spezia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „spezia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „spezia“.

„Juventus“ Italijos čempionate iškovojo antrąją pergalę

Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 2 – 0 įveikė „Spezia“ futbolininkus. Dušanas Vlahovičius 9-ąją minutę nuostabiu baudos smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Juventus“ ekipą į priekį 1:0. Emmanuelis Gyasi 16-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė. Moise‘as Keanas 46-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.
2022-09-01

Milano „Inter“ po pergalės bent trumpam pakilo į „Serie A“ viršūnę

Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 3:1 nugalėjo „Spezia“ futbolininkus ir pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.  Marcelo Brozovičius 31-ąją minutę pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „Inter“ ekipą į priekį 1:0, o Lautaro Martinezas 73-ąją minutę padvigubino svečių ekipos pranašumą.
2022-04-15

Netikėtumas Italijoje: vartus ginant Krapikui lietuvio klubas eliminavo „Roma“

Italijos taurės aštuntfinalyje savo progą pasireikšti gavo vartininkas Titas Krapikas. „Spezia“ klubas suteikė šansą lietuviui stovėti vartuose ir tą jam teko daryti ne prieš ką kitą, o „Roma“ klubą. T.Krapikas sužaidė tikrai gerai, o „Spezia“ klubas po pratęsimo 4:2 nugalėjo „Roma“ ekipą ir žengė į „Coppa Italia“ ketvirtfinalį. „Spezia“ klubui rungtynės prasidėjo labai gerai. Jau 6 minutę jie realizavo paskirtą baudinį, o 15 minutę įmušė antrąjį įvartį.
2021-01-20

M. Stankevičiaus ir T. Danilevičiaus ekipos Italijoje tenkinosi lygiosiomis

Sekmadienį baigėsi Italijos antrojo futbolo diviziono (Serie B) 22 komandų reguliariojo sezono turnyras, kuriame penktąją vietą su 72 taškais užėmė bei dėl vietos elitinėje lygoje (Serie A) kovos Mariaus Stankevičiaus „Brescia“ klubas. Paskutiniojo turo mačą išvykoje „Brescia“, kuriose gretose žaidė lietuvis, su devynioliktojoje pozicijoje likusia „Avellino“ (36 tšk.) baigė lygiosiomis 1:1 (1:0). Rungtynių pradžioje svečiai pirmavo po Andrea Rispoli (5 min.), tačiau netrukus (9 min.
2008-06-02

Antrasis T.Danilevičiaus įvartis

Lietuvos futbolo rinktinės kapitonas Tomas Danilevičius Italijos „Serie B“ pirmenybėse įmušė savo antrąjį įvartį, atstovaudamas „Grosseto" klubui. Lietuvis jau 3-ą minutę pasiuntė kamuolį į vieno čempionato lyderio „Lecce“ vartus, bet dar pirmajame kėlinyje varžovai rezultatą išlygino ir mačas baigėsi 1:1. T.Danilevičius 62-ąją minutę buvo pakeistas.
2008-03-30

Italijos antrajame futbolo divizione - lietuvių komandų pergalės

Šeštadienį sužaista vienuolika Italijos antrojo futbolo diviziono (Serie B) XXI turo rungtynių, kuriose pergales iškovojo abu klubai su lietuviais. Į šeštąją vietą 22 komandų turnyre pakilo "Brescia" (37 tšk.) vienuolikė su Mariumi Stankevičiumi, namuose 3:0 (1:0) sutriuškinusi šešioliktojoje pozicijoje esančius "Avellino" (20 tšk.) futbolininkus. Lietuvis žaidė visą mačą, o įvarčius nugalėtojams pelnė Davide`as Possanzini (8 min.), Fabio Bazzani (80 min.) ir Simone Dallamano (90 min.