sulaikyti

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sulaikyti“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sulaikyti“.

Vilniuje policija sulaikė du jaunuolius su narkotinėmis medžiagomis: vienas jų – nepilnametis

Vilniuje policija sulaikė du jaunuolius su narkotinėmis medžiagomis. Vienas iš jų – nepilnametis. Gegužės 13 d. apie 8 val. 50 min. Vilniuje, Sodų g., sulaikyti jaunuolis (gimęs 2004 m.), pas kurį rasta 10 vnt. politieleninių maišelių su tamsios masės medžiaga, 8 vnt. – su kieta, biria medžiaga, 24 vnt. – su tabletėmis  ir nepilnametis (gimęs 2006 m.), pas kurį rastos dvi plastmasinės talpos su skysčio likučiais. Įtariama, kad rastos narkotinės medžiagos.

Neramumai karalienės komandoje: sulaikyti 6 gvardijos kariai

Šeši Karalienės gvardijos kariai buvo suimti dėl narkotikų platinimo likus kelioms dienoms iki Platininio jubiliejaus parado. Šeši Airijos gvardijos nariai buvo sulaikyti dėl įtarimų nelegalios medžiagos platinimu ir pinigų plovimo, rašo mirror.co.uk.
2022-05-31

Klaipėdos teisme – Rusijai šnipinėjusių lietuvių byla: pažintis su priešu prasidėjo nuo vyno butelio

Dar du Lietuvos piliečiai bus teisiami už šnipinėjimą Rusijai. Įtariama, jog vyrai fotografavo strateginius Lietuvos objektus, filmavo daugiausia rusakalbiams skirtus renginius ir taip galimai ieškojo kitų asmenų, kuriuos Rusija taip pat galėtų užverbuoti. Įtariamiems šnipams gresia iki 15 metų kalėjimo.

Pro policijos kontroliuojamus postus žmonės neprasprunka: sulaikyta ir 17 ieškomų asmenų

Savaitgalį griežtą judėjimo kontrolę tarp savivaldybių vykdžiusi policija patikrinimo postuose kelionės neleido tęsti daugiau kaip 12,2 tūkst. automobilių.  Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis BNS informavo, kad pareigūnai kontrolės postuose surašė septynis administracinio nusižengimo protokolus dėl judėjimo kontrolės reikalavimų pažeidimo, dar 220 žmonių nubausta dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimų.
Aktualijos 2020-12-21

Per savaitę Vilniaus oro uoste sulaikyti du asmenys: vienas jų ieškotas net penkerius metus

Vilniaus oro uoste šią savaitę pasieniečiai sulaikė du teisingumo vengusius vyrus.  Kaip pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba, pareigūnai ketvirtadienį sulaikė reisu iš Prancūzijos sostinės Paryžiaus atskridusį 42-ejų Utenos gyventoją. Pasieniečiai nustatė, kad jo paiešką beveik prieš penkerius metus paskelbė to paties miesto policija. Uteniškis yra kaltinamas nusikaltimo padarymu.
Kriminalai 2020-11-28

Sekmadienį per protestus Baltarusijoje sulaikyti 633 žmonės

Baltarusijoje sekmadienį vykusiose protesto akcijose dalyvavo apie 31 tūkst. žmonių, per 600 protestuotojų buvo sulaikyti, pirmadienį pranešė šalies Vidaus reikalų ministerija. „Bendrai akcijose dalyvavo maždaug 31 tūkst. žmonių. Už masinius renginius respublikoje reglamentuojančių teisės aktų pažeidimus buvo sulaikyti 633 asmenys. Iki teismo dėl administracinių teisės pažeidimų į kalinimo įstaigas buvo nugabenti 363 žmonės", - nurodė ministerijos atstovė Volha Čemodanova.
2020-09-07

Ketvirtadienį per protestus Baltarusijoje sulaikyti 26 asmenys

Baltarusijoje ketvirtadienį įvyko 30 protesto akcijų, kuriose dalyvavo maždaug 850 žmonių, 26 protestuotojai buvo sulaikyti, penktadienį pranešė šalies Vidaus reikalų ministerija. Nurodoma, kad daugiau kaip pusė protesto akcijų – 18 – įvyko Minske. Sostinėje buvo protestuojama prie VRM, Tyrimų komiteto, Minsko srities vykdomojo komiteto vidaus reikalų valdybos ir kitur. VRM duomenimis, dėl susibūrimų įstatymo pažeidimų sulaikyti 26 piliečiai.
2020-09-04

Po antradienio mitingų Baltarusijoje – 50 areštuotų asmenų

Baltarusijos žmogaus teisių organizacija „Viasna“ trečiadienį pranešė, kad apie 50 žmonių buvo sulaikyti po ankstesnę dieną surengtų opozicijos protestų Minske ir keliuose kituose šalies miestuose. Nevyriausybinė organizacija nurodė, kad po mitingo sostinės Nepriklausomybės aikštėje netoli vyriausybės rūmų buvo sulaikyta 15 asmenų. "Viasna" informavo, kad visi šie žmonės yra vyrai ir kad jie buvo sulaikyti po akcijos pačioje aikštėje ar šalia jos.
2020-08-26

Joniškyje iš 5 aukšto iškritus keturiolikmetei, sulaikyti 4 narkotikų turėję vaikinai

Ketvirtadienį ankstį ryte Joniškyje per daugiabučio langą iškrito keturiolikmetė mergina, o aiškinantis šį įvykį policija sulaikė keturis narkotikų turėjusius vaikinus.  Pasak Šiaulių apskrities policijos, pro Draugystės gatvėje esančio daugiabučio namo penkto aukšto langą nepilnametė iškrito apie 6 valandą.  Dėl patirtų daugybinių sužalojimų ji nuvežta į Respublikinę Šiaulių ligoninę ir paguldyta į Vaikų intensyvios terapijos skyrių.
Kriminalai 2020-06-12

Kyšininkavimo skandale sulaikyti 6 asmenys: tarp jų – Sutkus ir Zalatorius, bandė paveikti įstatymų priėmimą

Atliekant ikiteisminį tyrimą dėl stambaus masto kyšininkavimo, papirkimo ir kitų nusikalstamų veikų teisėsauga antradienį ryte sulaikė šešis asmenis: tarp jų – Lietuvos verslo konfederacijos prezidentą Valdą Sutkų ir Lietuvos Bankų asociacijos prezidentą Mantą Zalatorių bei dar keturis privačius asmenis. Šiuo metu įvairiose Lietuvos vietose įtariamųjų namuose, darbo vietose bei kitur vyksta apie 70 kratų ir poėmių.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų