stalo žaidimai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „stalo žaidimai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „stalo žaidimai“.

Muitinė: iš Kinijos atgabentos stalo žaidimų klastotės bus sunaikintos

Klaipėdos teritorinės muitinės pareigūnai antradienį pranešė apie sulaikytą iš Kinijos laivu atplukdytą stalo žaidimų siuntą, ji bus sunaikinta. Anot muitinės, sulaikyta 720 stalo žaidimų „Monopolis“, kurie turėjo nukeliauti į Baltarusiją. Atliekant prekių muitinį tikrinimą Klaipėdos teritorinės muitinės pareigūnams kilo įtarimų, kad jos galimai yra klastotės, tai yra, pagamintos pažeidžiant prekių ženklo savininko intelektinės nuosavybės teises.
Kriminalai 2023-05-30

Stalo žaidimai: ne tik linksma, bet ir naudinga

Leisdami laiką namuose vis nerandame progos atsipūsti – norime tvarkytis, gaminti valgyti ar pasirūpinti šeima ir augintiniais. Vis dėlto, radę laisvą minutę ją dažnai išnaudojame socialinių tinklų peržiūrai ir naujienų skaitymui. Tačiau ar žinojote, kad laisvą laiką galima leisti kur kas prasmingiau? Norime paskatinti prisiminti stalo žaidimus, nes toks laisvalaikio praleidimo būdas ne tik linksmas, bet ir naudingas.
2022-12-08

Linksmybių nesugadins net prasčiausi orai: veiklos, kurias verta išbandyti jau dabar

Leisti laiką namuose ne tik smagu, bet ir naudinga. Daugelis pritars, kad būtent namų jaukumas ir saugi, pažįstama erdvė padeda atsipalaiduoti ir pailsėti nuo įtampos. Vis dėlto, kartais ima atrodyti, kad leisti laiką namuose nuobodu, todėl atrinkome keletą šaunių idėjų, kurios padės pralinksmėti ir smagiai praleisti laiką. Sportuokite Išlikite stiprūs ir tvirti – sportuokite namuose, įtraukdami į šią veiklą ir kitus šeimos narius.
2022-11-21

Karantinas kaunietei plaukų stilistei pakuždėjo genialią idėją: sustojus darbams vietoje nesėdėjo

Karantinas, sako Žaneta Mėčienė, kai kuriems išėjo ir į naudą. Kaune plaukų stiliste dirbanti moteris kartu su šeima sukūrė neįprastą šeimos verslą – stalo žaidimus. O įvairius žaidimus Žaneta mėgo nuo vaikystės. Ypač ją domino šaškės, o mokytojų paskatinta važiuodavo ir į šaškių žaidėjų čempionatus, kuriuose užimdavo prizines vietas. Vėl stalo žaidimus Žaneta pradėjo žaisti kartu su šeima, o dabar juos gamina ir patys.
2021-06-06
Į viršų