steam

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „steam“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „steam“.

ES vartotojai nudžiugs: teismas leido perparduoti „Steam“ žaidimus

Prancūzijos teismas paskelbė sprendimą, kuris gali sudrebinti visą kompiuterinių žaidimų rinką. Dar 2015-aisiais prancūzų vartotojų teisių atstovai kreipėsi į teismą dėl „Valve“ veiksmų, vienas kurių buvo tai, kad pirkėjams nėra leidžiama perparduoti įsigytus žaidimus. 2019-ųjų rugsėjį Prancūzijos teismas paskelbė palankų vartotojams sprendimą, „Valve“ ketina jį skųsti.
2019-09-20

Nematoma žaidimų industrijos pusė: į prekybą įsitraukiantys vaikai ir milijardinė apyvarta

Jeigu žaidimai internete anksčiau buvo įsivaizduojami kaip grupelės entuziastų susirinkimus, kurių metu yra žaidžiamos šaudyklės, strateginiai ar vaidmenų žaidimai, tai per pastarąjį dešimtmetį tai tapo atskira verslo industrija, su savo virtualiais turtais, kurie netruko pavirsti realaus pasaulio milijardais. Tradiciškai, kalbant apie kompiuterinius žaidimus, vis dar kalbama apie psichologinę įvairių šaudyklių įtaką vaikams, kurie dienų dienas praleidžia prie savo kompiuterių.
2018-07-30

Populiaraus žaidimo kūrėjai pasiūlė atsisiųsti nemokamai: mes jautėmės prastai

Dažniausiai kompiuterinių žaidimų kūrėjai įvairiausiais įmanomais būdais kovoja su piratavimu. Tam jie naudoja moderniausias apsaugos sistemas, susieja žaidimą su internetu ir kitus metodus. Tačiau yra ir tokių, kurie neturi nieko prieš norinčius pažaisti nemokamai ir mano, kad „torrent“ tinklapiai – tai visai normalus reiškinys.
2017-08-29

Svarbiausias metų „Windows 10“ atnaujinimas: ką reikia apie tai žinoti?

Šis atnaujinimas simboliškai pavadintas „Kūrėjų“ vardu nepakeis jūsų kompiuterio sistemos į kažką kardinaliai naujoviško, tačiau žada keletą naujų funkcijų, įskaitant ilgai lauktą „Paint 3D“, žaidimų transliavimo galimybę „Beam“, našumo ir saugumo pagerinimai, rašoma „The Independent“. Dauguma konservatyviųjų „Windows“ OS vartotojų ir didžiųjų korporacijų iki šiol naudoja „Windows 7“, o „Microsoft“ pomėgis eksperimentuoti su „Windows 10“ solidumo šiai operacinei neprideda.
2017-04-11

Kompiuterinių žaidimų legenda švenčia savo 25 metų gimtadienį

Tai gali būti įrašas iš serijos „pasijaus senu“. Atrodytų, dar vakar… o pasirodo, žaidimų „Civilization“ serija švenčia 25-uosius savo metus. Nuo pat jo išleidimo 1991-aisiais praėjo jau ketvirtis amžiaus, ir dabar žaidimas jau yra laikomas vienu iš kultinių žaidimo istorijos artefaktų, tai, ką žino praktiškai visi, rašoma gamegeek.ru. Nepaisant amžiaus, žaidimų serija klesti.
2016-02-20

Ožio simuliatorius tapo „Steam“ pardavimų lyderiu

Galite juoktis, galite ir susimąstyti. Bet kokiu atveju, faktas lieka faktu – ožio simuliatorius („Goat Simulator“) praėjusią savaitę tapo „Steam“ pardavimų lyderiu. Žaidimas – juokelis, žaidimas – parodija, žaidimas – pasityčiojimas iš rinkoje vyraujančių tendencijų netgi gavo gana aukštą balą tinklalapyje „Metacritic“ – 6 iš 10 galimų.
2014-04-09

Sukurti milijardo vertės apyvartai vadovų nereikia

Ar galite įsivaizduoti kompaniją, kurioje nėra vadovų, vyresniųjų vadybininkų, o priedų ir personalo dydis priklauso nuo kolegų sutarimo? Negana to, ši įmonė yra viena sėkmingiausių savo sektoriuje. Ir tai nėra juokelis – kompiuterinių žaidimų gamintojas „Valve Corporation“ gyvena būtent taip, rašo inc.com. Buvęs „Valve“ ekonomistas Yanis Varoufakis pasidalino įžvalgomis apie horizontalios hierarchijos vadybą korporacijoje, kuri vertinama daugiau nei 4 mlrd. JAV dolerių (10,2 mlrd.
2014-01-15

4 mlrd. dolerių vertės kompanija, kurioje nėra vadovų

Įsivaizduokite darbą kompanijoje, kurioje nėra vadovų, vyresniųjų vadybininkų ar žmogiškųjų išteklių skyriaus. Priedai, samdymai ir atleidimai čia vyksta bendru susitarimu. Įsivaizduokite, kad tokia bendrovė taps sėkmingiausia savo sferoje. Tai nėra pokštas: taip veikia žaidimų kūrėjų ir leidėjų kompanija „Valve“, rašo „Inc.
2013-03-06

Į Lietuvos krepšinio rinktinės trenerius – trečias kandidatas

Krepšinio kuluaruose netylant aistroms kas iš dviejų esamų kandidatų – Rimas Kurtinaitis ar Kęstutis Kemzūra užims Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyr. trenerio postą netikėtas posūkis – šiandien apie savo apsisprendimą tapti rinktinės strategu pareiškė ir Amerikos lietuvis Aurimas Matulevičius. Kartu su savo oponentais jis į kovą stojo dėl atsilaisvinusios vyr. trenerio kėdės po Ramūno Butauto pasitraukimo iš Lietuvos rinktinės.
2009-10-21
Į viršų