Bilbao „Athletic“ klubas Ispanijos Supertaurės pusfinalyje 2:1 įveikė Madrido „Atletico“ futbolininkus ir iškovojo bilietą į šio turnyro finalą.

Joao Felixo 62-ąją smūgiuotas kamuolys galva atsitrenkė į virpstą, tačiau kamuolys nuo vartininko Unai Simono atsidūrė vartų tinkle ir „Atletico“ išsiveržė į priekį 1:0.

Yeray Alvarezas 77-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Nico Williamsas 81-ąją minutę smūgiu iš tolimesnės distancijos nukreipė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą „Athletic“ naudai 2:1.

„Athletic“ klubas Ispanijos Supertaurės finale susitiks su Madrido „Real" futbolininkais, kurie iš tolimesnių kovų eliminavo „Barceloną".