spotas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „spotas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „spotas“.

Europos taurėje – antroji „Kibirkšties“ pergalė ir sezono mačą sužaidusi Dalia Donskichytė

Vilniaus „Kibirkštis“ trečiadienį sužaidė Europos moterų krepšinio taurės turnyro C grupės rungtynes, kuriose namuose 87:78 (23:18, 23:26, 22:14, 19:20) įveikė „CSM Constantą“ (Rumunija) bei nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją. Tas pačias varžoves vilnietės nugalėjo ir pirmajame rate. Pirmajame kėlinyje šeimininkės panaikino 7 taškų deficitą (4:11) ir spurtu 12:0 perėmė iniciatyvą. Antrajame ketvirtyje vyko apylygė kova – varžovės ne kartą buvo persvėrusios rezultatą savo naudai.
2023-11-22

Lietuvos 3x3 rinktinės iškeliauja į Europos čempionatą: komandas išlydėjo Prezidentas Adamkus

Prezidento Valdo Adamkaus sporto centre įvyko Lietuvos 3x3 rinktinių išlydėtuvės į Europos čempionatą, kuriose apsilankė ir Jo Ekscelencija. Prezidentas V. Adamkus rinktinėms įteikė Lietuvos trispalvę rinktinėms kaip sėkmės simbolį ir tarė motyvacinę kalbą. „Krepšinis yra mūsų tautos pasididžiavimas ir be galo džiaugiuosi, kad tiek moterų, tiek vyrų rinktinės vyksta į Europos čempionatą, kur galės parodyti savo sugebėjimus, – kalbėjo Prezidentas.
2022-09-08

Vilius Gaubas Egipte neprilygo septintajai turnyro raketei

Kaire (Egiptas) vykstančiame ITF serijos vyrų teniso turnyre dalyvavo ir 17-metis lietuvis Vilius Gaubas (ATP-1371). Ketvirtadienį vienetų varžybų aštuntfinalyje lietuvis per 1 valandą 11 minučių 1:6, 2:6 neprilygo septintajai turnyro raketei šveicarui Remy Bertolai (ATP-566). V.Gaubas antraisiais padavimais laimėjo tik 18 proc. įžaistų kamuoliukų (R.Bartola – 40 proc.). Šveicaras realizavo 6 iš 9 turėtų „break pointų“ (lietuvis – 1 iš 2), o pirmaisiais padavimais laimėjo net 83 proc.
2022-04-21

Aarono Bayneso sukrečianti istorija Tokijuje – teko mokytis vaikščioti iš naujo

Australas Aronas Baynesas 2020 m. lapkritį su Toronto „Raptors“ ekipa pasirašė dviejų metų, 14,3 mln. JAV dolerių sutartį. Šiame klube jis sužaidė 53 rungtynes, o praėjusią vasarą išvyko į Japoniją, kur atstovavo Australijos rinktinę Tokijo olimpinėse žaidynėse. O toliau nutiko tai, kas šokiravo visus. A.Baynesas po dviejų kėlinių dalyvavo apšilime rungtynėse su Nigerija. Jis dezinfekavosi rankas ir pradėjo atlikinėti paprasčiausius dėjimus.
2022-01-28

Trakuose paaiškėjo Lietuvos triatlono čempionai

Tradiciškai Trakuose vyko triatlono standartinio nuotolio čempionatas, jaunių ir jaunučių čempionatai, vaikų pirmenybės. Standartiniame nuotolyje (1.5/40/10) vyrų čempionas iki bėgimo rungties 8km dar nebuvo aiškus. Lukas Prokopavičius iki paskutiniųjų kilometrų pirmavo, bet labai solidų (34:04) bėgimo laiką parodęs Jaunius Strazdas triumfavo varžybose.
2021-07-05

Europos vyrų softbolo čempionate lietuviai nepasipriešino slovakams

Čekijoje antradienį pratęstas Europos vyrų softbolo čempionatas, kuriame kol kas be pergalių lieka Lietuvos rinktinė. Po dviejų pralaimėjimų „sausais“ rezultatais lietuviai antradienį jau kiek rimčiau pasipriešino varžovams ir po 5 kėlinukų 7:15 nusileido slovakams. Lietuvių šansus pakovoti dėl pergalės sudaužė antrasis kėlinukas, per kurį slovakai pelnė net 10 taškų be atsako.
2021-06-23

Kitu kampu: komentatorių dvikova aikštelėje ir Stepono Januškos solo „Neptūnui“

Klaipėdos „Neptūnas“ antrą kartą priims Pasvalio „Pieno žvaigždes“ ketvirtfinalio serijoje, o LKL kūrybinė grupė siūlo sugrįžti į pirmąjį tarpusavio susitikimą uostamiestyje. Čia apsilankiusi LKL komanda pabendravo su ištikimiausiais „Neptūno“ gerbėjais, dažniausia už kadro liekančiais rungtynių komentatoriais ir vienu garsiausių Klaipėdos dainininkų Steponu Januška.
2018-05-18

Jonas Valančiūnas su „Raptors“ pralaimėjo Čikagoje

„Toronto Raptors“ (32-34) krepšininkai NBA reguliaraus sezono rungtynėse išvykoje 94:105 (18:24, 21:34, 25:20, 30:27) neprilygo „Chicago Bulls“ (27-29). Tai buvo 11-asis iš eilės „Raptors“pralaimėjimas tarpusavio rungtynėse. Per 22 minutes Jonas Valančiūnas pelnė 12 taškų (6/11 dvit.), atkovojo 9 kamuolius, suklydo 1 ir prasižengė 2 kartus.
2017-02-15

Istorikas R. Trimakas: įsitvirtina „tolerancijos mažumoms“ diktatūra

„Subkultūrinio daugmaž pakantaus sugyvenimo ribos peržengiamos, bręsta „tolerancijos mažumoms“ diktatūra, kai bandantysis išsakyti primetamos „mados“ ir politinio korektiškumo dogmų neatitinkančią nuomonę iškart tampa ne vien vadinamųjų aktyvistų puolimo taikiniu“, – mano Mykolo Romerio universiteto dėstytojas, istorikas Ramūnas Trimakas.