Vilniaus „Kibirkštis“ trečiadienį sužaidė Europos moterų krepšinio taurės turnyro C grupės rungtynes, kuriose namuose 87:78 (23:18, 23:26, 22:14, 19:20) įveikė „CSM Constantą“ (Rumunija) bei nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją. Tas pačias varžoves vilnietės nugalėjo ir pirmajame rate.

Pirmajame kėlinyje šeimininkės panaikino 7 taškų deficitą (4:11) ir spurtu 12:0 perėmė iniciatyvą. Antrajame ketvirtyje vyko apylygė kova – varžovės ne kartą buvo persvėrusios rezultatą savo naudai. „Kibirkštis“ atitrūkti sugebėjo trečiojo kėlinuko pradžioje, kai pelnė 8 taškus be atsako. Vėliau jos ilgą laiką turėjo dviženklę persvarą, bet šeimininkių „duobė“ ketvirtajame kėlinuke vėl padidino įtampą (81:78). Tuomet svarbų dvitaškį pataikė Morgan Pullins, o vėlesni varžovių bandymai taikyti pražangų taktiką nepasiteisino.

Sezono mačą sužaidė Dalia Donskichytė. Ji surinko net 23 naudingumo balus – beveik tiek pat, kiek per pirmus 4 turus kartu sudėjus (24).

„Kibirkštis“: Dalia Donskichytė 15 taškų (12 rez. perd., 3 per. kam., 23 naud. bal.), Livija Sakevičiūtė 13, Taisiia Udodenko 12 (8 atk. kam.), Gabrielė Šulskė 12 (6 per. kam.), Morgan Pullins 10 (7 atk. kam.), Eglė Zabotkaitė 10, Martyna Petrėnaitė 8, Justina Miknaitė 4, Danielė Paunksnytė 3, Sintija Aukštikalnytė 0, Viktoriya Babych nežaidė.

Varžovių gretose išsiskyrė Gabriela Marginean (17 tšk., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Kristina Higgins (14 tšk., 12 atk. kam., 3 blk.), Dragana Živkovič (12 tšk., 5 atk. kam.).

„Kibirkštis“ (2-3) likus vienam turui įsitvirtino trečioje grupės vietoje, o „CSM Constanta“ (0-5) jau nepakils iš paskutinės pozicijos. Kitą savaitę „Kibirkštis“ žais svečiuose su pirmą vietą grupėje užsitikrinusia Stambulo „Galatasaray“ (Turkija, 5-0) komanda.

Į atkrintamąsias varžybas pateks po 2 geriausias kiekvienos grupės komandas ir dar 8 geriausios trečiąsias vietas grupėse užimsiančios komandos.