno žmogaus asmens dokumentą, nuskaitė kiekvieną metalo detektoriumi. Tai galiojo visiems, kurie norėjo patekti į rungtynes. Dėl tokių policijos procedūrų prie arenos susidarė didžiulės eilės.
2023-09-28

UEFA Supertaurėje prireikė baudinių serijos: titulą pirmą kartą laimėjo „Man City“

Trečiadienį Georgios Karaiskakis (Pirėjus, Graikija) stadione prie maždaug 30 tūkst. sirgalių vykusiose UEFA Supertaurės rungtynėse praėjusio sezono Čempionų lygos laimėtojai „Manchester City“ po baudinių serijos 2:1 (1:1) nugalėjo Europos lygoje triumfavusią „Sevilla“ ekipą ir iškovojo pirmąjį tokį trofėjų. Tai jau ketvirtasis „Man City“ trofėjus 2023 m. Už pergalę UEFA Supertaurėje „Man City“ savo sąskaitą papildys 5 mln. eurų, tuo tarpu „Sevilla“ už pralaimėjimą gaus 3 mln. eurų.
2023-08-17

Madrido „Real“ pakartojo rekordą: 5-ąjį kartą iškovojo UEFA Supertaurę

Madrido „Real“ rezultatu 2:0 įveikusi Frankfurto „Eintracht“ ekipą tapo UEFA Supertaurės nugalėtojais. 37-ąją minutę įvartį pelnė Davidas Alaba, o  „Real“ pergalę užgarantavo Karimo Benzemos įvartis 65-ąją minutę. Pastarąjį kartą „Real“ taurę iškovojo 2017 metais, o šiais metais iškovota taurė jau 5-oji šios ekipos sąskaitoje.
2022-08-11

LFF Supertaurės intrigos: Nerijus Kesminas įvardijo aplinkybę, dėl kurios „Žalgiris“ gali nudegti

„Atostogos baigėsi“ – tokiu šūkiu Lietuvos futbolo federacija (LFF) pasitinka naują sezoną. Jo įžanga – šeštadienį vyksiančios LFF Supertaurės rungtynės tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir Marijampolės „Sūduvos“ komandų. Rungtynėse dėl Supertaurės paprastai susitinka praėjusio sezono čempionai ir taurės laimėtojai. Pernai „Žalgiris“ susižėrė abu trofėjus, todėl mače dėl Supertaurės jiems iššūkį mes A lygos vicečempionė „Sūduva“. Komandų dvikova Vilniaus „Sportimos“ manieže prasidės 17.30 val.
2022-02-26

Madrido „Atletico“ eliminuotas Ispanijos Supertaurės pusfinalyje – į finalą žengė Bilbao ekipa

Bilbao „Athletic“ klubas Ispanijos Supertaurės pusfinalyje 2:1 įveikė Madrido „Atletico“ futbolininkus ir iškovojo bilietą į šio turnyro finalą. Joao Felixo 62-ąją smūgiuotas kamuolys galva atsitrenkė į virpstą, tačiau kamuolys nuo vartininko Unai Simono atsidūrė vartų tinkle ir „Atletico“ išsiveržė į priekį 1:0. Yeray Alvarezas 77-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Nico Williamsas 81-ąją minutę smūgiu iš tolimesnės distancijos n...
2022-01-13

Dėl UEFA Supertaurės kausis pralaimėjimo skonį pamiršę klubai

Miuncheno „Bayern“ ir „Sevilla“. Šios garsios Europos komandos šiandien Budapešte kovos dėl UEFA Supertaurės. Rungtynėse, kurios vyks jau 45-tą kartą, susitinka UEFA Čempionų lygos ir UEFA Europos lygos laimėtojai. „Bayern“ praėjusį sezoną triumfavo pajėgiausiame žemyno klubų turnyre, o „Sevilla“ – antrajame pagal stiprumą. Šį intriguojantį mačą šiandien, rugsėjo 24-ąją nuo 21.50 val.
2020-09-24

LFF ėjimas: samdo krepšininkus, kad grąžintų žiūrovus į futbolą

Lietuvos futbolo federacija (LFF) per pastaruosius kelis metus ne kartą buvo eskaluojama dėl keistų komunikacinių sprendimų. Dabar, artėjant svarbioms rungtynėms Vilniuje, LFF pasamdė du Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės narius, kurie kviestų žmones grįžti į stadioną. Šeštadienį Vilniuje vyks LFF Supertaurės finalas tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir Marijampolės „Sūduvos“. Kad bilietų prekyboje dar yra tampa akivaizdu apsilankius federacijos feisbuko puslapyje.
2020-02-26

„Riterių“ vedlys Skarbalius: „Futbolas nėra mirtis, nėra čia ko bijoti“

„Riterių“ vyriausiasis treneris Aurelijus Skarbalius sekmadienį praleido Marijampolėje, kur pirmąkart šiemet iš arti turėjo galimybę susipažinti su pirmaisiais naujojo sezono varžovais – Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkais. Anot trenerio, ši pažintis leido atsakyti į kai kuriuos klausimus. „Po Supertaurės rungtynių apie „Sūduvą“ turime daugiau atsakymų nei klausimų.