stephane peterhanselis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „stephane peterhanselis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „stephane peterhanselis“.

Po baudos už Vanago atsidūręs Dakaro rekordininkas Peterhanselis: „Tikrieji pretendentai į titulą paaiškės po 4 dienų“

„Misteris Dakaras“ prancūzas Stephane‘as Peterhanselis („Audi“) trečiajame greičio ruože turėjo startuoti pirmas ir žinojo, kad praras kažkiek laiko. Finišą jis pasiekė 8-as, pralaimėjęs 7 min. 49 sek., tačiau vėliau dar gavo 4 baudos min. ir nukrito į 9-ą vietą, atsidurdamas už Benedikto Vanago. Nebuvo lengva pirmiems pradėti etapą. Naviguoti tikrai buvo sudėtinga. Aišku, prieš tai startavę motociklininkai paliko kažkiek vėžių, bet jų nebuvo daug.
2024-01-09

2018-ųjų Dakaro numerologija

Šiandien surengtoje spaudos konferencijoje Prancūzijos kompanija „A.S.O.“ (Amaury Sport Organisation), organizuojanti Dakaro ralį, atskleidė keletą svarbių detalių apie kitų metų sausį Peru, Bolivijos ir Argentinos teritorijoje vyksiančias jubiliejines ištvermės lenktynes. Be tikslesnių 13-os būsimųjų greičio ruožų eskizų, paskelbta, kas ir kokius startinius numerius klijuos ant savo bolidų. Būtent starto numeris nurodo, kaip šiuo metu reitinguojami pilotai.
2017-11-22

Dakaro ralyje pirmas – Carlosas Sainzas

32-ojo Dakaro ralio aštuntąjį etapą, vykusį Čilėje, automobilių klasėje sekmadienį laimėjo prancūzas Stephane'as Peterhanselis su BMW. Trečiąją pergalę šiemet iškovojęs prancūzas 472 km greičio ruožą nuvažiavo per 5 val. 6 min. 5 sek. Antrąją vietą užėmė ispanas Carlosas Sainzas („Volkswagen“). Jis nugalėtojui pralaimėjo 45 sek. Trečioji pozicija atiteko amerikiečiui Markui Milleriui („Volkswagen“, +1.07). Lyderiu bendrojoje įskaitoje išliko C. Sainzas.
2010-01-11

Dakaro ralyje – naujas rekordas

32-ojo Dakaro ralio šeštąjį etapą, ketvirtadienį vykusį Čilėje, automobilių klasėje laimėjo prancūzas Stephane'as Peterhanselis (BMW). Tai – rekordinė 53-ioji jo pergalė Dakaro ralyje. S. Peterhanselis 418 km greičio ruožą įveikė per 4 val. 23 min. 55 sek. Antras finišavo varžybų lyderis ispanas Carlosas Sainzas („Volkswagen“). Jis nugalėtojui pralaimėjo 47 sek.
2010-01-08

Dakaro ralyje – dviejų lyderių nesėkmės

32-ojo Dakaro ralio penktąjį etapą, trečiadienį vykusį Čilėje, automobilių klasėje laimėjo amerikietis Markas Milleris („Volkswagen“), o varžybų lyderiu tapo antras finišavęs ispanas Carlosas Sainzas („Volkswagen“). M. Milleris 483 km greičio ruožą įveikė per 5 val. 6 min. 15 sek. C. Sainzas atsiliko 2 min. 10 sek.
2010-01-07

Dakaro ralio lyderiai – prancūzai ir rusas

32-ojo Dakaro ralio trečiąjį etapą, vykusį Argentinoje, automobilių klasėje pirmadienį laimėjo prancūzas Stephane'as Peterhanselis (BMW). Po šios pergalės jis tapo varžybų lyderiu. S. Peterhanselis 182 km greičio ruožą įveikė per 2 val. 55 min. 19 sek. Antras finišavo ispanas Carlosas Sainzas („Volkswagen“). Jis nuo nugalėtojo atsiliko 5 min. 44 sek. Trečiąją vietą užėmė buvęs lyderis katarietis Nasseras Al-Attiyahas („Volkswagen“). Jis nugalėtojui pralaimėjo 10 min. 1 sek.