Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „stefanas cebara“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „stefanas cebara“.

Skandalingus sprendimus priimantį „Utenį“ pjauna vidiniai nesutarimai

Utenos „Utenį“ pjauna vidiniai nesutarimai. Šią savaitę klubas išsiskyrė su vienu trenerių Olegu Boičišinu. Jį užstoję devyni komandos žaidėjai taip pat buvo atleisti. Netrukus gali būti pranešta apie daugiau išvykstančių futbolininkų. Visus sprendimus priima „Utenio“ sporto konsultantas Algirdas Jotautas, kurio vykdoma politika nepatenkinti nei žaidėjai, nei buvę treneriai. Sieks rasti geresnių, bet pigesnių žaidėjų Šią savaitę „Utenis“ pranešė, kad klubą palieka treneris O. Boičišinas.
2017-07-02

Patyrę vartininkai įvarčių nepraleido – Utenoje užfiksuotos lygiosios

A lygos 15-ojo turo rungtynėse Utenoje vietos „Utenis“ nerezultatyviomis lygiosiomis 0:0 išsiskyrė su „Kauno Žalgiriu“. Svečių vartus gynė 37-erių Modestas Stonys, šeimininkų – 38-erių Pavelas Leusas. Pirmajame kėlinyje aktyvumu ir turėtomis progomis išsiskyrė trys futbolininkai. Tai – „Utenio“ atstovai Kirilas Levšinas bei Gabrielius Zagurskas, „Kauno Žalgirio“ žaidėjas Aurimas Raginis. Pastarasis dukart smūgiavo netiksliai.
2017-06-15

A lygos mėnesio mače – dramatiška „Sūduvos“ pergalė

Marijampolės „Sūduva“ A lygos mėnesio mače namie iškovojo stulbinamą pergalę. Marijampoliečiai įmušė 91-ąją minutę ir ant menčių paguldė Utenos „Utenį“ – 2:1 (1:1). Nuo pirmųjų minučių aikštėje užvirė atkakli kova. Pirmąjį kampinį rungtynėse 2-ąją minutę „uždirbo“ svečiai. Ir toliau uteniškiai stengėsi užmegzti kovą aikštės viduryje, neleisdami šeimininkams lengvai organizuoti atakų.
2017-05-11

„Utenis“ antrą sykį sezone įveikė „Kauno Žalgirį“

Olego Boičyšino sugrįžimas prie Utenos „Utenio“ vairo A lygoje buvo pergalingas. Aukštaitijos ekipa, po praėjusio turo dėl suprastėjusių rezultatų atleidusi trenerį Zvezdaną Miloševičių, antrą sykį sezone minimaliu rezultatu palaužė „Kauno Žalgirį“ – 1:0 (1:0). Uteniškiai, iškovoję trečiąją pergalę, įtvirtino pozicijas penktoje vietoje ir sumažino atsilikimą nuo kluptelėjusių „Trakų“. Kauno komanda lieka turnyro lentelės dugne.